415 Shares 3979 views

Muzeum „Titanic” w Moskwie, zdjęcia i opinie. Wystawa „Titanic”

Tragiczna historia parowca transatlantyckiego „Titanic” jest znana na całym świecie. Ponad sto lat temu statek wypłynął na jego pierwszy i ostatni rejs. „Titanic” muzeum w Moskwie – to hołd dla tych wszystkich, którzy tego dnia był na pokładzie statku.

Trochę historii

Steamboat triumf przyszedł ze stoczni w Anglii po trzech latach budowy. Niestety, los chciał, że że rejs „Titanic” wybuchła po zaledwie cztery dni po premierze do morza. Tragiczne wydarzenie zostało spowodowane przez zderzenia statku z gigantycznej góry lodowej, przeciąć na stronie „Titanic”, pełnej długości.

Nazwa „niezatapialny” statek nie pomogło, że szybko napełniony wodą i szybko zatonął, złamane na pół. Wszystko stało się tak szybko, że niewielu pasażerów udało się uciec.

Śmierć wykładziny jest nadal jednym z katastrof, które twierdzili maksymalną liczbę życia. To jest to, co mówi wystawę. „Titanic” przeszedł do historii na zawsze.

luksusowy

Wykładzina mógł się pochwalić nie tylko ze względu na imponujące rozmiary, ale również wnętrz, luksusowe wnętrze. Pierwsze klasy kabiny do dekoracyjnego wykończenia używanych:

  • Złoto.
  • Kryształ.
  • Dywany z naturalnej wełny.
  • drewno szlachetne.

Projekt eklektyczny styl różnych epok. Niestety, większość drogie dzieła sztuki, antyki i inne kosztowności zniknęły na zawsze pod wodą. Tragiczna historia „Titanic” zawsze przyciąga uwagę ludzi: na ten temat zostały usunięte filmy fabularne, napisanych książek. Dlatego ta wystawa zajmuje wiodące miejsce w „ciekawe wystawy w Moskwie.”

Wystawa i rekonstrukcja

Obecnie mieszkańcy stolicy i goście mogą odwiedzić wystawę i zobaczyć remonty i wnętrza legendarnego statku, odtworzone w najdrobniejszych szczegółach. Prezentowane ponad trzystu autentycznych obiektów, które kiedyś były na pokładzie, a teraz podniesione do dna. Wystawa „Titanic” jest jak wehikuł czasu: każdy użytkownik jakby zanurzone w wydarzeniach wieku temu, obrazowo wyobrażając czasu tamtej epoki.

Gdzie znaleźć wystawę Moskwa „Titanica”?

Projekt jest wdrażany na szóstym piętrze w centrum handlowym „Afimall miasta”, znajduje się w pobliżu stacji metra „Exhibition”. Bilety są dostępne na piętro niżej i są dostępne dla wszystkich zainteresowanych: nie ma limitu wieku. Demonstracja zwany „Zanurzony w historii” i jest przeznaczony do łączenia elementów rozrywkowych i edukacyjnych. Muszę przyznać, że organizatorzy tego wydarzenia nie powiodło się. Wiele z nich jest zaskoczony i zadowolony z wystawy „Titanic”. Odpowiedzi o nim są pozytywne w większym stopniu.

Odwiedzających, jak przenosi się z powrotem w czasie na pokładzie statku, a będą mieli niepowtarzalną okazję doświadczyć odtworzone w najdrobniejszych szczegółach tragicznych wydarzeń bez narażania się na niebezpieczeństwo. Przebudowany cały okres, począwszy od dnia publikacji lotu i przed fatalnym wpływie góry lodowej na Oceanie Atlantyckim.

Doświadczeni przewodnicy są gotowi opowiedzieć o każdy szczegół wnętrza, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania gości. „Titanic” muzeum w Moskwie będzie odwoływać się do wszystkich, którzy na nowo tytułowej dziesiątki filmowe razy.

