431 Shares 1789 views

Forma do produkcji ścieżek ogrodowych: wskazówki dotyczące wdrażania

Każdy mieszkaniec Wielkiej Brytanii wie, że jego dom – to jego zamku, a zatem na przesiedlenie ich domach powinny być oszczędzone żadnych pieniędzy. Podobna opinia jest podzielana przez nich w aranżacji ogrodu materii. Niewiele osób wie, że wśród Anglików panuje przekonanie, że ogród powinien wydać nie mniej niż jedną trzecią kosztów samego domu.

W naszym regionie, taka polityka może wydawać obecny marnotrawstwem i jeszcze rzadkim prywatny właściciel domu nie chce prowadzić przylega do struktury gruntów w dobrym stanie, poprzez inwestowanie w tego kapitału podwyższonego ryzyka jest nie tylko rodzina, ale także jego własna dusza. Oczywiście, koszt profesjonalnego projektanta konstruktora lub usług nie są przystępne dla każdego. Jednakże, istnieje kilka rzeczy, które po prostu zapisać niedopuszczalne, takie jak ścieżek ogrodowych. Istnieje wiele opcji dostępnych dla nich zasięg: podłogi drewniane, żwir, tłuczeń kamienny, betonowy blok, a nawet płytki. Aby nadać swojej witrynie tę samą patynę elegancji i luksusu z jakiejś formy pomocy do produkcji ścieżek ogrodowych.

Płyty wytworzone w ten sposób można łatwo symulować kamień lub podłogi Deska. Forma do produkcji ścieżek ogrodowych dającym witrynie indywidualny i niepowtarzalny wygląd – wystarczy dodać do roztworu trochę kamienistej lub specjalnego pigmentu. Ponadto, stosowanie tej technologii znacznie zaoszczędzić na materiale. Są plastikowe formy do ścieżek ogrodowych są stosunkowo niedrogie, a jeden i tylko tyle, by produkować około tysiąca płyt.

Nie wspominając o różnych szablonów, które jest obecnie przewidziane przez producenta. Jako odlewania powszechnie stosowane mieszaniny cementu i piasku (1: 3, odpowiednio). Następnie dodaje się ilość wody. Otrzymany roztwór samą w sobie, ale z dodatkiem plastyfikatora betonu tylko zwiększa jej jakość.

Pozostaje tylko ustalić kolejność, które tworzą ścieżki ogrodowe szczególnie odpowiedni w tym przypadku. Dokonanie wyboru na rzecz wzornika, należy zacząć od własnych preferencji. Jednak warto pamiętać, że wygląd i toru powinna być w zgodzie z projektem ogrodu.

Płyty produkcji Etapy

  • Czyszczenie i staranne wyrównanie powierzchni, które są następnie określonymi talerze.
  • Prace z wzornika. Forma do wytwarzania ścieżek ogrodowych musi być smarowane substancji błonotwórczej, takiej jak olej lniany lub samochodowych „odwracaniem”.
  • Bezpośrednio napełniania formy już przygotowane zaprawy cementowej i usuwając nadmiar masy z powierzchni za pomocą szpachelki lub materiału pod ręką, na przykład, jest wygodne, aby stojak z drewna, metalu lub tworzywa sztucznego.

Nie jest konieczne, aby poczekać, aż wreszcie cement twardnieje wystarczy zostawić rozwiązanie w 60-90 minut komórek. Po tym czasie, płyta będzie wystarczająco silne, mogą być łatwo usunięte. W międzyczasie są zamrożone, forma może być ponownie wykorzystane do produkcji ścieżek ogrodowych.