88 Shares 9042 views

Poprawa ciała. Jak otworzyć czakry?

Każda osoba ma centra energetyczne, które są odpowiedzialne za określone działania, możliwości, stanu organizmu. W ezoterycznych nazywane są czakry, a siedem podstawowych punktów. praktyków jogi uważają, że wszystkie choroby, zły stan zdrowia, niezadowolenie z życia i ich pozycja w społeczeństwie, pojawia się jako skutek nierównowagi w centrach energetycznych. Medytacja ma na celu poprawę ciała, poprawiając równowagę psychiczną, więc ważne jest, aby wiedzieć, jak otworzyć czakry.

Należy zauważyć, że niemożliwe jest, aby oczyścić tylko jeden klaster energetyczny, muszą zostać aktywowane. Zawsze zaczynaj z najniższą i konsekwentnie rosnąć do góry, ale nie odwrotnie. W żadnym przypadku nie mogą przeszkadzać kolejność oczyszczania. Wiele z nich jest zainteresowany w kwestii sposobu otwierania czakr. W rzeczywistości jest to tylko kwestia czasu. Początkowo trening nie więcej niż 5 minut zajmują, ale ich czas trwania będzie stopniowo osiągnąć godzin.

Pierwsza czakra odpowiada za fizyczną formę, to w kości ogonowej i jest czerwony. Wygodnie jest siedzieć na podłodze ze skrzyżowanymi nogami, zamknij oczy i wyobraź świecącą czerwoną piłkę w odpowiednim miejscu. Objawy tej czakry jest obawa głoduje, zrujnowany, boli, jeśli często trudnej osoby, to trzeba dokładnie działa za pośrednictwem tej wiązki energii. Na początku może nie być przygotowany na skupienie i wyraźnie zobaczyć świecące piłki, ale nie martw się, ponieważ ujawnienie czakrami – ta praca nie jest dla jednego dnia.

Drugi ośrodek energetyczny jest odpowiedzialny za uzyskanie przyjemności z życia. Jeżeli dana osoba idzie do skrajności, to w dążeniu do zakazanych przyjemności, czy czuje się bezużyteczny i brzydki, to wszystko o tą bandą. Znajduje się on w okolicach miednicy i jest pomarańczowy. Kiedy medytacja powinna być pomarańczowej kuli, która wypełnia organizmowi energii. Praca z czakrami wymaga koncentracji i cierpliwości, więc nie rozpaczaj, jeśli pierwsza porażka w wizualizacji.

Trzeci pakiet energii jest odpowiedzialny za zasadami pewności siebie, kolor żółty, a on jest w centrum splotu słonecznego. Chakra zdziwiony, jeśli chcesz, aby powiedzieć „nie”, ale powiedzieć „tak”, ciągłe kaprysy są ważniejsze niż poglądach bliskich przyjaciół. Kolejne centra energetyczne muszą być czyszczone pod nadzorem doświadczonego jogi, ponieważ są one odpowiedzialne za duchowych potrzeb. Przed otwarciem czakr najwyższego rzędu, musisz aktywować dno.

Czwarty ośrodek ma podwójny kolor – zielony i różowy, znajduje się w sercu i jest odpowiedzialny za miłość, zdolność do bezinteresownie pomagać innym. Nie żywić urazę przeciwko ludzie ich nienawidzą, aby robić dobre uczynki, nawet z obcymi, a jednocześnie odczuwać szczerą radość z niego. Takie uczucia agitować i oczyścić czakry. Piąta klaster energetyczny jest odpowiedzialny za kreatywność i jego ujawnienia. Przed otwarciem czakr, należy pozbyć się egoizmu. Talent będzie przejawiać się w całej swej okazałości, jeśli dana osoba doświadcza radości z faktu, że jego zdolność do pomagania innym, a nie to, co dostaje za te pieniądze, sława, lub wszelkie inne okoliczności.

Szósta czakra jest również nazywany „trzecie oko”, ponieważ jest odpowiedzialna za wszystko niezidentyfikowany. Do jej oczyszczania powinny zapewnić cząstkę wszechświata, do ujawnienia tego centrum jest bardzo trudne do osiągnięcia, ponieważ jest wymagane, aby znaleźć spokój mądrość, aby być wyżej plotek i sztuczki wrogów. Siódma czakra – jest kanałem, przez który joga odbierać energię z kosmosu. Leży na plecach, kolor – fioletowy. Oczywiście, aby odsłonić wszystkie centra jest bardzo trudne, ale czyste co najmniej trzy główne może każda osoba.