599 Shares 3760 views

Smartfon Sony Xperia Z2 (D6503): przegląd funkcji i komentarzy ekspertów

Lutego 2014 ma przyjemność fanów telefonów komórkowych i smartfonów kolejną nowość z wiodących producentów na całym świecie. Nie zatrzymuj się na bok i twórcy japońskiej firmy Sony. Jako głównego lidera linii na początku 2014 roku zdecydowano się pokazać, że SONY XPERIA Z2 d6503. Japończycy nie dwa razy pomyśleć o cechach swojego nowego smartfona, i starał się każdy element był najlepszy w porównaniu z głównymi konkurentami. Okazało się, że mają lub nie, uczyć się od dalszego przeglądu.

podstawowe dane techniczne

Sony nie skąpić na jego nowy flagowy smartfon Sony Xperia Z2 d6503. Cechy tego modelu są uderzające. Zacznijmy od procesora. I zostało wybrane quad Snapdragon 801, każdy rdzeń częstotliwości zegarowego 2,3 GHz. I to jest bardzo dobra wydajność procesora w porównaniu nawet z flagowych przeszłości. Pamięć w tym urządzeniu jest również dość – 3 GB. A procesor i RAM będzie wystarczająca, aby móc grać bez jakichkolwiek opóźnień w najbardziej „poważnych” gier dzisiaj. Pamięć wewnętrzna Sony Xperia Z2 d6503 smartphone wynosi 16 GB. Jeśli ta wielkość nie wystarczy, zawsze można zakupić dodatkową kartę MicroSD do zwiększenia całkowitej pamięci smartfonu. Podobnie jak wiele innych flagowych od firm konkurencyjnych, smartfon z japońskiego producenta posiada systemu operacyjnego „Android 4.4.2”.

Cechy zewnętrzne i ergonomiczny Sony Xperia Z2 d6503

Omówienie modelu pokazuje, że pod względem konstrukcji i wyglądu nowego flagowego firmy Sony nie ma znaczących zmian w porównaniu z poprzednim – Z1. Ale to tylko w przypadku, jeśli spojrzeć na niego, a nie w dłoni. Fakt, że nowy smartfon różni się od jego wymiarów odpowiednik. Jeżeli Z1 większe wrażenie masy, a następnie ma tendencję do Z2 tworzą długie i cienkie ciała. Fakt ten jednak nie przeszkodziło w Dniach Ostatnich flagowy nabyć pojemna bateria 3200 mAh, co jest zupełnie wystarczające na cały dzień pracy. Istnieją dwie opcje kolorystyczne Sony Xperia Z2 d6503: czerni i bieli. Smartfon ma ekran o przekątnej 5,2 cala. Znajduje się na przedniej czujników światła i bliskości, a także głównego logo firmy. Wszystkie główne przyciski znajdują się na prawym końcu inteligentnego telefonu, co sprawia, że wygodnie się z nich korzystać, jeśli jesteś praworęczny. Istnieje również dźwięk przycisków sterowania i przycisk zasilania, a także złącza na karty MicroSD. Po lewej stronie znajduje się gniazdo USB urządzenia, co pozwala naładować i podłączyć urządzenie do komputera PC. W górnej części otworu to tylko na zestawie słuchawkowym. Tylny panel smartphone jest błyszcząca, a na jego powierzchni pokryta nazwą marki Sony. Ponadto w górnej lewej części komory głównej znajduje się więcej niż 20 megapikseli, co sprawia, że Sony Xperia Z2 d6503 jeden z najpotężniejszych telefon z aparatem dzisiaj.

Aparat i zdjęcia jakości

Jak już wspomniano powyżej, Sony wyposażyła swoją nowo urodzonego przywódcę wybitny aparat dvadtsatimegapikselnoy. W swej istocie, aparat jest prawie taka sama jak w Z1, ale deweloperzy twierdzą, że jakość zdjęć powinna być znacząco różne. W rzeczywistości, w dobrej jakości obrazu światła jest naprawdę na innym poziomie, ale w nocy szczegółów obrazu nie różni się zbytnio od zeszłorocznego smartphone.

dźwięk

Dla melomanów, parametr ten jest niemal główną. Natychmiast należy zauważyć, że jakość dźwięku muzyki smartfon Sony jest gorzej niż konkurencja z Samsung i HTC. I był wyjątkiem Sony Xperia Z2 d6503. Eksperci gości, którzy przeprowadzili przegląd modelu, mówiąc, że smartphone głośniki mogą być głośniejsze, a jakość dźwięku – lepiej. Oznacza to, że programiści zapewnień o tym, że każdy element tego typu smartphone jest uważany za konkurencyjne, nie są bardzo podobne do prawdy. Przynajmniej w sytuacji z dźwiękiem. Głośność dźwięku podczas rozmowy może być także silniejsza. W głośnym otoczeniu konieczne jest zwiększenie poziomu dźwięku na maksimum, aby móc słyszeć ich rozmowę.

