665 Shares 3119 views

Sharm Grand Plaza Resort 5 *, Egipt: opis hotelu, opinie podróżne

Jeśli jesteś w poszukiwaniu komfortowego hotelu na wybrzeżu Morza Czerwonego, a potem jako jeden z odpowiednich opcji zapraszam do rozważenia pięciogwiazdkowy Sharm Grand Plaza Resort.

Położenie, informacje ogólne, zdjęcia

Sharm Grand Plaza Resort 5 * znajduje się w Nabq Bay, 29 km od Starego Miasta i 26 kilometrów od Naami Bay. Odległość od lotniska w Szarm el-Szejk wynosi zaledwie osiem kilometrów.

Hotel został otwarty w 2006 roku. Jest on zbudowany w tradycyjnym arabskim stylu i znajduje się na pięknej dużej zielonej okolicy. Fundusz obudowa kompleks hotelowy oferuje 547 komfortowych pokoi, które mieszczą się w kilku dwu- i trzypiętrowych budynków. Istnieją kategorie apartamentu: standard, superior, deluxe, Femili, apartamenty o wykonawcze.

Posiłki w „Sharm Grand Plaza” organizowana jest w formacie „all inclusive”. Hotel posiada kilka basenów, tarasy, restauracje, bary, obiekty sportowe, spa i wiele więcej. Kompleks oferuje zarówno w dzień i wieczorem program animacyjny.

Hotel Sharm Grand Plaza Resort 5 *: Opinie rosyjskich turystów

Każdy doświadczony camper wie z pierwszej ręki, jak ważne jest, aby zrobić z wyprzedzeniem planowania wyjazdów za granicę. Zwłaszcza jeśli mówimy o długo oczekiwane wakacje. Takie podejście pozwoliłoby uniknąć masę trudności i problemów, które mogą wystąpić w czasie wakacji. Ze szczególną uwagą jak doświadczonymi podróżnikami powinni podejść do kwestii wyboru hoteli. Szczególnie istotne staje się dla tych turystów, którzy preferują odpoczynek na „all inclusive”. Rzeczywiście, w tym przypadku, można spędzić w hotelu przez większość czasu, pozostawiając tylko podróżować na wycieczki i spacery w okolicy. Więc od hotelu wyboru będzie w dużej mierze zależeć od wrażenia z wakacji. Według wielu doświadczonych turystów, to świetny sposób, aby pomóc wybrać hotel, jest badanie opinii tych, którzy niedawno w jednym miejscu lub innym. Rzeczywiście, w swoich komentarzach, dawni goście starają się powiedzieć, jak zalety i wady, z którymi musieli się zmierzyć. W związku z tym można zrobić bardziej zbliżony do rzeczywistości wyobrażenie o tym, co czeka na Ciebie w tym hotelu. Aby zaoszczędzić czas, proponujemy zapoznanie się z uogólnionym sprzężeniem zwrotnym rosyjskich turystów niedawno byliśmy w „Sharm Grand Plaza Resort 5 *„(Sharm El Sheikh, Egipt). Natychmiast, możemy zauważyć, że zdecydowana większość osób podróżujących z ich wyboru były dość zadowolony i gotowy, aby polecić ten hotel dla wszystkich, którzy chcą odpocząć nad Morzem Czerwonym. Ale wiemy wszystkiego w szczegółach.

Fundusz mieszkaniowy

Proponowane w pokojach hotelowych gości całkowitej satysfakcji. Według nich, apartamenty są dość przestronne, ładnie urządzone, z niezbyt nowy, ale jakość i komfortowe wyposażenie, urządzenia działają prawidłowo. Jeśli coś się nie powiedzie, należy natychmiast zgłosić się do administratora w recepcji, a usterka została naprawiona jak najszybciej. Przez cons zakwaterowania w hotelu, niektórzy z naszych rodaków niósł słabą izolację hałasu w pomieszczeniach. Dlatego też, jeżeli w przypadku, gdy Twój apartament położony jest w pobliżu głównego basenu i restauracji głównej, a następnie być przygotowany na to, co można usłyszeć w swoim pokoju przez cały wieczór program animacji. Jednak taka cecha, zgodnie z podróżnych, jest typowa dla wielu hotelach w Egipcie. Więc jeśli wolisz iść do łóżka wcześnie, albo przyjechać na wakacje z małymi dziećmi, poprosić o możliwość pozostania w organizmie z dala od hałasu.

czyszczenie

Na hotelowej pokojówki Sharm Grand Plaza Resort 5 * (Egipt, Sharm El Sheikh) twierdzi, nasi rodacy nie było w ogóle. Tak więc, według nich, jakość czyszczenia wystarczy codziennie. Kilka razy w tygodniu aktualizowane są ręczniki i pościel. Jak również wydatków pokojówki uzupełnić akcesoria łazienkowe. Ponadto, każdy dzień przyniesie pokój w butelkowanej wody pitnej.

