775 Shares 2218 views

Jako gulaszu ziemniaczanej z mięsa. Zapoznanie się z receptur.

Od gotowania duszone ziemniaki z mięsem , można uzyskać dużo zabawy, jeśli wiesz, małe sekrety gotowania tej potrawy. Musisz przyznać, używając różnych mięs i wszelkiego rodzaju pachnących przypraw, można stworzyć arcydzieło sztuki kulinarnej, który przyniesie jakieś urozmaicenie zwykłej diecie. Więc staramy się odpowiedzieć na pytanie, jak zgasić ziemniaków z mięsem i jakie zasady ważne jest, aby przestrzegać.


Zdobyte doświadczenie kulinarne powie, jak zgasić ziemniaki z mięsem. I będziemy starać się zrozumieć w sposób bardziej szczegółowy w tej sprawie.

  • Przede wszystkim, trzeba przynieść mięso do stanu pełnej gotowości, bo ziemniaki nie wymaga tak dużo czasu.
  • W celu przyspieszenia procesu cięcia mięsa na mniejsze kawałki i gotować w naczyniu o grubości najniższa. Fry może zarówno tłuszczu i oleju roślinnego lub margaryny. Jeśli mięso zacznie przylegające do dna garnka, dodać trochę wody, doprowadzić do wrzenia i gotować do stanu pełnej gotowości.
  • Następnie dodać plasterki ziemniaków, a jeśli to konieczne, można uzupełnić także wody lub bulionu, które powinny pokrywać całkowicie najwyższą warstwę ziemniaków.
  • Dopiero teraz przyszła kolej przypraw – użyć dowolnego, prowadzony tylko przez własnych preferencji, ale wciąż klasyczne wersje przypraw do ziemniaków – niezmiennie ziele angielskie i liść laurowy.
  • Jak ziemniaków gulasz z mięsa, więc było całkiem smaczne? Po prostu dodaj pomidory duszone ziemniaki smażenia lub warzyw. W rezultacie, naczynie powinno być soczyste, ale w żadnym wypadku nie cieczy.

Oto jak zgasić ziemniaki z mięsem – odpowiedział na to pytanie.

Ale ziemniaki z mięsem w Aerogrill przygotowuje trochę inaczej. I może pokazać prosty przykład Aerogrill gotowania mięsa w języku francuskim. Danie przygotowuje się następująco.

  • Ponieważ w sieci PAN jest bardzo ograniczone, to nie jest to konieczne do cięcia mięsa na porcje, ale raczej należy je wprowadzić w postaci kostek (jak Szaszłyk).
  • Do zwiększenia walorów smakowych przez jakiś czas (zaledwie kilka godzin) można marynować mięso. Ale jeśli czas nie jest, to nie martw się, możesz to zrobić bez niego. Choć marynowane mięso, czyste i pokroić w cienkie krążki cebuli i umieścić je na dnie specjalnej palecie (zwykle przychodzi w jednej paczce z Aerogrill). Posypać mięso z solą i pieprzem, dobrze wymieszać, a rozprowadza się na powierzchni warstwy z cebuli.
  • Następnie przemyć pomidory, usuwania rdzenia i tnie je na cienkie plasterki. Ułożyć je na wierzchu warstwy mięsa. Wypełnij wszystkie majonez i top z tartym serem, posypać niekoniecznie. Jednakże, można wstępnie wymieszać ser z majonezem i dodać do mieszanki niewielką ilość posiekanych ziół, które nadają niepowtarzalny smak i niektóre Udekoruj danie.

Po wykonaniu wszystkich tych czynności, umieścić garnek z mięsem w aerogrill i zaznaczyć godzinę (50 minut wystarczy). W ciągu pierwszych 10 minut temperatura nie powinna być niższa niż 240 °, do pieczenia sera. Następnie może być nieznacznie mniejszy (do 200 ° C, nie więcej) i pozostawić na 20 minut, po czym ponownie nieco niższej temperaturze, tym razem do 180 ° C.

Należy zauważyć, że w tej potrawy można bezpiecznie dodać ziemniaki, pokroić w cienkie plasterki, grzybów i innych składników. Tylko trzeba będzie głębsza potraw.

A teraz trochę o tym, jak gotować ziemniaczana zapiekanka z mięsa, które jest również bardzo proste. Musimy po prostu położyć na blasze (wcześniej natłuszczonej i posypanej bułką tartą), pierwszej części puree, które dodają jajka i masło. Jest schludny warstwa lay rostbef (z cebulą) i ponownie umieścić warstwę puree. Następnie nasmarować i piec w piekarniku.