512 Shares 2382 views

Protein Bar – białko bar: skład i opinie

Nie każdy wie, anatomii człowieka i zrozumieć różnicę między białek lub aminokwasów, ale współczesne społeczeństwo nie wie na pewno – sportowcy potrzebują białka. Dlaczego, dlaczego – to kolejna część pytania. Aby na nie odpowiedzieć, musimy się kierować w tym temacie. Pro bary białka są znane dotyczą żywieniu sportowców, ale sens ich stosowania dla większości zwykłych ludzi jeszcze bardziej niejasne. W tym poście przyjrzymy kompozycji i preferują zastosowanie paska białka.


Bar, pozycjonowany jako integralna część żywieniu sportowców: to, kto powinien go używać, czy jest to dla tych, którzy schudnąć lub przytyć dla Ciebie? Co to jest bar Protein, jeśli wygra lub gorszej charakterystyce w porównaniu z innymi markami barów? Porozmawiajmy o tym w niniejszym artykule.

Składniki Protein bar

Bar, o walorach smakowych które dość pozytywne, wykonane w Rosji marki Ironman. Biochemiczny kompozycja zawiera 50 g 8 g białka, 6 g tłuszczu i 23 g węglowodanów. Należy zauważyć, że jeśli trzymać się wolny od węglowodanów planu jedzenia, a następnie 23 g węglowodanów na 50 g każdego posiłku wystarczy. Ponadto struktura zawiera biotynę, kwas foliowy, niacyna i witaminy. Kaloryczny bar jest 173 kcal.

Czy bar Protein jest przydatna?

Bar, którego skład jest przedstawiony powyżej, to nie różni się pod względem jakości od innych czekoladek, które nie odnoszą się do żywieniu sportowców i umieszczone w postaci wyrobów cukierniczych.

Tak, w jego składzie znajdują się witaminy i więcej białka niż inne czekoladki, ale z punktu widzenia wartości odżywczej produktu przesycony cukru. Z drugiej strony, jest to możliwe, aby zrobić pyszne słodycze, zrezygnować cukru? Słodziki nie zawierają węglowodanów, ale kiedy chcą jeść więcej, ale nie tylko, nadal nie wyjaśniono ich wpływ na organizm.

Porównajmy białka Bar Protein kompozycję z innymi czekoladek na rynku. Na przykład, wartość energii bar Mars – 190 kcal i w słodkich dźwięku zawiera 2 g białka, 10 g tłuszczu i 21 g węglowodanów. Białko mniej niż baton proteinowy, ale węglowodany tyle. Ale prawie tak dobre jak w Snickers bar jedzenie – zawiera 5 g białka, 10 g tłuszczu i 27 gramów węglowodanów w jednym słodkim. Jest to zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że „Snickers” Wiele z orzeszków ziemnych, bogate w białka i tłuszcze.

Co to oznacza? Fakt, że nieznacznie większa ilość białka w Bar Protein nie czyni go prawdziwym produktem żywieniu sportowców. Tym bardziej próżny, aby myśleć, że ten produkt diety dla utraty wagi. Zamiast węglowodanów, które znajdują się w barach, można jeść kilka jabłek lub porcję owsianki. Ostatni danie dokładnie spełnione, w przeciwieństwie do jednego baru.

Protein Bar jako zdrową przekąskę podczas diety

Bez względu na silny będzie osobą, kiedy trzeba przejść na dietę, to jest walka z własnym ciałem, nie jest skonfigurowany tak, aby dać co najmniej kilka gramów tłuszczu. To jest dla osoby fałdy – zły i brzydki widowisko, ale dla ciała – to ilość ciepła i energii. Dlatego jest to tak łatwo „oderwać” od diety: sam mózg wyzwala jeść smaczne, tak że ciało nie boli. Dla większości ludzi, najbardziej smaczne i słodkie owoce są zakazane cukiernicze – bary, ciastka, cukierki, babeczki. To łatwo wyjaśnić – ciało traktuje szybkich węglowodanów jako akumulator energii, „moc”, która jest uwalniana natychmiast.

W związku z tym, nie chcąc „przeskoczyć” do diety i jednocześnie odpowiadając na potrzeby organizmu w żywności, wielu dzisiejszych „dietchiki” sprawia, że korzystne dla siebie i oszukać ciało – Snack białko cukierki. bar białka zaleca się na forach i blogach jako produkt dietetyczny, ale jego skład sugeruje inaczej.

Czy muszę mieć batony proteinowe sportowiec?

Nowoczesny kulturysta – człowiek, który jest zmuszony do dbać o swoje ciało znacznie bardziej dokładnie niż profesjonalnego modelu lub gwiazdy filmowej. Dla zachowania pozorów dwa razy w roku zawodnik zajmuje się maksymalnie 5 razy w pokoju i musi przestrzegać ścisłej diety, bogate w białka. Oczywiście, chcę być rozpieszczany i smaczne. Ale nadmiar węglowodanów lub tłuszczów w diecie jest wysoce niepożądany – korpus mięśnie tłuszczu są wyraźnie widoczne.

Jest z tym dążyć do „cukierek sportowy”. Protein bar – bar, pozycjonowany jako produkt dla sportowców, którzy nie całkiem pasuje do opisu pręta białka. Porównaj poprzeczkę Struktura białka i innych barów, przedstawione na rynek jako produkt sportowy.

Skład innych barów białka

Zanim spojrzymy na skład innych słodyczy Należy zauważyć, że producenci są podzielone pręty sportpita na białka, o niskiej zawartości węglowodanów, wysokiej węglowodanów, kasze, energii.

Co znajduje się pasek wyboru zależy od celu. Bardzo powszechne wśród barów białka są produkty marki Weider. Bar "pasek 32% białka" składa się z 19 g białka, 6 g tłuszczu i 18 g węglowodanów. Jest to niemożliwe, aby pyszny batonik i cukru, a także lepiej absorbowane białka z węglowodanami. Ten pasek jest lepszy pod względem zawartości białka, ale kosztuje droższe baton proteinowy krajowa – od 120 do 160 rubli.

Jak jeść batony proteinowe

Błędem jest myślenie, że bar białka mogą być spożywane w dowolnym czasie iw dowolnej ilości, jak to jest przydatne. Wartość energetyczna w takich barach, tyle samo co w jakikolwiek słodki i białka jest mniejsza niż, na przykład, w jednym jajku. Jak często można stosować Protein Bar Protein Bar? Sugerują, że najlepszy czas stosowania będzie pół godziny przed treningiem lub piętnaście minut. Producent z poglądami konsumentów zgadzają. Użyj paska Protein jako przekąska między posiłkami, lub jako oddzielny „kursy” przed lub po zajęciach fitness. Nie jeść w ciągu dnia więcej niż dwóch barów.

wniosek

Protein bar ? Co można powiedzieć o krajowym baton proteinowy produkt? Pasek, kompozycję zawierającą 5 g białka, a nie o wysokiej zawartości białka i zawiera w tym samym czasie 23 g węglowodanów. To sprawia, że nie związane z dietetycznych produktów spożywczych, ale raczej na smaczną przekąskę.

Protein bar . Jeśli dbasz o swoją sylwetkę i starają się schudnąć, nie nadużywać użycie paska białka. Pasek, kompozycja, która zawiera pewną ilość węglowodanów żywności są porównywalne z konwencjonalnym słodycze, takie jak „Snickers” lub „Mars”. Norma dnia – nie więcej niż dwie sztuki jako odrębnej przekąskę.