135 Shares 9175 views

Dlaczego sen o futrze z norek? Sen książka pomoże odpowiedzieć na to pytanie

Dlaczego sen o futrze z norek? Pytanie jest jednak interesująca. Wizja tego typu jest rzadkością, a należy zauważyć, bardzo niewiele osób może zrozumieć, co było futro – norka, Pestsovaya, lisy, lub każda inna. Ale w każdym razie interpretacja jest i powinno być powiedziano.

Starożytni interpretacji snów

Więc, co śni interpretacje norek płaszcz z tej książki? Wizja niesie podwójne znaczenie. Po pierwsze – jest to kłamstwo i fikcją. Ale to ostatnie jest bardziej korzystne, ponieważ bogactwo obietnic i bezprecedensowego sukcesu. Istnieje już wartość zależy od tego, co obecnie panuje między śniącego w prawdziwym życiu, a jego własne uczucia w tej sprawie.

W takim przypadku, jeśli ktoś widział siebie w lekkim ubraniu lub w całości bez niego, ale wybiera swój płaszcz – to złamanych marzeń, obniżenie nastroju i poczucie, że wszystkie wysiłki, które zostały dokonane w celu osiągnięcia określonego celu, były na próżno. Być może nawet rozczarowany marzyciel w coś (lub ktoś). Ale w takiej sytuacji, książka sen nie radzi zrezygnować. Lepiej jest spróbować szybko „puścić” sytuacji i zacząć nowe życie.

Nowoczesna interpretacja sen

Więc, co śni jeszcze norek płaszcz? Według współczesnych interpretacji książki, aby zobaczyć kogoś innego w tym – z faktu, że powinniśmy zacząć się bardziej ufne. Nawet jeśli śniący natury jest niezwykle czujni, unosi się wątpliwości. Teraz jest to okres w życiu, że nie jest to tylko możliwe, ale również należy zachować zdrowy rozsądek. Ale emocje są lepiej odstawić. Oto, co śni norek płaszcz.

W przypadku, gdy ubiór był „na żywo” (to znaczy, w ruchu) – ta zmiana. I pożądane jest, aby przygotować się do nich. Moralnie, oczywiście.

Ale widział we śnie go jako „dziury” rozdartym – nie jest dobra. Prawdopodobnie wkrótce w życiu śniącego w kłopoty. Lub nawet poważnego konfliktu. Zobaczyć dziecko w futrze, który jest zbyt duży na nim – do pojawienia się rzeczywistości na horyzoncie osoby z bardzo wysoką samoocenę. I ten człowiek będzie niezwykle irytujące jego zachowanie marzyciel.

dobry znak

A co snem brązowy płaszcz z norek? To jest – doskonały znak, zwłaszcza jeśli jest ona podana wizję człowieka, od środy do czwartku. Zapowiada się długie łóżko róż. Oznacza to, że śniący mogą odpocząć i cieszyć się życiem – nie ma problemu, a nawet więcej finansowy, w najbliższej przyszłości nie będzie świecić. Najważniejsze, że nie rezygnują z kosmków futra. Chodzi o to, aby być zły omen. Zazwyczaj taka wizja zapowiada pełną przerwę każdy, nawet najbardziej pozornie silne relacje. I katastrofa może zamienić sen, w którym dana osoba ukrywa „norki”. Ta wizja jest zwiastunem długotrwałego izolacji.

A co snem norek płaszcz czarny? Zobacz go na wieszaku – przyjemne i pełne nasyconych barw i emocji podróżować. Piękne futro – bardziej przyjemne doświadczenia marzyciel uzyskać z tej przygody.

Warto również wspomnieć, co sen nosić płaszcz z norek. Ta wizja zapowiada duże zyski. I wpływy są często nieoczekiwane – dziedziczenie z dalekiego krewnego, loterii, nagroda, awans w pracy. Ponownie, co droższe i ładniejsze wygląda, tym lepiej materiał stan osoby.

Interpretacja Freuda

Jeśli uważasz, że ten wymarzony słynną książkę „Norka” jest symbolem bogactwa i sukcesu. Zakup futro – bogactwa i znacznym, imponującego sukcesu. Ale to tylko w przypadku, gdy osoba kupił luksusowe, drogie, długo … Ale żeby kupić trochę – na nieśmiałość. Przeciwnie, jest to znak z góry, że nadszedł czas, aby pozbyć się tej jakości. Nie bój się powiedzieć coś ekstra w towarzystwie przyjaciół lub kolegów, tylko trzeba przezwyciężyć strach.

Trochę w książce mówi o czymś marzyć długi płaszcz z norek. Wszystko tutaj jest również dobre i pozytywne: wizja zapowiada stabilną pozycję finansową. Ale jeśli „norki” najpiękniejsza i luksusowe, a nawet długo – nie jest konieczne w życiu, aby pokazać swoje dobre samopoczucie. W przeciwnym razie, jak mówią, może nieumyślnie zapeszyć. I po książce snów przypomina, że wizja bliżej przyjrzeć się ludziom, którzy otaczają marzycielem. Prawdopodobnie wśród nich odrobaczone drogę do osoby, która udaje się to, co nie jest.

Ale zobaczyć stary płaszcz we śnie – kłopotów i niestabilności.

według Millera

Ale interpretacje tej książki stwierdza, że „norek” sny o ludziach, którzy mają bardzo zawyżone ambicje. A jej prawdziwe oblicze pokazują społeczeństwo nie chce. To jest to samo – kłamstwo i fikcją. Ale aby zobaczyć człowiekiem całkowicie nagi, ale z futrze nanoszone na ramionach – do zdrady, która, niestety, jest mało prawdopodobne, aby zapobiec. Ale to ma być gotowy do odparcia stoisk.

Istnieją również „pogoda” interpretacja. Na przykład, jeśli śniący widzi siebie w „norze”, to jest zimne przystawki. Jeśli sen był jednym z krewnych, ubrana w futro – wręcz przeciwnie, do ocieplenia.

inne interpretacje

Jeśli dziewczyna miała sen, kiedy przedstawiane z płaszczem z norek, a wszystkie one są tak nowe, śnieżnobiałe i miękkie, jest to przyjemne znajomy. W krótkim czasie w jej życiu będzie bardzo interesującą osobą i obiecujący młody człowiek. Więc to jest możliwe, aby dostroić się do długiego i poważnego związku. A jeśli dziewczyna już wybrana, to dla małżeństwa. I droższe i bardziej piękny płaszcz wygląda – lepsze, silniejsze i szczęśliwsze być żonaty.

A kiedy człowiek stara się na „dziury” – jest rentowność działalności. Tak więc w obu przypadkach znakiem dodatnim.