535 Shares 6606 views

Otwarcie datę stację „Kotelniki” Metro w Moskwie

„Kotelniki” – to pierwsza stacja metra w Moskwie, położony w rejonie Moskwy. Dlatego mieszkańcy okolicznych miast się doczekać jego otwarcia.

To wydarzenie będzie niezwykle ważne dla mieszkańców regionu moskiewskiego. Budowa trwa już prawie trzy lata. Oraz termin otwarcia stacji metra „Kotelniki” wielokrotnie przełożone o istotnych powodów. Gdy władze planują powiedzieć dokładny czas?

Historia stacja

Decyzja o budowie stacji metra „Kotelniki” powstał na wiosnę 2012 roku. A jesienią rozpoczął pierwszą pracę. Odpowiedzialność za ich terminową realizację powierzono zastępcy burmistrza dla polityki miejskiej.

Ta sekcja dotyczy podziemnego Tagansko Krasnopresnenskoj linii – od stacji „Żulebino” do „Kotelniki”. Jego całkowita długość wynosi około dziewięciu metrów, a od kompleksu stacji – ok. 374 m Długość obecnego impasu jest około 246 m.

Budowa ma ogromne znaczenie ze względu na fakt, że jest to pierwsza stacja metra w Moskwie, położony w rejonie Moskwy. Dlatego mieszkańcy okolicznych osiedli tak zaniepokojony emisji gdy przewidywany termin otwarcia stacji metra „Kotelniki”. Odpowiedź na to pytanie można uzyskać poprzez śledzenie postępów budowy.

Rozpoczęcie prac budowlanych na stacji „Kotelniki”

Tak więc, budowa „Kotelnikov” rozpoczęła się jesienią 2012 roku. Potem tu przywieźliśmy niezbędny sprzęt i przygotować teren. Na początku zimy, zaczęliśmy prace nad budową obecnych zakleszczenia i samej stacji. Co ciekawe, prace prowadzono metodą otwartą. Wynika to z faktu, że stacja jest położony kompleks nie jest bardzo głęboka. Szacowana data otwarcia stacji metra „Kotelniki” zaplanowano na ostatnie miesiące 2013 roku. Ale z powodu pewnych okolicznościach, zidentyfikowane w trakcie budowy, został przełożony.

Prace trwały aż do końca jesieni 2013 r. W tym czasie budowniczowie udało się zakończyć jazdę obu tuneli. Jednak w listopadzie, praca jest prawie ukończona. Z obiektu z prawie wszystkich urządzeń i personel został ewakuowany. Dopiero strażnik. Wówczas pytanie o to, kiedy zostanie otwarta stacja metra „Kotelniki” ponownie stał się pilne dla mieszkańców.

Wznowienie budowy

Pod koniec zimy przyszłego roku niektóre prace zostały wznowione. Budowa kompleksu stacji i obecny impas trwał do sierpnia. I większość prac została zakończona do końca roku. Zaczęło dekoracji wnętrz i montaż systemów wentylacyjnych i CCTV. nowy termin otwarcia stacji metra „Kotelniki” został mianowany ok. Jego planowana jest na wiosnę 2015 roku. Jednakże, z powodu niespełnienia warunków, a nie zdobył nową stację metra „Kotelniki”. Otwarcie, którego data podawano najpierw w marcu, a następnie w maju, musiał zostać ponownie odroczone.

Cała konstrukcja natomiast kontynuowane. Pod koniec tej sprężyny jest całkowicie zakończone prace wykończeniowe. Zaniepokojeni mieszkańcy okolicy znów zainteresowanych stacji metra „Kotelniki” (otwieranie). Najnowsze wiadomości podano, że pozostaje tylko skoordynować wszystkie niezbędne dokumenty.

Dlaczego odroczenie?

Jak już wspomniano, terminy budowlanych wielokrotnie przesuwane. W związku z tym, termin otwarcia stacji metra „Kotelniki” przeniesiono więcej niż jeden raz. Co było powodem? Pierwszy odroczenie było związane z problemami, które pojawiły się w związku z właścicielami otaczającego terenu. Z powodu tych trudności, otwarcie stacji metra „Kotelniki” został przeniesiony do połowy 2015 roku.

W trakcie stale wyrażane różne opinie na temat terminu zakończenia budowy. W tym powyżej, może zostać zakończona do końca roku 2014. Jednak ta uroczysta data została ponownie przeniesiona. Tym razem powodem były opóźnienia w budowie.

