888 Shares 5036 views

Wszystkie szczegóły na temat Panasonic Lumix DMC TZ35

Kompaktowy aparat cyfrowy Panasonic Lumix DMC TZ35 jest bardziej odpowiednia dla tych, którzy mają już opanowane podstawy fotografowania. Najszerszy zakres różnych ustawień i łatwego zarządzania pomógł stworzyć najwyższej jakości obrazów, nawet z umiejętności zawodowych. Podczas tworzenia aparatu jako podstawa została podjęta w poprzednim modelu TZ40, jedyną różnicą jest brak nawigacji, łączności bezprzewodowej i ekranu dotykowego. Panasonic Lumix DMC TZ35 jest wyposażony w 20-krotnym zoomem optycznym i obiektywem szerokokątnym. Kompaktowy aparat pozwala na wykonywanie zbliżeń i ujęć krajobrazów, ale już udało się uzyskać akceptację na rynku międzynarodowym i kochany przez ogromną liczbę użytkowników.


porównanie

Aparat posiada podobne właściwości przetwórcze modelu soczewki osnowy i TZ40, ale Rozdzielczość jest znacznie niższa niż lidera, a urządzenie czujnikowe jest nieaktywny. Podczas nagrywania filmów dźwięk jest nagrany w mikrofon monofoniczny, nie ma możliwości robienia zdjęć w jakości Full HD. Zmniejszy to koszty Panasonic Lumix DMC TZ35, teraz będzie to 4000 rubli mniej niż w poprzednim modelu UltraZoom. W aparacie można zapisać znacznie. Do innych cech, nie jest gorsza TZ40.

montaż

Pakiet zawiera akumulator, kabel USB, ładowarka dla Panasonic Lumix DMC TZ35, instrukcja obsługi, ładowarka, pasek do mocowania i jechać na pobranie dodatkowego oprogramowania.

Wygląd, aparat cyfrowy nie różni się zbytnio od poprzedniego modelu, ale jest tylko jeden mikrofon, w tym samym czasie co ich dwóch TZ40. Moc suwak przesunięty do normalnego klucza, jego wymiary są identyczne jak w poprzednich wersjach. Zmieniłem przełącznik przechwytywanie i odtwarzanie materiału wideo teraz, aby wyjść z trybu przeglądania należy nacisnąć przycisk migawki. Montaż aparatu wykonana jakościowo, organizm nie boi zarysowań, zabrudzeń i zarysowaniami, z naciskiem na niego, aby nie wydawać trzaski i piski, na stałe stosowanie jest niezawodny.

Konstrukcja kamery

Na Panasonic Lumix DMC TZ35 przedniej części znajduje się obiektyw, świateł błyskowych i AF, który dodatkowo służy jako spust migawki samowyzwalacz. Na tylnej stronie znajduje się przycisk wielofunkcyjny, aby wejść do menu urządzenia, przycisk przełączeniu na przechwyconego zdjęcia lub filmu, narażenia, należy zmienić tryb fotografowania i usunąć niepotrzebne pliki. Ta ostatnia funkcja pozwala nie tylko usunąć dane, ale również, aby szybko powrócić do menu i zmienić jeden poziom w swojej funkcjonalności.

W dolnej części znajdują się złącza ładowarki i karty pamięci, specjalny metaliczny otwór do mocowania aparatu na statywie i plastikowym naklejki, donosi, że urządzenie zostało zebrane w Japonii w Osace w fabryce.

Na górze obudowy, możemy zobaczyć dysk wyboru trybów pracy, mikrofon, przycisk migawki, system głośników, przycisk zasilania i wideo, jak również dodatkowe kontrole transfokatornye. Na prawym panelu bocznym zawiera ukryte Panele plastikowe złączki do łączenia kabli i ładowarek USB, a także otwór do mocowania paska.

Panasonic Lumix DMC TZ35 Opinie o urządzeniu

Kamera na ogół dość funkcjonalne, pozwala na wykonywanie wysokiej jakości zdjęć w każdych warunkach oświetleniowych. Producenci starali się poprawić model przenośnych urządzeń cyfrowych, to było bardzo ciekawe i wartościowe.

Niektóre wady urządzenia jest nadal dostępna. Na przykład, powolny autofocus, błędów pomiarowych oraz brakiem modułu GPS, ale w ogóle, rozwiązanie jest w stanie konkurować z podobnymi aparatami innych producentów.