804 Shares 9734 views

Jaka jest waluta w Brazylii

Co jest największym krajem w Ameryce Południowej? Oczywiście, to jest Brazylia. Został on otwarty przez Pedro Cabral – Portugalski Navigator – więcej niż 5 lat temu. Ten kraj jest słabo rozwinięty, naturalna wymiana zastąpiony stosunków towarowo-pieniężnych. 500 lat Brazylia uległa drastycznej zmianie.


Teraz jest to silny kraj o stabilnej walucie. W ostatnich latach, przepływ turystów pragnących odwiedzić ten kraj, znacznie wzrosła. Można powiedzieć, że Brazylia jechał do „złotego wieku”. Teraz państwo zajmuje drugie miejsce pod względem turystycznym przepływa pomiędzy krajami Ameryki Południowej.

waluta

Przyszłe turystów, coraz start w tym egzotycznym kraju, zawsze zastanawiałem się o jakie pieniądze waluty brazylijskiej i gdzie je zdobyć. Te i wiele innych problemów zawsze pomoże rozwiązać agencję.

Walucie krajowej Brazylia – Real (R $). Są w obiegu, jak banknoty o nominałach 1, 5, 10, 50, 100 i monety – centów (100 centów – 1 Real) – 1, 5, 10, 26 i 50, a także jeden prawdziwy. Pomimo faktu, że jednostki monetarne wielu lat amortyzowane przemianowany obecnie brazylijskiej waluty jest jednym z najbardziej stabilnych na świecie. A wszystko za sprawą turystyki i handlu międzynarodowego.

Nowoczesne brazylijski banknoty wydawane nie tylko w formie papierowej. Rocznica rachunek warte 10 reais jest wykonany z miękkiego tworzywa sztucznego. Choć praktyczność jest o wiele gorsze od zwykłych notatek. Namalować na nim bardzo szybko usunięte, więc natura z plastikowym banknocie tylko sześć miesięcy.

Turyści się na wakacje, trzeba wiedzieć, że waluta brazylijska ma pewne trudności w zakresie wymiany i zakupu. Stan jest bardzo surowe o imporcie swojej waluty z zagranicy. To nie jest pożądane, aby nabyć brazylijskich reali poza granicami kraju. Najlepszym wyjściem z tej sytuacji – wymiana pieniędzy, ile potrzeba w większości z Brazylii. Należy wiedzieć, że kurs hotel jest najniższa, to najlepiej skontaktować się z elementów bankowych lub specjalne – Cambios. Te wymienniki można znaleźć na lotniskach, dworcach, hotelach oraz w wielu hotelach. W reali Ponadto w wielu placówkach handlowych i centrów handlowych, można płacić za zakupy i dolarach amerykańskich. Eksport brazylijskich reali za granicą jest surowo zabronione. Konieczne jest, aby pamiętać o wszystkich turystów, którzy są pozostawiając już ten piękny kraj. Niestety, odwrotnej wymiany przeprowadza się przy bardzo małej szybkości i niekorzystne. Dlatego zaleca się, aby kupić waluty brazylijskiej w niewielkich ilościach jako wydatki.

Jak odróżnić podrobiony rachunek

Aby nie wpaść za oszustwa przynęty nie powinien kupować reali z nim. Chociaż odróżnienia od autentycznych podrobionych banknotów nie będzie trudne dla mieszkańców, cudzoziemcy muszą wiedzieć, jak to zrobić poprawnie. Ta brazylijska waluta ma znaki wodne, paski i identyfikatory uwierzytelniania dla osób ze słabym wzrokiem. Opis nieruchomości – obecność bardzo małych liter na niektórych obszarach ustawy, które można zobaczyć tylko za pomocą lupy.

Z przodu każdego banknotu musi zostać wydrukowany i podpisany przez Ministra Finansów Prezesa Banku Centralnego Brazylii. Są również praktycznie niemożliwe do podrobienia. W razie wątpliwości autentyczność banknotów można zawsze sprawdzić na detektorze walut w banku. Również turyści są w wymianie lub dostawy poślizgu Reais staromodny lub nawet Cruzeiro, przez długi czas wychodzi z zakrętu. Aby tego uniknąć, trzeba dokładnie rozważyć wygląd monet i banknotów w obiegu.

wymiana

Teraz, wiedząc, których walutą w Brazylii, jak również i gdzie może zostać wymieniony, turysta jest, aby pamiętać o kilku ważnych punktów:

  1. W wielu placówkach brakuje pieniędzy wymiany. Dlatego wymiana jest konieczna, aby poprosić kasjera, że musiał spłacić w małych nominałach.
  2. Banki w tym kraju są otwarte w dni powszednie, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 16 godzin. Dopiero na lotniskach i dworcach kolejowych można znaleźć wokół wydziału zegara.
  3. Brazylijska bankomaty rozdawać pieniądze ściśle od 6 rano do dziesiątej w nocy. Pożądane jest, aby korzystać z karty Visa. Pozostałe karty są akceptowane niechętnie i nie wszędzie. Ten niuans należy również wziąć pod uwagę tych, którzy są przyzwyczajeni do spłacenia karty.

wniosek

Waluta Brazylii uważany jest za stabilny i stosunkowo drogie w świecie. Importu i eksportu są ściśle regulowane, a to wymaga specjalnego zezwolenia. Wszelkie inne waluty mogą być swobodnie przywożone i wywożone z kraju, pod warunkiem, że kwota jest wyższa niż równowartość $ 10.000 oświadczył.