900 Shares 5042 views

A wiesz jak przykleić folię na telefon?

Wszyscy chcemy rzeczy, które trzeba kupić, kosztują tak tanio, jak to możliwe, ale były odpowiedniej jakości. Oczywiście, to nie ma sensu zaprzeczać zasadę, zgodnie z którą cena wysokiej jakości rzeczy nie może być zbyt niska, ale doświadczenie pokazuje, że w wielu przypadkach, kompromis jest nadal możliwe. Na przykład, wielu właścicieli urządzeń łączności ruchomej są bardzo dobrze zdaje sobie sprawę, że czas przyklejona folia na ekranie telefonu nie tylko zmniejsza zużycie na przedniej części urządzenia, ale również często eliminuje potrzebę zakupu nowego telefonu komórkowego.


Jeśli drogie modele posiadają trwałą powłokę szklany, odporny na zarysowania, wówczas linia budżetowa, dopóki nie może się pochwalić taką: plastik ekran z czynnej służby, czy nie zbyt łagodne traktowanie pokryta jest zarysowaniami. Jeżeli jednak bezpośrednio przylegającą warstwę ochronną na telefon, obciążenie spadnie właśnie na niego. Będzie tylko okresowa wymiana. Zalety takiej powłoki ochronnej zawiera nie oczywiste, że w razie przypadkowego filmu objętego chroni telefon od wystąpienia pęknięć znany siatki.

szkolenie

Chociaż na pierwszy rzut oka jak przykleić folię na telefon, nie ma nic skomplikowanego, w rzeczywistości jest nieco inaczej. Przyklejona bez odpowiedniego szkolenia między folią plastikową i ekran są kurz, kłaczki, pęcherzyki powietrza, które psują wygląd urządzenia. Tak więc, najpierw trzeba dokładnie oczyścić ekran. Ta operacja zaleca się stosowanie specjalnych suchych chusteczek, które zwykle pochodzą z filmu (można też użyć środków do czyszczenia monitorów LCD). Ludzie, którzy nie mają pojęcia, jak przykleić folię na telefon, należy pamiętać zasadę, że skrawki ściereczką do czyszczenia mało użyteczne (z nielicznymi wyjątkami), jak zwykle nie zawierają znaczne ilości pyłu. Tak, problem sprowadza się do usuwania wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Niektórzy polecają trzymać filmu w łazience, gdzie jest mniej kurzu. Jest to jednak w gestii właściciela.

Jak przykleić folię na telefon

Po treningu można zacząć stosować. Nowa folia zawsze przychodzi poprzez. Musisz zorganizować to tak, że klej boczny przeniesienia na ekran. W tym celu, folia powinna być przymocowana do górnej i dolnej części ekranu i pociągnięcie bitu oceniane na podstawie kąta (TAB). Przezroczysta warstwa klejąca jest przyklejana do ekranu. To musi być gładka tkanina, aby usunąć pęcherzyki powietrza. I tak do końca: trochę zatrzymany, wygładzonej itp Film powinien być tylko na ekranie, bez odwoływania się do mieszkań i zakładów tworzyw sztucznych w szczelinach pomiędzy powierzchnią – w tych miejscach, rozpocznie się nie powieść się w czasie … Najważniejsze jest to, że wyświetlacz nie było kurzu lub niestrzępiącą, ponieważ nie będzie w stanie usunąć bez repozycji. pęcherzyki powietrza, które nie dostać się do jazdy wygładzanie, 2-3 dni znikają. Zwykle, gdy kupisz podobna powłoka ochronna dostarczone instrukcje jak wkleić film na telefonie. Wraz z nim, lektura obowiązkowa.