880 Shares 3865 views

Porady dotyczące podróży: co zabrać ze sobą z Grecji

Każda osoba podróżująca po świecie, przynosi ze swoich wyjazdów różne pamiątki. Coś, co będzie długo przypominać kraje odwiedził. Po tym wszystkim, każdy z nich ma swoje bibeloty, pamiątki i inne towary, opisując wyjątkowość tego miejsca. Ponadto, w tym celu, nie trzeba wydawać dużo pieniędzy. Spróbujmy zrozumieć trochę how , które przynoszą z Grecji – bardzo popularne miejsce dla rosyjskich turystów.


Pierwszą rzeczą, aby pamiętać, że ziemia Grecji koncentruje się pełen zakres usług dla turysty: zwiedzanie, zakupy, wakacje na plaży, żeglarstwo, nurkowanie i więcej. Tak więc, jeśli wziąć aparat i zrób wszystko, co widziałem, to będzie podstawowym, co przynieść z Grecji. Można utworzyć album zdjęć zainteresowania i dać go zamknąć lub zachować. To będzie Twój „Grecja jest na zdjęciach.”

Ale mówiąc o najbardziej znanych i najbardziej popularnych pamiątkę tego południowego kraju, mamy na myśli koniak „Metaxa” pachnące mydło i oliwa z oliwek. Należy pamiętać, że mogą kupić absolutnie żadnym sklepie, a na półkach nie ma nieświeży towar, a wszystkie, które zostały zakupione będą świeże i wysokiej jakości.

Wybierając oliwę z oliwek jest to konieczne, w zależności od własnych upodobań i preferencji, ponieważ jest dostępny w dużych ilościach, w różnych opakowaniach i różnych objętościach. Ponadto, zarówno z oliwek, jak również z ich nasiona. Cena waha się od 3 € za butelkę 20 euro za puszkę 5 litrów. Ponadto, w zależności od kwasowości, jest używany do gotowania lub sałatki.

Cognac „Metaxa” sprzedawane w każdym sklepie, nie wspominając o supermarketów. Cena zależy od pojemności butelki, produkt gwiazdy i miejsce zakupu. Średnio litr butelka wolnocłowych kosztuje 20 euro. Jako pamiątkę, jeśli nie podoba ci się pić, można przynieść butelkę 200 ml przez 3-5 euro. Zapytany o to przywieźć z Grecji, nie możemy zapomnieć o innym lokalnym duchów – Anisette „Ouzo”. Jest to produkt czysto krajowy, który jest również dostępny w szerokiej gamie opakowań i w każdym sklepie. Popyt i „Cahors” do Świętej Góry Athos.

Pachnące mydło wykonany z oliwy z oliwek, nie ma żadnego przedstawienia, jest sprzedawany w dużych kawałkach, które są cięte na żądanie na mniejsze. Można ją kupić w pięknym opakowaniu, luzem lub w zestawie. Cena – od 1,5 euro za sztukę do 10 euro za zestaw. To mydło ręcznie jest bardzo dobry dla ciała, po tym skóra będzie jedwabista, po zastosowaniu drogich kremów.

Duże zapotrzebowanie i mają greckie jedzenie: miód, oliwki, ser feta, wszelkiego rodzaju przyprawy. Wszystko to jest bardzo smaczne i zdrowe.

W miastach i miasteczkach Grecji istnieje wiele czystych sklepy z pamiątkami. W nich, oprócz wszystkich wyżej wymienionych, można kupić rakomelo wystarczy brandy, skorupiaki akwarium, gąbki, gąbki, koszulki z symbolami narodowymi. Ponadto, rozwiązanie problemu, co przyniesie z Grecji, należy zwrócić uwagę na lokalne kosmetyków których jest pożądane, aby kupić w aptekach, nie bezcłowy.

Jeśli jesteś miłośnikiem sztuki, spojrzeć na zdjęciach greckich miejsc i krajobrazów na miedzi, żółwie szklanych lub gliny, amfory i muszli. Ceny takich towarów rozpoczyna się od kilku euro i nie ma górnych limitów!