758 Shares 3837 views

Kotlarze metalu własnymi rękami – pyszny grill w każdym domu

Letnie wakacje dla wielu ludzi kojarzy się z podróżą do kraju i niezmienionej grillem. A to wymaga instalacji grillem. Na wiejskiej atrybut ten jest nie tyle stylowy dodatek projektowania krajobrazu jako użyteczny dodatek, który pozwala przygotować smaczne i ulubione z wielu potraw. Oczywiście, można kupić gotową strukturę, która będzie składać się z kilku wkładek, półki na towary i naczynia jamy na opał. Ale najbardziej wolą prostszą i tańszą opcję – domowej roboty grill wykonany z metalu.

Jakie materiały są potrzebne?

Metal – najbardziej odpowiedniego materiału funkcjonalnego projektu. Jeśli to konieczne, możliwe jest, aby wyposażyć bok specjalnego obszaru, gdzie można umieścić czystą szaszłyki Z przygotowanego mięsa oraz niezbędne naczynia. Stacjonarne metalowe są zbudowane z ich własnymi rękami jest dość prosta. Praca własna należy rozpocząć od przygotowania materiałów i narzędzi:

  • blachy (grubość co najmniej 1,5 mm);
  • Narożniki nóg (25 x 25);
  • Rury o średnicy 10-25 mm.

Są proste w ogóle, materiały pozwolą nam stworzyć bardzo prostą strukturę w formie pudełka z nóg. Aby wykonać spawanie musimy płytę Urządzenia spawalnicze, elektrody, bułgarski, wiertarka i cięcia stali wiertło. Do grilla z metalu ręce generowane zachowały ładny wygląd powierzchni metalu może być pokryta odporną na wysoką temperaturę farby lub natryskowe pojazdy, których kolor rur spalinowych.

Etapy instalacji:

Przygotowanie materiałów jest szkic rysunki metalu grilla. Tworzą one podstawę dla późniejszego procesu produkcyjnego. Więc najpierw trzeba zaznaczyć blachy stalowej według rysunku i wyciąć elementy niezbędne szlifierki. Musimy pięć produktów prostokątne, dół, długie i krótkie ścian bocznych. Jeśli grille metalowe są tworzone własnymi rękami bez spawarki, krawędzie produktów powinien opuścić około 30-40 mm. Główne etapy pracy są następujące:

  1. Na długich ścian bocznych trzeba wywiercić otwory do doprowadzania powietrza w odległości 50 mm od siebie.
  2. Przez spawanie do montażu Grill, otwory powinny znajdować się po stronie dna.
  3. Spoina przeszkoleni nogi do dołu, ważne jest, aby upewnić się, że zostały one dołączone mocno i do tej samej długości.
  4. Malować gotowego produktu.

Jeśli grille metalowe są tworzone własnymi rękami bez użycia urządzenia spawalniczego, należy najpierw lewej zgina dodatki na drugiej stronie. Wywiercić dziurę w środku i dwie śruby dokręcić powierzchnię. Na ścianach bocznych wykonanych cztery kawałki, które są zgięte pod kątem prostym do środka – tak tworzą podparcie spodu. Gdy grill jest zmontowane, konieczne jest, aby ponownie przymocować nogi za pomocą śrub. Cóż, ostateczny szlif – malowanie gotowej konstrukcji. Co do wielkości grillem, są one obliczane indywidualnie. Najważniejsze, aby wziąć pod uwagę cechy strukturalne i łatwość dalszej eksploatacji. grill powinna uwzględniać długość odstępu między szaszłyków. Optymalna długość 10 yków oraz odległości pomiędzy nimi.