443 Shares 3950 views

Gdzie się udać w Mińsku na spacer z kobietą, c dziecka i turysty

Republika Białoruś leży w centrum Europy. Mińsk, stolica tego kraju, podobnie jak większość miast europejskich, ma swoją historię, niepowtarzalną architekturę, wspaniałe zabytki, itd. Dzisiaj, Republiki Białorusi przyciąga turystów z różnych krajów.


Mińsk jako stolica turystów zainteresowanych w pierwszej kolejności. W tym mieście można zwiedzić liczne atrakcje, pójść na koncert, czy po prostu spacer po przytulnych uliczek.

wycieczka piesza

Gdzie się udać w Mińsku? Jego znajomość turystycznych miasta, który przybył na stacji kolejowej, można rozpocząć natychmiast po przyjeździe. Pierwszą rzeczą, która pojawia się podróżnym jest „Brama do miasta.” To, co nazywa się dwa domy na stacji Plac kolejowego i okolicznych budynków. Gdzie się znajdują? Naprzeciwko dworca kolejowego. Kirov Street, który znajduje się między domami, jest doskonałym miejscem na spacery. Na jednym z dwóch budynków znajdujących się godzin, które są największym na Białorusi. Średnica tarczy wynosi 3,5 m. W dawnych czasach były one zainstalowane w Niemczech. Po wojnie jako trofeum sprowadzony do Mińska.

Jeśli pogoda sprzyja, a następnie stolicą Białorusi można znaleźć podczas wypadu na spacer formatu. Dopiero po przejściu na ulicach miast niespiesznym tempie, każdy podróżny będzie poczuć atmosferę miasta i będą mogli cieszyć się spokojem małych uliczek, gdzie zawsze zatrzymuję autobusy turystyczne.

Nie daleko od „Gate City” to serce starożytnego miasta – Plac Wolności. Główną ozdobą tego miejsca, jak w dawnych czasach, to katolicy, prawosławni i cerkwie. W pobliżu katedry jest Ratusz. Podczas spaceru po zaułkach Górnym Mieście, można podziwiać dwór Vankovichey i Dom masonów.

Trasa wycieczki dla pieszych w Mińsku niekoniecznie przechodzi przez Dzielnicę Trinity. Spacery po jego ulicach i podwórkach zabierze Cię do 19 wieku. Nie daleko od przedmieść, na Trinity Hill, to zabytek architektury z początku 20 wieku. – Teatr Narodowy Opery i Baletu. Z tego budynku w zacienionych alejkach parku Janki Kupały, turyści przychodzą do placu października i Alei Niepodległości. W tej części stolicy Białorusi, można zapoznać się z najlepszych przykładów rozwiązań architektonicznych epoki radzieckiego systemu, które są kandydatami do wpisu na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zakończono spacer w parku Alexandrovsky – jeden z najstarszych w Mińsku.

parki

Gdzie pójść na spacer w Mińsku? Mówi się, że stolica Białorusi jest bogata w różnych parkach. Dlatego zaleca się, aby odwiedzić w okresie letnim.

Gdzie się udać w Mińsku turysta? Pierwszy park że użytkownicy mają tendencję do odwiedzenia stolicy, to zaparkować plac centralny nazwie. Gorkiego. Tutaj dotychczas zachowane atrakcji i karuzele z okresu sowieckiego. Ponadto pracuje diabelski młyn i otworzył małe planetarium, gdzie nie można tylko patrzeć na gwiazdy, ale także nauczyć się wielu nowych i ciekawych rzeczy na temat planet i wszechświata.

Nawet tam, gdzie się udać w Mińsku? Podczas podróży do stolicy Białorusi zaleca się wziąć na spacer w parku im. Janki Kupały. Została założona stosunkowo niedawno, w miejscu, gdzie wcześniej znajdowała się dzielnica, całkowicie zniszczone w czasie wojny 1941-1945. Położyli park w 1949. Jego obecna dekoracji są młode drzewa, a także rzeźba poświęcona białoruskiego Janki Kupały Pesnyary. Tutaj fontanna „Korona” jest zbudowany.

Gdzie się udać w Mińsku z mężczyzną? Wielu mieszkańców stolicy, a wielu turystów wolą wakacje w Parku Zwycięstwa. Złamał go w 1940 roku w czasie, gdy został utworzony Komsomołu Lake. Jednak to nie było możliwe, aby otworzyć go przed wojną. Do tej pory, jak park zieleni, przypomina zalesionej części. Na jego terenie działają przejażdżki. Zdobią fontanny park z podświetleniem. Uwielbiam to miejsce i tych, którzy korzystają na świeżym powietrzu. pracy stacji łódź w parku. Są place zabaw i plaża.

