403 Shares 1701 views

Smartfon Xiaomi redmi Uwaga 3 Pro 32GB: opinie, specyfikacje, instrukcje

mid-range smartphone z doskonałej wydajności i jednym z wiodących chińskich producentów – to wszystko o Xiaomi redmi Uwaga 3 Pro (32GB). Opinii na temat tego telefonu, jego komponenty sprzętowe, parametry, oraz, oczywiście, składnik oprogramowania szczegółowo omówione w niniejszym materiale przegląd.


Pozycjonowanie urządzenia mobilnego

Ten smartphone skierowany jest do prędkości średniej niszy i ceny produktów. Na takim pozycjonowania wskazuje model procesora, który odnosi się do firmy Qualcomm serii 6xx wiórów. Podstawowa wiedza z tego producenta zajmują chipy serii 2xx i 4xx i segmentu Premium – wiele serii 8xx CPU. Dobrze, między nimi harmonijnie w 6XX Procesory serii. Zarówno pod względem szybkości i ceny produktów końcowych. To właśnie w tej kategorii i staje się bohaterem tego przeglądu. To działa lepiej niż niektóre z zeszłorocznych flagowych, ale gorsze od najnowszego gadżety premię (tj, wydany w tym roku). Silny połowa ludzkości jest Xiaomi redmi Uwaga 3 Pro (32GB) Czarnego. To doskonale zaprezentuje swojego właściciela w oczach innych i podkreślić swój specjalny status. Z kolei dla potrzeb kobiecej widowni są wydajność Xiaomi redmi Uwaga 3 Pro (32GB) i białe złoto. Będą one znacznie lepiej patrzeć na kruchych i delikatnych rąk kobiecych.

Opcje gadżet

Bardzo skromne wyposażenie dla urządzenia poziomie, a nawet od tego wybitnego producenta, to smartphone. Obejmuje on:

 • Sam z urządzenia zainstalowanego w nim non-wymienny akumulator. sama sprawa nie jest składane devaysa. Jedynym elementem, który można usunąć i ponownie zainstalować – slot na karty pamięci zewnętrznej lub operatorów telefonii komórkowej.

 • Klips do szczeliny ekstrakcji dwie karty SIM lub karty SIM i zewnętrznego urządzenia do przechowywania.

 • Kabel interfejsu. Przy podłączeniu akcesorium takiego urządzenia, na przykład komputer. W tym przypadku może to być wykorzystywane jako zewnętrzne urządzenie pamięci masowej (to jest, jak zwykle, i znanego dysku flash USB), kamerę internetową, a nawet odtwarzacz multimedialny do odtwarzania wideo lub muzykę. Jego druga możliwość używania – jest ładowanie akumulatora.

 • Ładowarka akumulatora z obecnego wejścia do 2A napięcia i 5B. Jego wyjście powinno wystarczyć, aby w pełni naładować akumulator w ciągu 2-3 godzin.

 • przenośny gadżet i karta gwarancyjna instrukcja obsługi. Oraz w międzynarodowej wersji smartfona będzie w kilku językach, w chińskiej lokalizacji – tylko w języku lokalnym.

Nawet entry-level stereofoniczny zestaw słuchawkowy nie jest w oryginalnym wyposażeniu urządzenia mobilne średniotonowy Xiaomi redmi Uwaga 3 Pro (32GB). Instrukcje i karta gwarancyjna – podstawowy zestaw dokumentacji, ale większość producentów uzupełnienie listy i ulotki z listą możliwych dodatkowych akcesoriów. Ponadto, nie ma folia ochronna na panelu dotykowym w przedniej Xiaomi redmi Uwaga 3 Pro (32GB). Sprawa ma również kupić oddzielnie. dostarczane w tym „smart” telefonu jest bardzo skromny. Ale to nieistotne wadą jest kompensowany przez szereg zalet, jak będzie dalej szczegółowo opisane.

