102 Shares 1017 views

Ośrodek narciarski „Loza” – idealny urlop zimowy w pobliżu metropolii

W Moskwie istnieje około dwadzieścia ośrodków narciarskich. Oprócz „kuli śniegowej”, wszystko znajduje się na otwartym powietrzu i funkcjonują tylko w sezonie zimowym. Jednak nie wszystkie z nich są wyposażone w nowoczesne standardy. Można osobno wybrać 5 z nich. Są to ośrodki narciarskie w pobliżu lotniska Moskwa: „Winorośl”, „Sorochany” park „Yakhroma” klub „Shukolovo” i „Chulkovo”. Region Moskwa – to nie jest Szwajcaria, a nawet dzielnica Dmitrov, który prezentuje najbardziej interesującą trasą, ma maksymalną wysokość 100 metrów. Ale w tych ośrodkach można dojechać samochodem lub pociągiem na kilka godzin, w przeciwieństwie do bardziej „cool”, gdzie konieczne jest zebranie co najmniej kilka dni, aby zapłacić za drogi, zakwaterowania i posiłków.

Jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w dzielnicy Dmitrow,

W bezpośrednim sąsiedztwie stolicy, zaledwie 50 kilometrów do Jarosław autostrady, w pobliżu miasta Siergijew Posad znajduje się ośrodek narciarski „Winorośl”. Można się tam dostać samochodem lub pociągiem ze stacji Jarosław. Ośrodek narciarski „Winorośl” czynna jest od 10.00 do 20.00 codziennie z wyjątkiem piątku i soboty, kiedy harmonogram rozszerzony – można przejść od 10 rano do 10 wieczorem. Ograniczone działanie trzeciego wyciągu w „Big Mountain”.

Wjazdu na terytorium SC „Winorośli” jest bezpłatne. Płatny tylko podnosi, szkolenia i wypożyczalnia sprzętu. Platforma pod warunkiem 5 taryf. Od nich można wybrać najwygodniejszy w harmonogramie swoją osobistą wizytę do GC. Dzieci poniżej 6 roku życia i osób w wieku emerytalnym są wyciągów za darmo.

Szlaki GC „winorośli”

Ski Resort „winorośl” składa się z 4 różnych tras z ulgą długość od 200 do 350 metrów. Wysokość na zboczach – od 50 do 70 metrów. Stoki są obsługiwane przez armatki śnieżne. Szlaki są wyposażone w oświetlenie i wyciągów, oprócz stoku treningowym. Tutaj można prowadzić na nartach, snowboardzie i snowblades.

GC „Winorośli” nigdy nie jest wystarczająco dużo gości. Miłośnicy sportów zimowych są prowadzone w nowy sprzęt i nauczyć dzieci, aby stanąć na nartach (usługi instruktorów w Moskwie jest znacznie tańsze niż w innych ośrodkach), „rozgrzewka” przed rozpoczęciem sezonu lub przed podróżą do poważnych stokach i po prostu wspaniale spędzić weekend.

GK „Winorośl” Infrastruktura

Ośrodek narciarski „Winorośl”, podobnie jak wszystkich ośrodków w pobliżu Moskwy, ma szkółkę narciarską dla dzieci, gdzie doświadczeni trenerzy szybko „postawić na nartach” początkujących. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych trenerów w szkoleniu wyłącznie zjazd, który ma długość 350 metrów. CC posiada wypożyczalnię, gdzie można wypożyczyć sprzęt, narty, snowboardy lub bigfoots dla dzieci.

Duży parking bezpłatny, na niej wystarczająco dużo miejsca nawet w święta i weekendy. Przytulna kawiarnia serwuje pyszne: nigdy nie zapomnę lokalnych steki i desery. Dla miłośników pikników otworzyć wypożyczalnię grille szpikulce i gdzie można kupić opał. Nawiasem mówiąc, tutaj można dostać się do hotelu „Sunrise” czy w reszcie domu niedaleko, więc tworząc prawdziwe indywidualne lub rodzinne wakacje.

Zalety narciarskiej „Winorośl”

GC „Winorośl” tworzą poważne służby bezpieczeństwa, która pozwala uniknąć jakichkolwiek incydentów. Mają własną służbę medyczną. GK „Winorośl” jest bardzo popularny wśród fanów narciarstwa Moskwy i regionu moskiewskiego. Jest stały kontyngent, który uprzejmie bierze początkujących. Opinii o ośrodku doskonałe. Przyjść do ośrodka narciarskiego „Vine”, oficjalna strona jest terminowo powiadamia żadnych zmian w harmonogramie pracy, otwarcie dodatkowych usług i nowych funkcji!