Wystawa Tour

Demonstracja rozpoczyna się od wizyty na górnym pokładzie. Idąc przez nią, można rzeczywiście zobaczyć cały splendor legendarnego statku. Jakość pitching symulowane lekki i świeży powiew oceanu. Na pokładzie jest całkiem fajny, co odpowiada warunkom klimatycznym w kwietniu 1912 roku. Wiele stoisk, opowiada historię budowy statku. Ekspozycja będzie odwoływać się do wszystkich, którzy regularnie odwiedza muzea i wystawy w Moskwie.

Każdy użytkownik może zobaczyć na żywo autentyczne artefakty z zatopionego statku podniesiony z dna morskiego. Oryginalne rzeczy pozwalają bliżej czuć realizm, co się dzieje i psychicznie przeżywać tragedię feralnego statku pasażerskiego.

Wszystkie inne obiekty odtworzone dokładnie powtórzyć swoje oryginały. Na naczynia statku stanowiły początek światła XX wieku, ściennych i sufitowych w pełni odpowiadają tym, które zostały zainstalowane na „Titanicu”. Stopami szeleszczą miękkie dywany.

Oryginalną odzież pasażerów, w tym formy pracy załogi. Na ścianach wiszą zdjęcia do żeglowania na statku wraz z krótkim opisem ich losu. Czasami wystawy w Moskwie są wolne, na przykład, w Dniu miasta lub gdy obchodził kolejne ważne wydarzenie. Dzień tygodnia Bilet dla dorosłych kosztuje 750 rubli, dla dzieci – 450 rubli.

Jest możliwe, aby odwiedzić maszynownię: istnieją tylko jako gorący i głośny, jak na tym oceanicznego liniowca. Oświetlenie jest słabe, powietrze powinno zapach węgla i sadzy.

Wszyscy odwiedzający wycieczkę towarzyszy muzyki klasycznej na żywo w wykonaniu profesjonalnych muzyków.

Wnętrze kabiny

Jest możliwe, aby odwiedzić kabin pasażerskich różnych klas, od prostych do luksusu. Najbardziej luksusowe zakwaterowanie pokoju były pierwszej klasy pasażerów: większe łóżka, bogate wykończenie, lustra, aksamitna w dotyku i nawet zlew. Na ścianach lampy satynowe, antyczne obrazy. Na piętrze luksusowe miękkie dywany z wysokim stos i pięknymi wzorami. Na ścianie można zobaczyć na piersi oryginalnych rzeźbionych nogach. Drugiej kategorii osób podróżujących łatwiej, ich domki są mniej przestronne wnętrze było bardziej proste.

pasażerowie trzeciej klasy rozbawiony w złym wykończeniem i jest stosunkowo bliska: jedna kabina miał cztery łóżka (parę łóżka piętrowe). Ściany są gładkie białą farbą pomalowano. Tutaj wyraźnie odczuwalne stęchlizną i wydawały się wilgotne. Kabiny trzeciej klasy znajdowały się na dolnej kondygnacji, najbliżej wody.

Pasażerowie rozdzielono według płci: były osobne pokoje dla mężczyzn i kobiet, co powoduje, że wiele rodzin zostały rozdzielone, co utrudnia wiele prób ucieczki. Ludzie w panice biegł przez korytarze, drzwi vylamyvaya, próbując znaleźć ich bliskim.

"Titanic" – jest najjaśniejszą wystawa VVC (Moskwa). Organizatorzy spodziewają się, że będzie uczucie, ale nie sądziłem, że w tym zakresie.

hala

Po zbadaniu goście kabiny znajdują się w przedniej części głównej klatki schodowej z „Titanica”. marmurowych schodach uderzył swoją wspaniałość i kute balustrady kraty są obecne dzieło sztuki. Znani luksusowy Wystawa „Titanic”. Recenzje szczególnie zwracać uwagę na wnętrze, które zachwyca i zdumiewa bogactwem. Luksusowe wykończenie pozostawia nikogo obojętnym.

Osobna sala poświęcona jest naczynia, sztućce i różnych przedmiotów codziennego pasażerów. Drugi jest statek restauracja z dużą liczbą obsługiwanych tabel i piękne meble. Tutaj goście są obsługiwani przez kelnerów uprzejmy, ubrany w dokładnie tej formie po raz.

