843 Shares 2711 views

wampiryzm energetyczny


Często czujemy zmęczenie bez żadnych oczywistych powodów. Oni po prostu znikają i stajemy się ospały zmęczony, ukleja. W niektórych przypadkach, czujemy pustkę po kłótni lub skandalu.

Wampiry wśród nas mnóstwo. To, oczywiście, nie chodzi o bohaterów legend i filmów, a energia Vampire – czyli tych, którzy są w stanie absorbować energię innych.

W domu jest bardzo prosta twarz z nimi. Spotykamy je w transporcie publicznym, na ulicy, w pracy, i tak dalej. Z reguły są one pozornie nie różni się od zwykłych ludzi. Spowodowane przez nich szkody dla innych – konkretne, ale jest to bardzo trudne do udowodnienia.

Czym jest wampiryzm energetyczny

To zjawisko jest bardzo powszechne. Ponadto, jest znany jako psychologiczne wampiryzmu. zjadacze energii występują w dwóch rodzajach: księżycowych lub słonecznych.

Pierwszym z nich jest specyficzny przez fakt, że w życiu wydaje się być nędzny i nieszczęśliwy. Na ich widok, nie ma wstręt, gniew i żal. Oni po prostu są zajęte narzekają życia, płakać nad tym, że wszystkie z nich bardzo źle utworzony. Innymi słowy, są gotowi do skomleć o co chcesz, a w każdym środowisku.

Lunar wampiryzm energetyczny jest bardzo powszechne. Ciekawostką jest fakt, że ci sami przedstawiciele tego typu nie zawsze są słabe osobowości. Często nie chcą ujawniać, jak widać w wybranej formie wielkiej obietnicy.

Niektóre księżycowe wampiry nie wywrzeć nacisk na litość i zastraszyć innych. Aby to zrobić, oni opowiadają o kosmitach bezprecedensowe końca świata, i tak dalej. Często są one upowszechniających nieprzyjemne, niszcząc pogłoski ludzi.

Solar wampiryzm energetyczny oparty na drugiej. Tutejsze wampiry zachowują się inaczej. Co do zasady, działają otwarcie Hamyang County, przeklinanie, począwszy argument na każdą okazję. Doświadczeni zjadacze energii zdolne tylko jedną frazę zepsuć nawet dobrego nastroju. W ogólnym chamstwa jest najczęstszym sposobem odstawieniu energii. Czy jest sens na kłótnie z wampirem energetycznym? Nie. Niezależnie od metody użyć, to nadal dostać to, czego chciał. To jest twoja energia.

Solar wampiry energetyczne znaleźć błędy w innych i starać się je publicznie dostępny. Czasami uciekają się nie otwiera, a utajona agresja. Chodzi o to, że oni ukryć go dla żartu. Sarkazm – kolejny z ich broni.

Lubią, aby zmusić ludzi do wymówek za to, co zrobili. W niektórych przypadkach, wampiry energetyczne uciekają się do sofistyki. Przypomnijmy, że sofistyki – jest to rodzaj sztuczki logicznych, które pomagają wprowadzić towarzysza manowce.

Wampiryzm energetyczny – to zjawisko powszechne. Współczesne wampiry są nie tylko żyje, ale także za pośrednictwem Internetu. Ich ulubionym siedliskiem – sieci społeczne, a także różnego rodzaju czatach. Ich taktyka – wspinać się, gdzie nie pytaj, get nasty i pozostawić, zważywszy sobie bohatera i zwycięzcę.

wampiry energetyczne: jak z nim walczyć

Niestety, nie wszyscy wierzą w istnienie problemu. To jest prawdziwe. Bez wampirów energetycznych świat byłby trochę lepiej. Kolejnym punktem, aby pamiętać jeszcze, że przeklinanie nic ołowiu. Kłócić, zacząć emitować energię i chcesz dostać wampiry. Najlepszym sposobem, aby pokonać agresywną osobę – życzyć mu powodzenia. Spokojny i przyjazny ton dla wampira energetycznego jest ciosem poniżej pasa. Gdyby wszyscy wiedzieli, te pasożyty prędzej czy później przestanie istnieć. Ignorując – nie ma wyjścia. Najważniejsze jest to, że tyle z was, szkodnik po prostu przejść do innej ofiary.

Z księżycowych wampiry też trzeba walczyć umiejętnie. Idealnym sposobem – aby wyśmiać ich problemów. Najważniejsze jest, aby nie mylić pasożyta z osobą, która naprawdę potrzebuje pomocy i wsparcia.