773 Shares 4014 views

Kreta: Liczba turystów

Wyspa jasnych kontrastów, majestatyczne łańcuchy górskie, wzgórz, zatopionych w zieleni szmaragdowej i pogodnej plateau; łagodne fale morskie, delikatnie zerwania na złocistych plaż i licznych fal oceanu rozbijających się na skałach. Miejsce urodzenia bogów i bohaterów, poetów, muzyków, pisarzy, artystów, których nazwy zostały wpisane na zawsze w historycznych annałach ludzkości. Główne cywilizacje starożytnego świata z ich wykształcenie zawdzięcza wiele do niego, jest on oznaczony jako kolebka kultury minojskiej. Jest to grecka wyspa Kreta. Opinie osób, które przynajmniej raz miał okazję odwiedzić to magiczne miejsce, pełne najbardziej entuzjastycznych wrażeń.


W porównaniu do innych popularnych miejscowości wypoczynkowej, w sezonie plaża jest rozciągnięte w czasie. Na wyspie znajduje się w dwóch strefach klimatycznych – Morza Śródziemnego i Afryki Północnej. Na północnym wybrzeżu temperatury letnie średnio 20-30 stopni, łagodne zimy. South Coast, w tym Mesaria zwykły i góry Asterousia mieści się w regionie Afryki Północnej, w związku z tym, słoneczny dzień tam jeszcze, a wysoka temperatura utrzymuje się przez cały rok.

Kiedy jechać do odpoczynku na Krecie? Opinie turystów z pewnością pomogą Ci dowiedzieć się więcej na temat jego położenia geograficznego i właściwości klimatycznych.

Sezon wakacyjny na południu od połowy maja do końca października. Chociaż w rzeczywistości nie ma czegoś takiego jak „najlepszy porze roku” na drodze do tej greckiej wyspie. Wszystko zależy od tego, kto i co przyciąga więcej. Każda pora roku może mieć swoje plusy i minusy.

Osoby zainteresowane historią i kulturą, wybrać okres od stycznia do marca. Jest to właściwie jedyny czas w roku, kiedy słynny Pałac Knossos i Muzeum Archeologiczne w Heraklionie można zwiedzać bezpiecznie, bez obawy o ścisku.

Od czerwca do września, a nazywa się czas, kiedy najlepiej jest zaplanować wakacje na plaży na wyspie Krecie. Grecja, mimo niewielkich rozmiarów, posiada zróżnicowany klimat. W morzu jońskim lub Grecji kontynentalnej w tym okresie wysokich temperatur dobowych, natomiast w obszarze Morza Egejskiego wahania temperatury poniżej.

Pogoda w tym czasie piękny, nie zbyt dużo ciepła, które mogą być odczuwalne w lipcu i sierpniu. Obsługa w hotelach i tawernach doskonałe, a ceny usług dość łagodne w porównaniu do cen w sezonie. Ponadto, w lipcu i sierpniu, czasem ciemnieją nastrój Meltemi północnych wiatrów. Nazwa może wydawać romantyczne, ale w rzeczywistości jest to suche, silne wiatry i gorące, streaking nad wodami morskimi i ich zakłócające, które przenoszą piasek na plażach.

W miesiącach zimowych, najlepszym miejscem do wypoczynku na Krecie (Opinie potwierdzenie uderzające) jest pięknym miastem z wielką infrastruktury turystycznej – Rethymno, jak również jego otoczenie. Rethymno – centrum najmniejszego prefektury (Rethymno), położony między Białej Góry i Góry Psilorit (znany jako Ida). Na Krecie, nazwa „Rethymno” – to właściwie synonim dech w piersiach górskie krajobrazy i plaże, zabytkowych klasztorów i legendarnych jaskiń, tradycyjnych górskich wioskach i luksusowych hoteli.

Smaczne i zdrowe jedzenie – to jest szczególnie znana Kreta (recenzji szczególnie odnotować ten fakt). Cretan dieta, która nazywana jest także Morza Śródziemnego, jest bardzo korzystne dla zdrowia. Posiłki przygotowywane są sezonowe warzywa i owoce, produkty mięsne i rybne, jedzą raz lub dwa razy na tydzień lub w szczególnych przypadkach (chrzciny, wesela, festiwale). Mało kto twierdzą, że dieta – ważną częścią życia i dobre jedzenie dla większości ludzi – integralną częścią dobrego wypoczynku.

Podróżni mogą przyłączyć się do obchodów jednej z wielu tradycyjnych festiwalach odbywających się w miastach i wsiach Krecie. Opinie turystów są pełne rozkoszy kreteńskie święta. Pomimo faktu, że wiele stron, muzyka, taniec, konkursy kulinarne organizowane głównie dla miejscowych ludzi, goście są witani przez więcej niż gościnni. Są pewni, którzy zostaną zaproszeni do smaku grillowanych mięs, Dolma, pyszne sałatki i oczywiście pyszne wina. Wszystkie święta towarzyszą wykonywaniu piękną muzyką i wspaniałymi tańcami.