833 Shares 3983 views

"Victory Park", Stawropol. Zoo "Victory Park"

Jeden z najlepszych i znanych atrakcji terytorium Stawropol jest „Victory Park”, który znajduje się w południowo-zachodniej części tego samego miasta. Odwiedzających miasto, nie wspominając o miejscowych ludzi – wszystko to z wielką przyjemnością i chęcią przychodzą tu odpocząć. Tworzenie się zaczęło w latach 1979-1980 na podstawie drewna okrągłego w strefie przemysłowej miasta. Na cześć rocznicy Zwycięstwa w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej trzydzieści pięć, to nazwano „Victory Park”. Stawropol mogą być dumni z tego miejsca.

Niektóre ogólne informacje

Ten park jest położony na bardzo dużym obszarze raczej – ponad dwieście akrów. Ponieważ obszar ten znajduje się na obrzeżach miasta, a tu wcześniej, kilka osób się zrelaksować. Ale „Victory Park” z czasem (Stawropol) znacznie wzrasta w rozmiarze i nabyte najnowocześniejsze funkcje doskonałe miejsce do rekreacji. Przemysł rozrywkowy dołączył z niezwykle pięknej przyrody. Każdy gość znajdzie coś ciekawego dla siebie. Wielu po prostu cieszyć się pięknym krajobrazu naturalnego i świeżego powietrza, trawniki, klomby, kwietniki. W lecie i wiosną, park obejmuje gruntowych pokrywę dzienną, wiele roślin wymienionych w Czerwonej Księdze. Na przykład, pierwiosnków i przebiśniegi.

Atrakcje w parku

Dla miłośników wszelkiego rodzaju rozrywki karuzeli prezentowanych tutaj w wystarczających ilościach – więcej niż trzydzieści. „Victory Park” (Stawropol) posiada na swoim terytorium park wodny, lodowisko, wspaniałą fontannę, dużo kompozycji projektowania, platformę dla reklam, konny i szachowych klubów, siłowni, kawiarni na świeżym powietrzu, i alejek z wygodnych ławek, placów zabaw. W parku znajduje się wystawa pojazdów bojowych armii. W 2002 roku wielka uroczystość została zorganizowana dla mieszkańców. Ulubionym miejscem wypoczynku został zwycięzcą w kategorii „Park rozrywki” i otrzymał najwyższą europejską nagrodę „Złoty pony”. Ponadto podaż energii, dobry wypoczynek i morze emocji tutaj, można uzyskać przez cały rok.

Stawropol Zoo

Ten zoo – jedna z głównych atrakcji miasta. Cały Stawropol Territory jest jedynym stacjonarnym instytucja tego typu. Jest on położony w już nam znane, „Victory Park”. Wielu mieszkańców tu dla rodzin.

Od 2011 roku jest niezależną instytucją i pracuje na pełny zwrot kosztów. Otrzymane pieniądze na bilety, spędził na własnym powiększania i konserwacji zwierząt. Istnieje zoo rozpoczęła się w 1988 roku jako część społeczeństwa „parków rozrywki Stavropol i kultury.” Gdzie jest zdecydowana terytorium zoo Stawropol? „Victory Park” zajmuje dużo miejsca w lesie, więc każde zwierzę zajmuje własną strefę na ziemi. Po wejściu do gościa natychmiast Zawiadomienia pierwotnie zaprojektowane klatkach dalej – z pięknym pelikan staw, kaczki i łabędzie.

Na lewo od wejścia – Exotarium krokodyle, żółwie, jaszczurki i węże. W tej chwili, jest domem dla 112 osób, do których należą: parę lwy, lamparty, niedźwiedzie, dziki, Europejskiego daniele, rysie, wilki, wielbłądy, dziki, jaków, strusie, pawie, pelikany i wiele innych. Pamiętaj, aby wziąć ze sobą aparat, przechodząc do „Parku Zwycięstwa” (Stawropol). Zdjęcie widoczne zwierzęta, przejażdżki i lokalny charakter pomogą trwale zachować wspomnienia z wizyty unikalne miasto. W zoo i parku jest mnóstwo miejsc do rozrywki i rekreacji. Czy to nie jest zabawa, aby usiąść na ławce i podziwiać zwierzetami?

Jak się tam dostać i godziny otwarcia

„Victory Park” (Stawropol) jest otwarta codziennie od 05:00 rano do 01:00, przy wejściu – za darmo. Zoo jest otwarte od 09:00 do 18:00. Wstęp dla dorosłych – 150 rubli, dzieci – 100 rubli, dzieci do lat 3 – bezpłatnie. Adres: Stawropol, ulica Shpakovskaya, numer domu 111. Można się tam dostać taksówką do stacji „Victory Park”.