880 Shares 8984 views

Skąd wiesz swoje przeznaczenie: rozwiązać tajemnicę życia

Dowiedz się ich los – nie jest sprawą prostą. Tyle scenariusze są trudne do przewidzenia, na pierwszy rzut oka. Jednakże, jeśli życie stawia osobę w takich warunkach, gdy jest to niezbędne, aby wiedzieć, co najmniej mały ułamek tego, co czeka na niego przyjść, był gotów zapłacić każdą cenę. W tym artykule będą uczyć się, jak się uczyć ich los. I równowartość ceny, które będą musiały za to zapłacić, jest inna niż zwykle oferują wróżki. Time – jedyną rzeczą, która będzie musiała się dowiedzieć, czego żyć i jakie są główne wyzwania i lekcje zaprezentuje wam życie. Ale należy pamiętać, że jest to na pierwszy rzut oka wydaje się, że czas – małą cenę rozumienia głównych tajemnic swojego życia. Ponieważ łatwo jest zapomnieć o teraźniejszości, może przekazać ci szybko i cicho, kiedy dni i ewentualnie roku rozwikłać starożytne symbole astrologiczne i tajemnicze kombinacje liczbowe, dla których na pierwszy rzut oka nie ma nic.

Skąd wiesz, że swój los według daty urodzenia: możliwe sposoby

Istnieją dwa starożytna nauka astrologii i numerologii. Aby być bardziej precyzyjnym, teraz są pseudo-naukowych, ale w tym samym czasie, przed rozprzestrzenianiem się chrześcijaństwa, jest to dyscyplina, która zajmuje się Pitagoras, Geraklit Efessky i innych wybitnych umysłów.

Niespodziewanie, te nauki są w stanie powiedzieć o człowieku, o wiele więcej niż od dawna wiedzą swoich ludzi, ponieważ są one w stanie wyjaśnić trajektorię swojego życia, a zatem, z pomocą swoich metod można znaleźć, to będzie, a co nie oczekują od życia.

Tak więc, zanim zaczniesz to zrobić, określić dokładnie dla siebie: Czy jesteś gotowy, aby dowiedzieć się żadnych informacji o sobie. Następny zajmiemy się metodami, które mówią nam, jak się uczyć ich los.

astrologia

Do analizy astrologicznej jest niezbędne do działania niektórych danych o narodzinach osoby:

 • miejsce urodzenia;
 • Czas od urodzenia;
 • data urodzenia.

muszą być dokładne, aby sekund. Dla osób, które dopiero zaczynają angażować się w astrologii, to lepiej jest użyć specjalnych programów astrologicznych (na przykład procesor astrologiczny ZET). przetwarzają dane, a niektóre z nich zawierają interpretację. Wraz z rozwojem tej dziedziny wiedzy, opartej na gotowych interpretacji nie są konieczne, ponieważ nie są wystarczająco dokładne.

Wybudowany horoskopie urodzeniowym. To pokazuje położenie planet w momencie urodzenia. W astrologii istnieją domy systemowe, z których najbardziej znane to:

 • Placidus
 • Jamaspa
 • Koch

Macierzystej wykresu jest podzielony na 12 domów, które odpowiadają do różnych dziedzinach życia. Planety są symbole zdarzeń i właściwości (w zależności od tego, czy obliczenia są wykonywane: charakter i zdolność osoby lub przewidywaniu zdarzeń). Więc planety, dotarcie do map domu można powiedzieć o wydarzeniu, które czeka na człowieka lub już powstały.

 • System dom Placidus nadaje się do opisania życia ogromnej liczby ludzi, którzy mieszkają średnią życia bez radykalnych zmian i śmiertelnych zdarzeń.
 • Domy systemów Koch sugeruje, że ludzie żyjący w ekstremalnych warunkach na krawędzi przetrwania, jest przeprowadzane przez opis i obliczenia znacznie mniejszej liczby osób.
 • System mieści Jamaspa odpowiednie jednostki. Jamaspa obliczona dla ludzi, których życie ucieleśnia mit scenariusza, często jest to grupa, która jest bardziej podatna na innych zdarzeń śmiertelnych oraz w tym samym czasie, ludzie są w stanie zmienić losy innych.

Po porodzie wykres jest nałożony na mapie w czasie rzeczywistym, możliwe jest, aby zrozumieć, co dzieje się w życiu człowieka. Jest to tak zwana karta tranzytowy. Tak, umieszczenie go w dniu następnego dnia, można zobaczyć, że jutro stanie się z osobą, jeśli znasz znaczenia planet, znaków zodiaku i symbole domów systemowych, w którym żyje.

W astrologicznych przepowiedni zaangażowany takie karty:

 • tranzyt
 • księżycowy
 • Solyar

Są one niezbędne do przewidywania, ale żeby je zrozumieć, trzeba poświęcić dużo czasu na studia zasady interakcji z planet w każdym z nich. Dlatego, jeśli zdecydujesz się uczyć astrologii, to lepiej, aby rozpocząć naukę podstawowych parametrów horoskopie urodzeniowym.

Oto jak sprawdzić swój los z pomocą astrologii. Zobaczmy, co mamy do zaoferowania w tym celu numerologii.

symbolika liczb

Numerologia nie jest tak skomplikowana nauka, astrologia. To wymaga mniej czasu na studia i nie mają takich skomplikowanych pojęć.

Jest główną metodą numerologiczne że można przewidzieć los człowieka. To się nazywa „Kwadrat Pitagorasa”.

 • Wymaga to pełnej daty urodzenia numerycznej (np 01.09.1974)
 • Następnie kwadrat jest rysowany składający się z 9 części, a każda z nich ma własną numerację.
 • Każda sekcja jest napisany liczbę identycznych liczb w dacie urodzenia.
 • Liczby muszą plyusovat: pierwszy dzień i miesiąc urodzenia, a następnie rok urodzenia (jest to pierwszy dzień roboczy), otrzymał 2 cyfry sumują się do jednego (drugi dzień roboczy), a następnie trzeba dodać dwukrotności liczby dnia urodzenia (trzeci dzień roboczy), i wreszcie, aby ustanowić ostatni otrzymał parametr.
 • Wszyscy pracownicy muszą podać numer w tabeli iw zależności od niego, aby zobaczyć jego opis.

Jest to metoda dość skomplikowany, a więc możliwe jest, aby korzystać z programu, co czyni sam i interpretuje obliczenia. To się nazywa: „Kwadrat Pitagorasa”.

Więc nauczyłem się, jak uczyć się na swój los za pomocą dwóch metod. Są one dość prawdziwe, jeśli nie traktować ich jako pseudonauki.