109 Shares 1508 views

Jak zorganizować pierwszych pokarmów stałych, gdy karmienie sztuczne

Aby zacząć, to dowiedzieć się, jak zrozumieć, co dziecko jest gotowe do karmienia wejście. W tym przypadku lepiej jest być późno niż iść do przodu wydarzeń.


Pierwszym z nich jest, aby skonsultować się z pediatrą okręgowego, ale również na jej siódmym sensie nie należy zapominać, ponieważ przez 9 miesięcy Ty i Twoje dziecko ma. Jeśli zaczął aktywny udział w konsumpcji żywności, patrzy ci w usta i stara się umieścić w niczym, jeżeli otrzymane mleko formuła nie jest wystarczająca, a dziecko nie utrzymuje zaplanowanych przerw między posiłkami, to jesteś na najlepszej drodze do wprowadzenia pokarmów uzupełniających. Wrodzony odruch wyrzucania muszą również nosić umierającego charakter, a w przypadku spożycia proponowanych treści Food Mama rotika powinny pozostać wewnątrz i nie mogą być widoczne dla innych osób. Jeśli zdecydowano się na wprowadzenie pierwszych pokarmów stałych ze sztucznym karmieniu, warunkiem gotowości do być zdolność do dziecka siedzieć, odwracają się od niechcianego produktu lub przechylić głowę. Dziecko musi mieć co najmniej 4 miesiące.

Gdzie lepiej zacząć pierwszy z przynętą sztucznego karmienia?

Odpowiedź na to pytanie informuje dziecka. Niektórzy ludzie uważają, że idealny wabik za pierwszy miesiąc jest sok jabłkowy, ale, niestety, istnieją czynniki ograniczające negatywnego wpływu nawet otaczała przez niedojrzałego grudnichka przewodu pokarmowego. Wybór pierwsze stałe żywności, karmienie sztuczne na żetony, konieczne jest, aby nadać pierwszeństwo kaszek i mieszaninami roślinnych.

Dlaczego płatki owsiane?

Kasza powinna być podawana w przypadku gdy dziecko rodzi się albo zarządzanie małym ciężarze wzrasta powoli. Jeśli dziecko jest mobilna i aktywna, na dodatkowym źródłem energii jest również odpowiednia owsianka. Pierwszy owsianka, które przychodzi do głowy dla wielu młodych matek w stosunku do pierwszego karmienia – kasza manna. Ale to jest złe. Kasza manna, a także płatki owsiane, zawiera dużą ilość glutenu, co wpłynie negatywnie na dziecko trawienie. Optymalne przynęta po raz pierwszy, gryka, ryż i kukurydza owsianka. Wiele matek preferują domowe jedzenie, gotowane w podwójnej kotła lub pieca. Wraz z tym, korzystanie z gotowego produktu w postaci błyskawicznych kaszek znajduje coraz więcej zwolenników. Sędzia dla siebie, kto chce spędzać czas w kuchni podczas gotowania tylko dla dobra dziecka, które zje 1-2 łyżeczki? To z tego dawkę początkową pierwszą przynęty gdy sztuczne karmienia, dzienny wzrost liczby dwukrotnie. Dziecko będzie się pokazać, kiedy jest głodny, a kiedy pełny. Jeśli chcesz wybrać przynętę z mieszanym karmienia, wszystkie powyższe wskazówki są pomocne, z wyjątkiem jednego. Jeśli oprócz niemowląt formuły dziecko otrzymuje mleko z piersi, konieczne jest jej pierwsze dziecko i owsiankę rozcieńczyć.

Dlaczego warzyw puree zamiast owoców?

Od pierwszych pokarmów uzupełniających dla dzieci pachnących i słodkich przecierów owocowych, rodzice mają do czynienia z problemem odrzucenia przez dziecko bardziej świeża żywność, która jest zboże i warzywa. negatywnym czynnikiem może być kwasy owocowe i wysoka zawartość cukru, podrażnia błonę śluzową nie jest jeszcze w pełni dojrzała żołądek. Może to prowadzić do wczesnego pojawienia się problemów żołądka i nerek. Wybór roślinnego puree jako pierwszy wabika sztucznego podawania powinny spełniać te same dawki jak na wejściu zbóż (od 1 łyżeczki ze wzrostem dziennej objętości). Jeśli dziecko cierpi na nadwagę, tylko warzywa pomoże znormalizować swoją wagę. Zimą i wiosną pediatrów zaleca, aby przejść do konserw typu żywności, ponieważ pozwala na takie składowanie, aby zachować zaufanie niezbędne do wzrostu i prawidłowego rozwoju witaminy i minerały dziecka. Nie należy stosować po raz pierwszy, karmienie kolorowych warzyw, pożądane jest, aby były one kolorowe kapusta, brokuły, cukinia.