rozwiązania konstrukcyjne

Prawie każdy możliwy obszar panelu przednim devaysa zajmuje doskonałe z dużym ekran dotykowy jest bardzo solidną przekątnej – 5,5”. Poniżej ekranu znajduje się panel sterowania gadżet trzema przyciskami. Z góry, zgodnie z oczekiwaniami, a wyświetlany mały okrągły otwór na kamerę przedni element czujnika, okna czujnika i słuchawki. Po prawej stronie znajdują się inne kontrolki devaysa. Jednym z nich jest odpowiedzialny za blokadę telefonu, a dwa pozostałe – do regulacji głośności. Na górnej krawędzi devaysa są: mikrofon do tłumienia hałasu różnych osób trzecich powstałych w trakcie realizacji rozmowie, typowej, standardowej 3,5 mm gniazda audio, a oko na podczerwień. Na przeciwległym brzegu na dolnym końcu gadżetu wyświetlona: miniaturowy okrągły otwór dla głównego mikrofonu oraz uniwersalny port MicroUSB formacie v2.0. Na lewej krawędzi smartfona jest gniazdo do mocowania dwóch kart SIM lub kombinacje kart SIM i kart pamięci. Na tylnej okładce usunięte: głównego aparatu, jego pojedynczy LED do podświetlenia i skanera dla właściciela urządzenia weryfikacji linii papilarnych (w związku z tym, ten gadżet jest bardzo przypomina poprzednich flagowych urządzeń pokolenie od LG). Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest skaner wyjścia czujnika do tylnej pokrywy. Również tutaj na samym dole jest głośnik. Obudowa wykonana jest z blachy (odpowiednio, nie jest składany) i mogą być wykonywane w jednym z trzech kolorów: biały, czarny i złota. Najbardziej praktyczny dzięki niewidzialności ewentualnego uszkodzenia i zabrudzenia na ciemnym tle organizmie jest uważany za Xiaomi redmi Uwaga 3 Pro (32GB) Czarnego. Z kolei biały wersja gadżetu jest skierowany do żeńskiej widowni, co z pewnością powinno przyjść do głowy. Ale Xiaomi redmi Uwaga 3 Pro (32GB) Złoto jest ekskluzywny i niezwykle rzadkie.

CPU

Smartfon Xiaomi redmi Uwaga 3 Pro (32GB) jest oparty na CPU Snapdragon 650, który został opracowany przez Qualqomm. Charakterystyczną cechą jest architektura dwóch klastrów. Oznacza to, że zawiera dwa rodzaje modułów. Pierwszy z nich jest przeznaczony do zadań wymagających złożonych i zawiera tylko dwie żyły, umożliwia, w razie potrzeby w celu przyspieszenia do 2,5 GHz, a druga składa się z czterech rdzeni maksymalnej możliwej wartości częstotliwości, która jest ograniczona do 1,8 GHz.

Podsystem graficzny gadżet

Smartfon Xiaomi redmi Uwaga 3 Pro (32GB) jest wyposażony w akcelerator wideo. Jak CPU, jest to rozwiązanie półprzewodnikowych jest rozwijany przez Qualqomm. Jego model – Adreno 510. Oczywiście, tytuł rozwiązań najwyższej klasy nie jest przeznaczony, ale również na liście rozwiązań graficznych średni poziom cen jest daleko od ostatniego miejsca. Jego częstotliwość zegara wynosi 624 MHz, a to wielki przynieść jasne i nasycone obrazy na ekranie. Wśród innych ważnych cech rozwiązań można wyróżnić pełne wsparcie dla tego komponentu oprogramowania jako DirectX 12.1. Poziom wydajności obliczeniowej akceleratora graficznego pozwala mu bez problemu poradzić sobie z każdym wyzwaniem w tej chwili.

devaysa ekran

Jedną z głównych zalet tego modelu jest wyświetlacz. Jego przekątna jest stałe, nawet jak na dzisiejsze standardy 5.5. " Rozdzielczość, z kolei, jest 1080 pikseli. Również należy zauważyć, że matryca IPS-u podstaw jakość gadżetu Xiaomi redmi Uwaga 3 Pro (32GB). Recenzje emitują doskonałą jakość i bezbłędne reprodukcji kolorów obraz wyświetlany na ekranie. Gęstość punktów w tym przypadku wynosi 400 ppi, osobny piksel na tym telefonem devayse rozważyć bez specjalnych narzędzi z pewnością niemożliwe. Ale kąty widzenia są, zgodnie z oczekiwaniami, są praktycznie 180 0. Również sam obraz nie jest zniekształcony. Na tym ekranie jest przyjemność oglądać filmy i programy telewizyjne. I grać na urządzeniu mobilnym z szerokim ekranie będzie najwygodniej.