W sali wisiały fotografie pokazuje aktualny stan wraku wykładziny. Podwodne zdjęcia zrobione za pomocą profesjonalnego sprzętu i wykazują poważne uszkodzenia i rdzę w wodzie soli metalu. Zdaniem ekspertów, po pół wieku „Titanica” będzie skończona.

Jeśli szukasz ciekawych wystaw w Moskwie, następnie zwracać uwagę na to.

Końcowa część trasy

Czynności końcowe symulowane spotkanie z górą lodową. Układ bloki lodu jest imponująca pod względem wielkości i czują się bardzo zimno, jak oczekiwano. Jeśli dołączyć do powierzchni odcisku dłoni pozostaje. W pobliżu znajduje się kierownica, które mogą być fotografowane, poczucie kierownicy. Nad głową – Lepsza symulacji na nocnym niebie. Ekran wideo pokazuje Powierzchnia niefortunny błąd, który kosztował życie tak wielu ludzi.

Odwiedź wystawa nie może ukryć swoje emocje i uczucia z tego, co widział. Realizm się dzieje jest tak fascynujący, że publiczność nie mógł pomóc, staje się uczestnikiem tych wydarzeń. Choć może wydawać się, że część wystawy jest dość ciemny i przygnębiające, w rzeczywistości tak nie jest. Jest bezpieczny do udziału w demonstracji z całej rodziny, w tym dzieci. W rzeczywistości, rekonstrukcja bardzo ciekawe i pouczające, bez złowieszczego odcień.

W przeciwieństwie do zwykłych muzealnych wycieczek, który to zestaw elementów z napisami, ta wystawa została w pełni wdrożona w formie interaktywnej, aktywnie wiąże widza w to, co się dzieje. Przedstawiła wiele filmów o historii legendarnego liniowca. Jeśli wolisz, aby odwiedzić wystawę bezpłatnie, natychmiast zauważamy, że ta ekspozycja nie jest tak w Moskwie.

godziny

„Titanic” w Moskwie muzeum czynna jest codziennie od 10:00 do 20:00. Ceny biletów zależą od różnych czynników i zmienia się, jak już wspomniano, od 450 do 750 rubli. Dzieci i bilety ze zniżką są tańsze. Innym sposobem, aby zaoszczędzić trochę – do odwiedzenia wystawy w ramach wycieczki grupowej. Studenci mogą również spodziewać się zniżki.

Kwoty te są istotne, od poniedziałku do piątku oraz w weekendy i święta, aby dodatkowy margines 100 do 300 rubli. Za bilety obniżonych trzeba przynieść dokumenty.

Nowe muzea i wystawy Moskwie jest zawsze uderzające w ich oryginalności. Dla maksymalnego zanurzenia w atmosferze wieku temu i realizmu, co dzieje się na każdym bilecie imię jednego z pasażerów „Titanica”.

Po trasie, można zapytać, jaki był los pasażera, czy udało mu się przeżyć. Takie drobiazgi pozwalają emocjonalnie czuć pełną siłę tragedii. Ogólnie rzecz biorąc wystawa poświęcona nie tyle statku, jak tragiczny los jego pasażerów i załogi.

Wszyscy odwiedzający mają możliwość uchwycenia niepowtarzalnych zdjęć w aparacie lub kamerze.

Gdy ekspozycja jest sklep z pamiątkami, gdzie można kupić kopię pamiątek oryginalnych przedmiotów. „Titanic” w Moskwie muzeum jest warte odwiedzenia wszystkich mieszkańców i gości stolicy.

Jak się tam dostać

Wystawa jest bardzo wygodne: dostać się do centrum handlowego, jak można w metrze, i za pomocą transportu powierzchniowego, w tym prywatnym samochodem. Muzeum „Titanic” w Moskwie, adres jest następujący: Presnenskaya EMB 2.

W centrum handlowym wiszące ekrany informacyjne, które pomogą Ci zrozumieć, jak szybko dostać się do wystawy. Na drugim piętrze znajduje się szafa, gdzie można wziąć szatę.