Nie daleko od Mińska jest park-muzeum kamienia. Jest on położony w Uruchcha. Park ten głaz, utworzony w 1985 roku, można obejrzeć na mapie Białorusi, utworzonego z kamieni. Jego skala wynosi 1 do 2500. Ponad dwa tysiące głazy zostały sprowadzone do parku z całego kraju. Z ich pomocą możemy stworzyć inną ekspozycję. To jest „Aleja głazy”, „forma polodowcowe głazy”, etc.

ogród botaniczny

Gdzie się udać w Mińsku na tych, którzy szczególnie kochają naturę? Jednym z najbardziej interesujących miejsc w stolicy Białorusi jest ogród botaniczny. Jest on podzielony na obszarze stu pięćdziesięciu trzech hektarów. Jest to jeden z największych ogrodów botanicznych. Dziś jest to możliwe, aby podziwiać różnorodność gatunków roślin, których jest około dziesięć tysięcy. Tam w Mińsku ogrodu botanicznego dla tych, którzy lubią egzotyki. Jest to szklarnia, w której różne części naszej planety zbiór najpiękniejszych roślin.

zoo

Gdzie się udać w Mińsku z dziećmi? Ciekawy i niezapomniany będą chodzić w zoo w Mińsku. Otworzyliśmy ją w 1984. Obecnie jest domem dla ponad dwóch tysięcy zwierząt. Zoo ma małpę, klatka dla lwów, delfinów. Fauna jest reprezentowana przez drapieżne ptaki i ssaki, kopytnych i naczelnych, gadów i wielu innych przedstawicieli fauny.

Dla dzieci otwartym pad. Jest okazją do pat kozy i owce. Na większości każdego zoo jeździć na koniach i kucykach.

Życie kulturalne stolicy

Słynny starożytny atrakcje Mińsku są połączone z nowoczesnym wyposażeniem. Zatem, Muzeum Narodowym otwarto wystawę „Sztuka odbudowy”, aw pokoju obok tego samego budynku jest dostępny z nowoczesnym japońskiej umiejętności projektowania. Gdzie się udać w Mińsku z dzieckiem? W kinie „Victory” podczas godzin dziennych Dni japońskiej animacji oraz Białoruskiego Państwowego Muzeum Lalek pokazać młodych turystów ciekawy spektakl.

Wieczorem, goście mogą potańczyć i zrelaksować się w klubie Re: public. To gospodarze stronom republikańską retro.

Słynnych atrakcji stolicy

Gdzie się udać w Mińsku? Wiele interesujących atrakcji znajdujących się w samym sercu stolicy Białorusi.

Uwagę turystów przyciąga zwykle główną ulicę. W dawnych czasach nazywano ją gubernatorowi. Istnieje wiele pięknych budynków. Wiele z nich to zabytki. Podczas spaceru wzdłuż tej ulicy można zobaczyć atrakcji takich jak kościół św Symeona i Elena. Ta struktura wpływa na kombinację przepych, piękno, lekkość i lekkości części.

biblioteka Narodowa

Po zwiedzania zabytków stolicy należy zwrócić uwagę na nowoczesnych budynków. Jedną z najciekawszych z nich jest budowa Biblioteki Narodowej. Jest to najbardziej niezwykły w swej formie i wielkości konstrukcji Mińsku.

Został zbudowany jako rombokubooktaedra. Ten kształt trójwymiarowy składający trójkątów osiemnaście tej samej liczby pól. Wysokość budynku – 73,6 m, który ma dwadzieścia trzy piętra.

Gdzie iść w złą pogodę?

Jeśli jest zimno lub deszcz, turyści mogą odwiedzić „Nemo”. Ten Delfin, która przedstawia reprezentacje 12, 15 i 18 godzin. Głębokie tajemnice morskie ujawniają Centrum Oceanografii. Znajduje się on przy ulicy Brilevskaya, 3 (stacja metra „Instytut Kultury”). Wśród eksponatów Centrum – terrarium, akwarium, itp Na Alei Niepodległości jest białorusko State Circus. To pokazuje prezentację o godzinie 11:30 i 15:00 a 19:00. Wszystkie te miejsca będą interesujące, aby odwiedzić nie tylko dorosłych, ale także dzieci.