Ostateczny termin otwarcia

Dokładne i mają prawdopodobnie ostateczną datę otwarcia stacji metra „Kotelniki” – w dniu 9 sierpnia br. Jej plan zbiegnie się z obchodami budowniczego, obchodzony jest w tym dniu. Zgodnie z oczekiwaniami władz i mieszkańców, pracują z pełną mocą od teraz na stacji „Kotelniki”. A obecnie w ramach procesu dokumentów rejestracyjnych z przeszłości. Ta sama stacja jest już w pełni sprawny.

Teraz pociąg testowy linia bez pasażerów. Wszystko to sugeruje, że naprawdę szybko zarobić stacji metra „Kotelniki”. Odkrycie, które jest zaplanowane daty nie będą tolerowane, będzie to jeden z najbardziej oczekiwanych imprez dla mieszkańców pobliskich osiedli mieszkaniowych.

elementy architektoniczne stacja

„Kotelniki” Stacja znajduje się na głębokości około 15 metrów. Poinformowano, że jej styl będzie główne tradycje imperium Stalina. To przede wszystkim bezpośrednich sufity i zaokrąglonymi kolumn. W odniesieniu do projektowania, jest ona podobna do sąsiedniej stacji „Żulebino”. Od jasnych kolorach architekci odmówił, zastępując je czyste i spokojne. Tak więc, ściany ozdobione szaro-żółtego marmuru z odcieniami elementy miedziane. wykończenie podłogi wykonane przeważnie czerwonego granitu.

Stacja jest wyposażona w dwa podziemnych hal, z których każda będzie miała dwa wyjścia. Wschód będą zlokalizowane po obu stronach Novoryazanskoe autostradzie, gdzie planowana jest budowa węzła transportowego.

Nie daleko od parkingu stacji zostanie zbudowany i zdolności komunikacji miejskiej około dwieście osób.

Sprzęt i maszyny

Ale mieszkańcy są zainteresowani nie tylko na stacji metra stacji „Kotelniki” (otwarciu). Najnowsze wiadomości hojnie zgłosić innowacji technologicznych i nowoczesnego sprzętu, który zostanie tutaj zainstalowany. W szczególności, mówimy o najnowszych schody energooszczędnych. Siedem z tych modeli zakupionych do stacji. Poinformowano, że jeśli pasażer jest mały, urządzenie automatycznie spowalnia pracę, a jeśli nie przez dłuższy okres czasu, a następnie schodami ruchomymi i zatrzymać całkowicie. Nowe urządzenia łączą w sobie wysoki poziom bezpieczeństwa i długa żywotność – do 50 lat.

Aby stację „Kotelniki” najbardziej dogodną dla osób niepełnosprawnych i osób w podeszłym wieku, to wyposażyć przestronne windy. Etap znajduje się przy wejściu do podziemnych, wyposażony w funkcji grzewczej. Tak więc, najbardziej komfortowe środowisko dla wszystkich pasażerów będą dostarczane na stacji.

dalsza budowa

Stacja jest godne uwagi na fakt, że jeden z jej placówek znajduje się w stolicy, a drugi – na terytorium Moscow Region wsi Kotelniki w eksperymentalnym powierzchni pola. Po jej odejściu władze zamierzają zbudować stację „Rumyantsevo” i Salaryevo „na okolicznych ziem. Ale kiedy otworzyć podziemia „Kotelniki” w Moskwie, planuje stworzyć piastę wymiany transportu dla wielu autobusy kursujące na długich dróg. Będzie on zlokalizowany pomiędzy stacją i autostrady Nowy Riazań.

Stacja „Kotelniki”, który znajduje się – w pobliżu obszarów mieszkalnych. Jego otwarcie pozwoli władze do rezygnacji z transportu loty trochę ziemi. Tak więc, kiedy otwierają się pod ziemią „Kotelniki”, sytuacja na ulicach znacznie złagodzić. A mieszkańcy będą mogli cieszyć się bardziej wygodne i czyste powietrze prędkość i sposób poruszania się. Teraz mieszkańcy terenów położonych w pobliżu stacji będą mogli dostać się do centrum Moskwy przez około pół godziny szybciej niż autobusem.

Tak więc, jeśli stacja metra zarobić „Kotelniki” wkrótce? Kiedy otwarcie? Dobre wieści – bardzo szybko. Ale mieszkańcy pobliskich mieć nadzieję, że obiecany termin będzie ostateczna.