96 Shares 5445 views

Taurus. Charakterystyczny dla piękne panie

Włączanie stron horoskopy, że jest niemożliwe, aby poznać ich cechy w opisach ich znak zodiaku. Ten artykuł będzie koncentrować się na ziemi i trochę „rogaty” astrologiczny znak zodiaku – Byk, który charakterystyka jest ciekawy i różnorodny.

Tak, pod znakiem Byka chodzić pięknych pań, dziewczynek i dziewcząt, którzy urodzili się w okresie od 21.04 na 20.05. Urodził się wiosną, Byk absolutnie niepoważne, są bardzo spokojny, poważny i ostrożny, w odróżnieniu od innych kłopotliwych znaków zodiaku Spring, cielców krew płynie zimna.

charakter

Charakterystyka Taurus stanowi bastion spokoju i cierpliwości. Ale jeśli Byk „przynieść do obsługi”, w złości, będzie on boi, i to lepiej nie dać się mu gorącą rękę. Ale większość cech Taurus kobiety jest nieskończona cierpliwość i pewność siebie. Chociaż, jeśli boli Taurus, że będzie to długi czas, aby ostygło.

Całkowita waga samicy Taurus cichy i zastrzeżone, że nie będzie Twitter przez całą dobę, i jest prawdopodobne, aby myśleć o planach na przyszłość. Ogromna siła woli, samodzielności i niezależności – to wszystko jest Byk. Cechą charakterystyczną tego znak symbolizuje luksus. Nie, nie kobieta Taurus playgirls pieniądze, ona po prostu kocha drogie i luksusowe rzeczy będzie długi czas jej służyć.

Ponieważ Taurus – znak Ziemi, lepiej jest żyć w swoim domu, a nie w zakurzonych mieszkań. Praca z ziemi i roślin, Byk nadrabia jego energii i stwierdza wewnętrzną harmonię.

zdrowie

Zdrowa kobieta Byk posiada, jak byk, silny. Ze względu na fakt, że była trochę chora, wielki przedstawiciel tego znaku zodiaku może sobie pozwolić i kilka złych nawyków :. alkohol, tytoń, romansach, obżarstwo, itp Hardy cielę, które nie pozwalają cechy kibicowania, nie powinien działać na ich zdrowie i jak można palić mniej. W przeciwnym razie, w przypadku choroby cierpią go mocno. Dlatego Taurus jest wymagane zawsze dobry sen i diety.

Stosunek do dzieci

Główną pozytywną cechą żeński Byk jest jego oszczędność i prostota. W dłoniach jest dosłownie wszystko oświetlone, a ona cieszyła się wielkim wyposaża swoje gniazdo. W odniesieniu do dzieci płci żeńskiej Byk jest surowe i konserwatywne. To będzie ogromna ilość czasu, aby poświęcić się wychowaniu dzieci, a trochę kochanie koncesji to lepiej nie czekać. Ale dzieci, takie nasilenie nie narusza, jak ciepłe opieki oraz miłości dzieci Byk poczują się przez całe życie.

miłość

Byk, który uosabia cechy bohaterów, takich jak lojalność i miłość są jedna kobieta mężczyzna. Jeśli upadła, a następnie zanurza się swoją pasją z głową na długi czas. W miłości Byk dama nie przeraża żadnych trudności. Każda dziewczyna i kobieta Byk zawsze pozwoli uniknąć rozwodu, bo jest przekonana, że jej miłość będzie z nią do końca swoich dni. Wzajemne zrozumienie i wzajemna sympatia kobieta Byk otrzyma od takich przedstawicieli znaków zodiaku jako Virgo, Gemini i Libra. Jeśli to możliwe, należy unikać Taureanie sojusze z lwami i Wodnika.