Pamięć. Możliwość rozbudowy systemu przechowywania danych i

Telefon Xiaomi redmi Uwaga 3 Pro (32GB), ponieważ jest łatwy do zrozumienia z nazwy, ma wbudowany pojemności 32 GB danych i informacji. Część z nich wzięła preinstalowanego oprogramowania i systemu oprogramowania. Ale reszta napędu wewnętrznego będzie wystarczające do instalacji aplikacji i przechowywania plików osobistych użytkownika. Telefon Xiaomi redmi Uwaga 3 Pro (32GB) hybryda z drugim gniazdo na kartę SIM. Jest możliwe, aby zrezygnować z drugiej strony usługi tworzenia kopii zapasowych, operatora sieci komórkowej i użyj „hybryda” gniazdo dla zewnętrznego w stosunku do urządzenia, karty pamięci, jeśli jest to konieczne. Można również zsynchronizować urządzenie z wszelkich usług w chmurze do przechowywania informacji osobistych i najbardziej cennych i ważnych danych przechowywanych tam. Pozwoli to zapobiec ich utracie w przypadku uszkodzenia lub kradzieży gadżetu. Ilość pamięci RAM w smartfon 3 Gb. Użytkownik z kolei może liczyć na trochę więcej niż 2 GB aplikacji przy starcie. To wystarczy, aby jednocześnie uruchomić około 10 nie wymagających zadań, albo wiele wymagających aplikacji.

aparat urządzenie

Bardzo, bardzo wysokiej jakości kamera główna, która jest zainstalowana w Xiaomi redmi Uwaga 3 Pro (32GB). Przegląd wydajność tego komponentu wskazuje, że na podstawie czujnika 16 Mn. Są światła LED fotografowaniu w słabym oświetleniu i autofokusem. Jakość zdjęć jest bardzo dobra. Film jest urządzenie zdolne do nagrywania i jakość jest doskonała dla devaysa średniej. Przednia kamera gadżet oparty jest na dość dobrze przez dzisiejszych standardów czujnika 5 Mn Xiaomi redmi Note 3 Pro 32GB. Opinie wskazują, że jest to idealne miejsce dla Jaźni, jak również do wykonywania połączeń wideo.

rover autonomicznie. pojemność baterii

Bardzo dobre rzeczy, a z czasem autonomicznej pracy w Xiaomi redmi Uwaga 3 Pro (32GB). Przegląd technicznych ustawienia planu dla urządzenia mobilnego wskazuje na obecność wbudowanego nieusuwalne akumulatora na 4000 mAh. W związku stosowanego w rozwiązaniach urządzenie procesora, duży rozmiar wyświetlacza, a jego rozdzielczość uzyskać 3-4 dni eksploatacji urządzenia przy przeciętnym poziomem stosowania bez naładowania. W przypadku maksymalnego wykorzystania devaysa jednej jego naładować wewnętrzny akumulator powinien wystarczyć na 1,5 dni. Zwiększyć autonomię urządzenia, można użyć oprogramowania do optymalizacji, która jest nieaktywnym, oprogramowanie będą usuwane z pamięci. Możesz też kupić zewnętrznego zasilania i bank jako rozładowania akumulatora, aby podłączyć go do telefonu. Jeśli weźmiemy takiego urządzenia o pojemności około 10000 mAh, można nawet liczyć na 4 dni bardzo, bardzo aktywnego korzystania z urządzenia.

Lista interfejsów

Raczej rozszerzył listę interfejsów w Xiaomi redmi Uwaga 3 Pro (32GB). Cechy wskazują, wsparcie dla następujących metod komunikacji:

 • To urządzenie może z powodzeniem zarejestrować praktycznie dowolnej sieci komórkowej dzisiaj. Obsługuje sieci GSM (technologia 2G, B2 B3 i zespołów w tym B8), WCDMA (znany również jako 3G, B8 zakresach, B5, B2 i B1) i nawet, oczywiście, LTE / 4G (technologia FDD-LTE, zakresy B1, B3 i B7). Ponadto, zarówno karta SIM w tym przypadku może funkcjonować w takich sieciach komórkowych. W obecności pierwszych gatunków sieciach komórkowych nadawany szybkość transmisji danych może wynosić od kilkudziesięciu do stu pięciu kilobitów na sekundę, drugi – kilkudziesięciu megabitów na sekundę, a trzecie – w ciągu setek megabitów na sekundę.

