264 Shares 4098 views

Jak aktywować „prawo przyciągania”: 5 Secrets

Z pewnością słyszeliście wiele wskazówek na temat tworzenia żywotność śnie. Wiesz dużo o tym, jak wyznaczać cele, a to jest wizualizacja. Wydaje się, że nic nie jest prosta: stworzyć sen, wyobrażał ją, a teraz wszystkie wydarzenia trafi do pożądanego scenariusza. Ale kiedy sprawa wejdzie Prawo Przyciągania, niewiele jest w stanie wyobrazić sobie cel. W praktyce nie zawsze działa.

Nie tyle jednej zmiennej

W tym równaniu, co prowadzi do doskonałego życia, brakuje jednego lub więcej zmiennych. Można w nieskończoność wizualizować swój sukces, spędzają dużo czasu i wysiłku, ale pozostanie stagnacji. W celu aktywacji moc Prawo Przyciągania i zrealizować swoje marzenie, przyczyna musi interweniować jeden składnik klucza, że trzeba nauczyć się zintegrować życia. Mówimy o działaniach. Starożytni powiedział: „Woda nie płynie pod leżący kamień”. I to wyraźnie ilustruje nasz aktualny temat.

Dowiedz się, jak do podjęcia działań

Po dokonaniu ważną pracę wewnętrzną i dostał jasne w odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania, nie tylko chce, to jest teraz ważne, aby dowiedzieć się, jak podjąć działania. Myśleć i zrozumieć wszystkie kroki, które ostatecznie pomogą dokonać wizji rzeczywistości. Oczywiście, wizualizacja i wewnętrzne funkcjonowanie są również integralną częścią sukcesu. Nic dziwnego, że mówią, że czas spędzony na podróży w sobie jest równoznaczne z siedmiu godzinach działania w świecie zewnętrznym. Jednak to nie znaczy, że należy ignorować działanie jako całości.

Tworząc doskonałą równowagę

Jednak wiele osób są bardziej zaniepokojeni wewnętrznego działania. Ale spędzać cenny czas na samodoskonalenie, można zabrać cenne zasoby przed działaniem. Realizacja poszczególnych etapów nie są tak ważne, jak to jest, mają stworzyć potężną dynamikę, która doprowadzi cały mechanizm do działania. Jeśli chcesz, aby prawdziwy i trwały sukces, trzeba znaleźć równowagę pomiędzy drogami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Dobrą wiadomością dla Ciebie jest to, że po rozpoczęciu do podjęcia konkretnych kroków w kierunku bramki, będzie mógł aktywować prawo przyciągania. Oznacza to, że dostać pęd, który pozwoli Ci pójść znacznie dalej i znacznie szybciej. Przed wami pięć konkretnych kroków, które można zażyciem dzisiaj.

1. Opracowanie strategicznego planu działania

Wielu z nas korzysta już listę rzeczy, które trzeba przeprowadzić w danym okresie czasu. Jednak wszystkie pozycje z tej listy mogą być ogólne lub warunkowe. Przenoszenia ruchu na swoim śnie, spróbować stworzyć szczegółowy wykaz, gdzie zostanie włączona na każdym kroku. Tak więc postęp na tej ciernistej ścieżce będzie dużo łatwiejsze. W tym przypadku można zapisać się od marnowania czasu na zbędne myśli – wszystko jest jasno rozplanowany na kartce papieru. Zaplanować działania w celu spełnienia przypadku nieprzewidzianych okoliczności. Dostarczenie sposobów wokół każdej przeszkody. Będzie on wtedy do czynienia z trudną sytuacją szybko.

2 Zbadaj doświadczenia innych

Prawo Przyciągania powodzeniem stosowane w praktyce. Dlatego nie trzeba wyważać otwartych drzwi. Jeżeli nie jesteś pewien wybranych krokach śledzić ludzi, którzy osiągnęli w ten sposób od początku do końca. W jego ruchu do przodu, zostawili wiele wskazówek dla początkujących. W końcu, wydeptana ścieżka iść o wiele łatwiejsze. Zmniejszyć krzywa uczenia się i Polyubopytstvuyte o swoich poprzedników. Czytać książki inteligentnych ludzi, znaleźć internetowych przydatnych filmów, odwiedzić seminarium lub seminarium. Znalezienie kogoś, kto rozumie, w jaki sposób prawo przyciągania, można poprosić o osobistym spotkaniu. W ten sposób będzie można zebrać wszystkie brakujące ogniwa w łańcuchu.

3. Użyj zasadę „5”

Wiadomo mentor Ron Scholastyka dzieli się swoją mądrością: „Jeśli się codziennie do bardzo dużego drzewa, zbierając pięć huśtawki i ostry topór, nie ważne jak duże drzewo było, w końcu, lufa jest pochylony w dół.” W ten sposób dochodzimy do „5” reguły, co oznacza, że każdego dnia trzeba robić pięć rzeczy, które promują konkretne cię do celu. Zasada ta jest tak skuteczna, że wyniki nie trzeba było długo czekać.

4. Podejmowanie inni

Jeśli rozwinął zwyczaj spędzać zbyt dużo czasu na zlecenie wewnętrzne funkcjonowanie, trzeba wyciągnąć się na zewnątrz. Nic nie łączy się ze światem zewnętrznym za komunikację z innymi ludźmi. Ale to było zrobić Ci dobrze, wyrównać z przyjemnością. Poproś znajomego lub kolegę być partnerem odpowiedzialności. Poświęć kilka konkretnych zobowiązań do tej osoby. Partner nie będzie można wyłączyć wybrany kurs i działać jako gwarancja wspólnego postępu w kierunku bramki. Utwórz inny przydatny nawyk: podziel zobowiązanie, a następnie wywołać każdy dzień z kolegą i raportu na temat ich pracy.

W przypadku, gdy nie trzeba zwracać się do takiego wniosku, dostać profesjonalnego trenera. To dodatkowo poszerzyć granice swojej odpowiedzialności i pomoże Ci do dalszego zbadania możliwości.

5. Eliminowanie negatywnych przekonań

Wiele osób ma przekonania, które mogą ograniczać ich sukces. Tak więc, na przykład, często inspirujemy sobie niezdolność do wykonywania określonej czynności i potwierdzić naszą własną bezsilność. Aby przenieść wybrany kurs, trzeba znaleźć i zneutralizować wszystkie negatywne przekonania. Strzeż się korzystania z takich pomysłów i zwrotów: „Nie jestem wystarczająco inteligentny”, „nie mam na to czasu”, „Mój trening w tym zakresie pozostawia wiele do życzenia”. Aby pozbyć się wszystkich tych przekonań z umysłu, trzeba spróbować. Bądź przygotowany na to, że uwalnianie negatywnych postaw nie może być wykonana przy pierwszej próbie. W przypadku awarii, należy użyć dodatkowego wysiłku fizycznego lub podstęp. Na przykład, można umieścić na swoim okrzyki stacjonarnych mały znak z napisem „Do it anyway!”