117 Shares 5197 views

Co to jest „24/7” i skąd ten termin?

Jestem pewien, że wielu słyszało określenie „24 przez 7”. Że takie oznaczenie można powiedzieć? Najczęściej 24/7 – charakterystyczne odnoszące się do czasu pracy wszelkich organizacji lub usług. Oznacza to dosłownie – przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, przez cały tydzień, czyli wszystkie siedem dni od organizacji lub dowolny serwis świadczy usługi na rzecz klientów.


24/7 – że takie oznaczenie informuje klientów?

Patrząc na oznaczenia „24/7”, staje się jasne, że instytucja ta obsługuje klientów przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Początkowo ten zegar tylko służby ratunkowe zostały pracuje siedem dni w tygodniu: Karetki pogotowia, straż pożarna, policja. W ostatnich latach organizacje komercyjne przyjmie harmonogram. Dziś wielu supermarkety, apteki, centra rozrywki świadczenia usług w non-stop.

Często różne banki ładowanie urządzeń samoobsługowych, które mogą być używane w dowolnej porze dnia lub nocy, w absolutnie dowolnym dniu tygodnia. Takie urządzenia (bankomatów i terminali płatniczych) mogą pozostać w banku i załączając specjalną komorę w każdym centrum handlowym, pracę w tym samym trybie, lub po prostu na ulicy.

Wiele usług online lub infolinii niektórych instytucji (banków, centrów kryzysowych) są umieszczone w taki harmonogram.

Co jest 24/7 i skąd to określenie? Ta pożyczka anglojęzyczna, slang, który może podnieść liczbę synonimów. „Zawsze”, „zawsze”, „Zegar”, „cały czas”, „bez przerw i dni wolnych”, „bez końca”

środki identyfikacji

Co jest 24/7 – to zrozumiałe, ale nie ma innego podobnego oznaczenia. Jedną z opcji, aby określić harmonogram prac lub usług może być następujący zapis: 24/7/365. Tutaj wszystko jest tak proste: każdy dzień, 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Oznacza to, że zegar i przez cały rok, bez żadnych przerw i weekendy bez przerw nawet w święta.