 • Poza tym, ten smartfon obsługuje wszystkie obecnie istniejące modyfikacji technologii Wi-Fi. Z przestarzałych wersji dzisiaj „a”, a kończąc na ostatnim prezentowanym „AL” – wszystkie takie sieci bezprzewodowej obsługuje „inteligentny” telefon. Najbardziej powszechną modyfikacją sposobu transmisji danych jest «N». Jego prędkość maksymalna jest ograniczona do 300 Mbit / s. W przypadku korzystania z nowszej wersji Wi-Fi, można uzyskać większą szybkość. Ale tak długo, jak te urządzenia są niezwykle rzadkie, a to jest raczej wyjątkiem niż regułą. Ale przejście do standardu bezprzewodowej jest nadal stopniowo idzie.

 • Nie zapomnij programistom i „Bluetooth”. Jego wersja 4.1. Z tego przetwornika mogą realizować wyjście dźwięku do głośników lub bezprzewodową wymianę plików mała objętość, z tych samych urządzeń.

 • Do wykonywania funkcji nawigacyjnych w urządzeniu posiada moduł GPS. Można go z powodzeniem pracować z tą samą nazwą w systemie amerykańskim, a także z krajowego „GLONASS”. Oraz określić lokalizację gadżetu jest wdrażany technologii A-GPS. W tym przypadku, połączenie z globalnej sieci obowiązkowy i nawigacji jest wykonywana przez mobilnych wież.

 • Inną cechą gadżet – jest obecność portu podczerwieni. Wcześniej mogło przechodzić przez małych plików. Ale teraz jego głównym zadaniem – jest zastąpienie pilota i wydawania poleceń do różnych urządzeń domowych (takich jak telewizor lub odbiornik telewizji satelitarnej). Ale, aby zakończyć pracę gadżetu w tym trybie konieczne jest zainstalowanie dodatkowego oprogramowania.

 • Za organizację przewodowego podłączenia do komputera i do ładowania wbudowanego akumulatora nieusuwalne, urządzenie wyposażone jest w formacie portem MicroUSB.

 • Kolejny interfejs drutu – 3,5 mm port audio.

Oprogramowanie systemowe i związane z nimi niuanse

"Android" – oprogramowanie systemu Xiaomi redmi Uwaga 3 Pro (32GB). Firmware gadżet w tej chwili jest oparta na firmware w wersji 5.1. Jest też w tym jednym punkcie, że konieczne jest, aby zwracać uwagę na etapie nabycia urządzenia mobilnego. to polega na tym, że są gadżety z chińskiej wersji systemu operacyjnego, a tam jest międzynarodowy. W pierwszym przypadku, ustawić tylko języka chińskiego, a właściciele takich urządzeń trzeba zainstalować wersję oprogramowania systemowego w podobnym międzynarodowym Xiaomi redmi Uwaga 3 Pro (32GB). Firmware – operacja ta jest dość skomplikowana, a lepiej jest kupić gotowe urządzenie z wersji międzynarodowej. Również należy zauważyć, że ten smartfon nad oprogramowaniem systemowym jest również producentem urządzenia add-on, który nazywa się skorupa. To zmienia interfejs oraz znacznie upraszcza proces pracy na gadżetu.

Właściciele telefon

Prawie żadnych wad w tym telefonie komórkowym modelu. Najczęściej właściciele wskazują na takie wady:

 • Hybrydowy drugi slot na kartę SIM. Ale 32 GB zintegrowanej, wbudowanej pamięci w każdym przypadku wystarczy do przechowywania informacji osobistych i instalowania dodatkowego oprogramowania. Dobrze, jeśli w ogóle będzie źle w tym zakresie, tym dokładniejsze będzie najbardziej cenne informacje mają być przekazywane do usług w chmurze za pośrednictwem Internetu. W przypadku pęknięcia lub kradzieży urządzenia mobilnego w celu uniknięcia ich ewentualnej straty.

 • Sprzęt słaby devaysa Xiaomi redmi Uwaga 3 Pro (32GB). Etui, folia ochronna na wyświetlacz i zestaw słuchawkowy stereo nie wejdzie do niego, i będziemy musieli kupić oddzielnie.

Ale plusy w tym przypadku są następujące:

 • Efektywna platforma sprzętowa.

 • Duża ilość pamięci RAM.

 • Dobrym autonomia.

 • ekran o wysokiej jakości i wydajności akcelerator grafiki.

 • Obsługuje wszystkie aktualne metody przekazywania informacji. Ponadto, zarówno przewodowych i bezprzewodowych.