Wydajność i długotrwałe działanie

Smartfon Sony Xperia Z2 d6503 posiada najnowszy chipset Snapsragon 801, co pozwala na zwiększenie ogólnej wydajności w porównaniu do swoich poprzedników. Pod względem wydajności urządzenie okazało się być bardzo dobra strona. Nie widać zamknięty podczas przełączania programów podczas korzystania z telefonu, a także próbami pobrać i grać jak najwięcej „trudny” grę na „Android”. Również bardzo zadowoleni i akumulator o dużej pojemności. Pod dużym obciążeniem smartphone i obejrzeć go na dużym ekranie o wysokiej jasności baterii brakującego prawie 12 godzin. Oznacza to, że w normalnych warunkach, pojemność akumulatora może wystarczyć na co najmniej 2 dni.

Opcje

Podobnie jak wiele innych inteligentnych telefonów firmy Sony lub innych producentów, Sony Xperia Z2 d6503 ma bardzo prozaiczne zestawy. Po pierwsze, po przejęciu smartphone będzie mieć solidne okno pokazujące wszystkie dane zakupu. Po drugie, wewnątrz pudełka znajdziecie, oprócz telefonu, dokument – instrukcje dotyczące sposobu korzystania z telefonu, kabel USB, aby podłączyć urządzenie do sieci elektrycznej lub komputerem, adapterem do ładowania telefonu, jak również własnego zestawu słuchawkowego Sony. Słuchawki nie są czymś znakomity, więc jeśli uważasz się za fana muzyki, to lepiej wtedy kupić nowe.

Ceny na smartfonie

Jak już wcześniej wspomniano w przeglądzie, Sony Xperia Z2 d6503 telefon jest flagowym modelem japońskiego producenta smartfonów, a więc można oczekiwać, że do obniżenia cen nie warto. Cena wywoławcza za to jest w obszarze sześćset dolarów dla standardowego modelu bez dodatkowych kart pamięci i innych „sztuczek”. Jeśli dodatkowy koszt koszt smartphone może osiągnąć $ 700. Należy również pamiętać, i że różne sklepy Dealer koszt smartphone i warunki sprzedaży mogą się różnić.

opinie klientów i opinie ekspertów

Jeśli przeczytać opinie ludzi, którzy zakupili ten smartfon, można natknąć się na najbardziej pochwalnych komentarzy. Wszyscy, bez wyjątku, są pod wrażeniem wykonania telefonu, który pozwala grać nawet w tych gier, które nie zawsze można pójść na nowoczesnych komputerach. Ponadto, jak zalet ponad poprzedniego flagowego Z1 w obliczu wyraźnego jakości fotografowania w ciągu dnia. Kupujący pamiętać, że szczegółowo stała zauważalnie lepsza jakość zdjęcia odpowiada aparat 20 megapikseli. Wśród wad niektórych konsumentów powiedzieć jakość dźwięku z głośników, a mianowicie ich brak objętości. Inną wadą jest to uważane za wysokie koszty Sony Xperia Z2 d6503. Cena za to, jak już wspomniano, może być do $ 700. Ale raczej, że jest to tymczasowa wadą, ponieważ kilka miesięcy, model ten będzie dostępny dla znacznie niższych kosztach. Eksperci zgodzili się także na opinii, że telefon jest w stanie wygrać walkę o mistrzostwo w swoich przeciwników w 2014 roku, dzięki skorygować pewne wady, które były widoczne w poprzednim modelu. Zauważyli również długi czas w telefonie, które jest spowodowane przez akumulator o dużej pojemności – 3200 mAh.

Ogólnie rzecz biorąc, smartphone wyszedł bardzo przyzwoitej jakości. A jeśli masz leżące wokół w kieszeni dodatkowe $ 600-700 Aby zaktualizować swój telefon, model ten może być przydatny do tego jak żadna inna.