Przyjazd i wyjazd

Według rosyjskich turystów, którzy odwiedzili „Sharm Grand Plaza”, populacja nowo przybyłych gości tutaj w większości przypadków następuje natychmiast. Dlatego, nawet jeśli przyjazd do hotelu wcześnie rano, jest prawdopodobne, aby móc dostać klucze do pokoi, zaledwie kilka minut, nie trzeba czekać do umieszczenia w ciągu kilku godzin. Jeśli proponowane mieszkania jakoś nie podoba, można poprosić, aby przejść od razu. Z tym, zgodnie z naszymi rodakami, problemy nie wynikają tutaj.

Na dzień wyjazdu, konieczne jest, aby opuścić pokój przed południem. Jeśli wyjazd planowany jest w godzinach wieczornych od hotelu, można przedłużyć swój pobyt za dodatkową opłatą. Jednak większość osób woli oddać klucze do pokoi 12 godzin na opuszczenie walizki i torby podróżne w bagażu najbliższej komory odbiorczej i dalej do odpoczynku. Po tym wszystkim, bransoletki po dacie apartamentów nie ma windy, można nadal korzystać ze wszystkich udogodnień hotelu, z wyjątkiem mieszkań, aż do odlotu.

Internet

Według podróżnych, obejmujących Wi-Fi w "Grand Plaza Resort Sharm 5 *" pozostawia wiele do życzenia. Więc skorzystać z bezprzewodowego internetu tutaj można tylko w pobliżu recepcji. Ale nawet tam, szybkość połączenia będzie bardzo niska. Jednak zalecane doświadczonymi podróżnikami, którzy chcą, aby zawsze móc być połączone, w dniu przyjazdu w Egipcie zakupić kartę SIM z lokalnego operatora telefonii komórkowej prepaid pakietu internetowego. Pozwoli to na korzystanie z Internetu w telefonie w dowolnym momencie. Jest taka karta SIM jest tani (około piętnaście dolarów).

terytorium

Nasi rodacy odkryli ten teren hotelu jest wystarczająco duża. Jednak dzięki dobremu planowaniu, nie trzeba spędzać dużo czasu na to, aby dostać się z jednego punktu do drugiego. Ponadto, zgodnie z turystów, obszar jest bardzo zadbane, zielone i piękne. Goście szczęśliwy tutaj chodzić i robić zdjęcia.

żywność

Na ogół, sądząc po komentarzach pozostawionych, większość gości Sharm Grand Plaza Resort 5 *, wycieczek, które są popularne wśród naszych rodaków są zadowoleni z poziomu organizacji jest moc. Oczywiście, jeśli wolisz, aby zobaczyć przysmaki, to należy znaleźć droższy hotel na moim biurku. Jednakże, jak wskazano przez rosyjskich turystów w tym hotelu gotować bardzo smaczne, i menu jest bardzo zróżnicowane. Tak więc, w restauracji głównej, funkcjonują w formie bufetu, można skosztować różnorodnych zup, mięsa i drobiu, sałatek, gulaszu i świeżych warzyw, owoców, deserów, wypieków. Na śniadanie będzie oferowane kilka rodzajów zbóż, tosty, jajka sadzone, jajecznica, naleśniki i inne.

Ponadto, goście mogą odwiedzić restauracje „a la carte”, która oferuje specjały z owoców morza, a także dania kuchni włoskiej i orientalnej.

Również w ciągu dnia, wczasowicze mają możliwość jedzenia fast food w snack barze w hotelu.

morze

Jak zauważył w swoich opiniach naszych rodaków, hotel Sharm Grand Plaza Resort 5 * (Sharm El Sheikh, Egipt) nie zawiedzie miłośników plaży. Tak więc, od budynków mieszkalnych do morza można dotrzeć w ciągu około 5-7 minut w pośpiechu. Hotel posiada własną dość duży i bardzo czyste piaszczystą plażę. Jest wystarczająca ilość leżaków. Więc nie trzeba wstać wcześnie rano i iść na plażę, aby wziąć leżak, jak to ma miejsce w niektórych innych hoteli, nie tutaj. Również w barze na plaży, gdzie można zarówno wypić drinka i przekąskę w razie potrzeby. Co do morza, a następnie przejść do może być zarówno z brzegu i molo. U wybrzeży rafy koralowej jest zamieszkany przez masę fantastycznych stworzeń. Więc należy chwycić maskę do nurkowania podziwiać barwne życie morskie. Pożądane jest również, aby kupić specjalne buty do wody przy wejściu nie boli nogi ostrych korali i kamieni.