436 Shares 1816 views

Sen Interpretacja: marzyć w jakim lustrze?

Współczesny człowiek, oczywiście, nie wyobrażają sobie życia bez lustra. Co jeśli to co nam śnił sen? Czy mówi on odzwierciedlać przyszłe zdarzenia lub mają być interpretowane jak sen jako coś innego? Jesteśmy zachęcani do poszukiwania odpowiedzi na te pytania w najbardziej wszechstronnych i atrakcyjnych książek dzisiaj sen.

Sen Interpretacja Gustav Miller: Jakie marzenie lustro?

Jeśli marzysz patrzysz w lustro, w niedalekiej przyszłości będzie mieć do czynienia z dużo kontrowersji zarówno w domu iw pracy. Bardzo zły znak uważa się za marzył o złamanym lustrem, prorochaschee możliwej śmierci bliskiej osoby. Spójrz w lustro i zobaczyć, gdzie inne osoby – do niesprawiedliwości ci zrobili, zwierzęta – do strat i rozczarowań.

Dlaczego marzą o lustrze? Sen Interpretacja Vanga

Zgodnie z interpretacją książki marzeń, jeśli marzysz, aby spojrzeć w lustro, w prawdziwym życiu, jesteś bardzo zaniepokojony faktem, że w okolicy ludzie o tobie myślą. Może powinniśmy dać sobie przerwę i żyć trochę w swoim czasie wolnym, bez martwienia się o opinię kogoś innego. Spójrz w lustro i nie widzę swoje odbicie – sytuację, w której znaleźć się pod wpływem złych sił, które zmuszają Cię do zrobienia bardzo złe rzeczy. Aby oczyścić z takich negatywnych zaleca się iść do kościoła. Skrajnie zły znak jest złamane lustro. Taki sen jest uważany zwiastunem smutnych wydarzeń.

Sen Interpretacja Nostradamus: Jakie marzenie lustro?

Jeśli marzysz widzisz odbicie w lustrze, wkrótce spodziewać się ważne wiadomości. Sen, w którym złamać lustro, zapowiada cierpienia spowodowanego przez zdradzieckich ludzi. Jeśli lustro w swoim śnie jest błotnista nawierzchnia, w niedalekiej przyszłości, istnieje ryzyko stania się ofiarą oszczerstw i intryg.

Rosyjski Sen Book: co lustro sen?

Złamany dane lustro Horoskopy, w przeciwieństwie do większości innych, jest postrzegane jako zwiastunów szybkim zwycięstwie nad chorymi sympatyków i wrogów. Jeśli spojrzeć w lustro w pełni wzrostu w najbliższej przyszłości, czy ty lub ktoś z twoich bliskich i przyjaciół spodziewa się ślub. Sen, w którym rozważa uważnie w lustrze swoją twarz, zapowiada duże zmiany w swoim życiu osobistym.

Marzyć interpretację od A do Z: Jakie marzenie lustro?

Śniło autorzy lustrzanymi książki marzeniem jest interpretowane jako zapowiedź wczesnego małżeństwa. ludzie żonaci i zamężne jak również sen zapowiada cudzołóstwa. Jeśli odbicie w lustrze jest bardzo brzydki, wtedy będzie w stanie dość szybko się wzbogacić, a może nawet zyskać sławę. Spójrz w lustro i zamiast widząc własne odbicie innych ludzi – ich zdrady wobec ciebie. Złamane lustro we śnie symbolizuje walkę z przyjacielem lub nieudanym małżeństwie. Zły znak – złamać lustro. Taki sen może być zwiastunem śmierci bliskiej osoby. Jeśli marzyłeś, że ktoś łamie lustro, a następnie na drodze do celu, który wiele problemów i przeszkód spodziewać.