594 Shares 3090 views

Vallo Kirs – nowoczesny bohater Maiden sny

Estoński film „The Class” głośny „brzmiał” w 2007 roku na ekranach świata i jednocześnie pochwalił prowadzenie aktorów. Stała się sławna, a młody aktor o imieniu Vallo Kirs, wystąpił. Teraz jest popularna nie tylko w Estonii, ale także na całym świecie, dzięki uroczym wyglądem i rzadko charyzmą młodego aktora.


Dzieciństwo i młodość przyszłego kinogeroya

Vallo Kirs urodził się w miejscowości Rakvere w Estonii 23 listopada 1987 r. Od dzieciństwa, chłopiec chciał grać w teatrze i tyle chciał być piłkarzem. Ale wygrał twórczą naturę. Po ukończeniu liceum w Rakvere w 2007 Vallo postanawia zapisać się do Akademii Uniwersytetu Kultury w Viljandi, ponieważ w 2006 roku udało się przeprowadzić swoją pierwszą rolę w filmie „Obcy”, a to, co z góry określony swój los.

Vallo Kirs – Aktor filmografia

Vallo pojawił się dzisiaj w czterech dość dobrze znanych filmów estoński produkcyjnych i niezliczonych produkcjach teatralnych. Pierwszy obraz został wydany w 2006 roku, kiedy Vallo Kirs był jeszcze w gimnazjum. To był „Obcy”, film, w którym młody człowiek grał główną rolę Ott.

Drugi estoński aktor w roli głównej i stał się najbardziej udany film „Klasa”. Ten wzór podnosi złożone kwestie: sztywność nastolatków, które jest przestępstwem, a to może kosztować urazy dzieci. W reżyserii Ilmar Raag zauważa, że ten film został usunięty to poproszony wydarzenie w American School, gdzie dwóch uczniów przyniosły broń do szkoły, 15 osób zostało zastrzelonych, a następnie zastrzelił się. Ilmar obraz opowiada historię życia studenckiego, nad którym drwi całą klasę. Kielich przepełniony przemocą publicznie seksualnej, która doprowadziła do krwawego finał. Film jest podzielony na siedem części, z których każda jest o każdy dzień w szkole estońskiego przed tragedią. Film ten został zatwierdzony przez rząd estoński i zachęcał uczniów i studentów. Jeśli sesja dobiegła całej klasy, prowadzony przez nauczyciela, otrzymują znaczne zniżki na bilety. Film został uznany przez społeczeństwo jako rezonansowy i otrzymał dwie nagrody na 42. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Karlowych Warach.

W roku 2009, Ilmar Raag postanowił wycofać kontynuację malarstwa jako serial telewizyjny, składający się z serii 7, o nazwie „Klasa: Life After”, w którym wzięło udział kilka scen wyciętych z filmu.

W 2009 Vallo Kirs grał również inną ważną rolę. To był krótki film Pawła „Burek”.

Vallo Kirs – Life Today

W tej chwili Vallo jest sukcesem aktor filmowy i teatralny, występuje w przedstawieniach teatru „Ugala”.

Mieszka w Viljandi, nie żonaty. Wielbiciele silnie zainteresowane w osobistym życiu aktora. Kto spełnia Vallo Kirs? Zdjęcia pokazują Człowiek w ramionach tej samej uroczej dziewczynki, i to nie jest przypadek. Dzisiejsza młodzież jest w związku ze swoim byłym kolegą Claudia Tiitsma.

Vallo nie uległa zmianie, a druga jego pasja – piłka nożna. Kearse często bierze udział w towarzyskim turnieju i stanowczo popiera «Rakvere JK Tarvas» estońskiego klubu piłkarskiego.