 • Obecność portu podczerwieni umożliwia urządzenie przekształcić w pełni pilota wszystkich urządzeń gospodarstwa domowego możliwe.

 • Jako aparat przodem a głównym przechwałki jest bardzo, bardzo wysokiej jakości zdjęć i filmów.

 • Wystarczająco niski koszt urządzenia z takich doskonałych właściwościach.

 • Skanowanie linii papilarnych oraz zaawansowane zabezpieczenia zaoszczędzić kosztem informacji o gadżecie.

 • Doskonała jakość montażu urządzenia i całkowity brak luzu w nim.

cena

można kupić w sklepach lub supermarketach elektronika Xiaomi redmi Uwaga 3 Pro (32GB). Cena w takiej sytuacji będzie w przedziale od 10500 do 13500 rubli. Ale istnieje inny sposób. Można próbować zaoszczędzić i kupić na międzynarodowych platformach handlowych w Chinach gadżet Xiaomi redmi Uwaga 3 Pro (32GB). Cena w takiej sytuacji będzie niższa i wyniesie 8000-9000 rubli. Ale lepiej jest w tym przypadku nie do ratowania i podjąć gotowego oprogramowania urządzenia jest już międzynarodowy, niż próbować tę samą wersję oprogramowania do zainstalowania tego gadżetu. Jak pokazuje doświadczenie, nie tak dużo i po prostu zastąpić chińskie oprogramowanie na międzynarodowy. Podczas wykonywania takich błędnych operacji można całkowicie obezwładnić takiego urządzenia. I smartfon, jak wspomniano wcześniej, nie jest tak tanie, więc eksperyment jest zalecane tylko w ostateczności. Tym bardziej, że nie jest tak trudno dostać wersję gadżetu licznika krajowej do międzynarodowej wersji OS. Cóż, różnica w cenie pomiędzy chińskimi i lokalnych sklepach nie są więc zbyt jest niezbędna.

"Chips" smartphone

Większość producentów mają tendencję, aby wyposażyć swoje urządzenie mobilne mid-range z różnych przydatnych opcji, które zwiększą gadżet bardziej atrakcyjny dla potencjalnego nabywcy. Nie daleko w tyle w tej kwestii i „Ksiomi”. Pierwszą i najważniejszą cechą tego urządzenia – jest obecność skanera, zapewniając bezpieczeństwo informacji o gadżecie za pomocą rozpoznawania linii papilarnych. Do niedawna tak ważną opcją jest obecny tylko w modelach segmentu premium. Teraz jest coraz częściej można spotkać już w środkowej niszy. I jeden z pierwszych gadżetów w tej klasie z taką ważną opcją jest właśnie bohater tego przeglądu. Położenie tego czujnika jest taka sama, jak w przypadku flagowego GN: na tylnej okładce. Użytkownicy wielokrotnie wskazywał na wygodę takiego konstruktywnego rozwiązania. Dlatego chińscy inżynierowie i postanowił, widocznie, że jest jak pozycjonować okna czujnika. Kolejny „trick” z telefonem komórkowym – to metalowa obudowa. On nie jest składany, ale jakość jego montaż jest naprawdę nie wnosi sprzeciwu. Taki korpus jest odporny na uszkodzenia i będzie trwać bardzo długo. Jedyną wadą tego podejścia – niedogodności remontu. Ale zakup nowego telefonu, to najmniejszy potencjalny właściciel myśli. I jakość produktów z tej chińskiej firmy jest doskonała, i problemy z działaniem urządzeń, co do zasady, nie powstaje.

streszczenie

Doskonałe urządzenie mobilne średniotonowy okazało Xiaomi redmi UWAGA 3 Pro (32GB). Recenzje oczywiście przydzielić mu pewne wady, ale nie są one tak bardzo i znaczące. Ale plusy ma ten telefon komórkowy jest znacznie więcej i są one o wiele bardziej istotne. Kluczowym z nich – to stabilność i obecność wysokiego poziomu ochrony danych osobowych przez skaner – czujnik odcisków palców. Ta ostatnia cecha tego urządzenia i zapewnia, że wyboru tego modelu, a nie jakiś inny. Po tym wszystkim, coraz więcej właścicieli gadżetów mobilnych są zaniepokojeni niezawodności przechowywanych informacji, a w związku z tym, urządzenie to ma wielką zaletę w porównaniu z bezpośrednich konkurentów. Ten sam gadżet w tej chwili jest jednym z najlepszych ofert w średniej urządzeń niszowych.