380 Shares 1555 views

Hotel Louis Creta Princess

Kreta Zawsze zdumiewało odwiedzających swoim pięknem, egzotyczne, ciepłe lazurowe morze, gorącym i ciepłym słońcu. Relaks w obecnym raj – prawdziwą przyjemność. Tutaj ziemia „oddycha” chwalebną historię, mistykę, tajemnica, zabawy. Ponadto, gościnni mieszkańcy wyspy pomoże odprężyć i rozjaśnić ich codzienne życie. Aby w pełni poczuć ducha tego miejsca, należy udać się do pięknego hotelu Louis Creta Princess, który jest przeznaczony do zabawy i niezapomniany wypoczynek z rodziną.

Lokalizacja hotelu

Grecja – to nie tylko piękne plaże, ale także wielkie zabytków. Kreta słynie z historii, kultury i mity, więc tutaj należy iść z dziećmi, z ukochaną osobą, przyjaciół lub rodziców. Hotel Louis Creta Princess znajduje się na kameralnej plaży pośród bujnych ogrodów śródziemnomorskich i zieleni na pięknej zatoce Maleme. Kompleks położony jest w pobliżu centrum Chanii, a także centra handlowe, gdzie można kupić pamiątki. Bliskość do transportu – to kolejny „plus” na swój sposób, bo można bez trudu dostać się do miejsc, które chcesz odwiedzić. Nieformalny, zrelaksowany, rodzinna atmosfera z sam hotel ma dobrą resztę.

Usługi: jedzenie i rozrywka

Terytorium Louis Creta Princess 4 * naprawdę wspaniałe i rozległe. W 2011 roku zostały zrekonstruowane hotel i jego teren, więc wycieczka jest nie tylko nowy designerskie pokoje, hol, ale odzyskane i nowych basenów i atrakcji wodnych. Hotel posiada 420 pokoi, więc każdy znajdzie tu miejsce z widokiem na morze i kwitnienie, wspaniały śródziemnomorski ogród. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, balkon, telefon, lodówka, telewizor i sejf, a także Wi-Fi. System „all inclusive” pozwala naprawdę odpocząć i zrelaksować się. Szef kuchni zadba o smaczne i obfite śniadanie, lunch i kolację, a tymczasem paski będą dostępne przez cały dzień przekąski i różne napoje: soki, koktajle, wody. Dla dzieci jest to raj. W całym 2012 roku, hotel został zbudowany niewielki park wodny z pięciu różnych, niezwykłych atrakcji wodnych – zjeżdżalnie: Szybkie, wielopasmowej, pływających, falisty szybkiej i wolnej jazdy na łyżwach. Ponadto, animatorzy się brodzik organizowania gier, które pomagają dzieciom rozwijać i przeprowadzać czas zabawy. Rodzice mogą spędzać czas na korcie tenisowym, pograć w minigolfa lub siatkówkę plażową, kręgle. Dyskoteka młodzież wieczorem czeka z najlepszych DJ-ów! Wiele rekreacji, gry, rozrywka, jak również komfort i wygoda – wszystko hotelu Louis Creta Princess.

opinie

Na wyspie Kreta, jeden z najlepszych hoteli z czterema gwiazdkami jest Louis Creta Princess. Opinie turystów, którzy odwiedzili kompleksu, zadziwiające. Co oni tak podziwiany? Po pierwsze, wiele pozytywnych recenzji na temat personelu, kucharzy, kelnerów i barmanów. Po drugie, podziwiać piękne wnętrza, baseny i atrakcje. Trzeci – niesamowity klimat i piękne plaże. Louis Creta Princess – jest najlepszym wyborem, miejsce, gdzie można się zrelaksować i zapomnieć o wszystkich problemach!