199 Shares 3229 views

Człowiek Symuluje wydarzenia z jego życia

Jeden człowiek stara się osiągnąć coś nowego, bardziej dobre „Jestem chętny. – a ja nie łamią się na trudnościach ja idę do przodu”. Podczas gdy inni są już zdmuchnięte i widzi swoje życie jako coś strasznego, a to ma wpływ na przyszłość ich beznadziei: „byłem spłukany – tak obrzydliwe, że to wszystko, co było nic więcej nie chcę.”.

Co to zależy – pełnia życia i sdutost, brak życia? Coś, co daje świat na zewnątrz, jest na drugim miejscu. Bez względu na sprawę, a jak to jest odzwierciedlone w wewnętrznym świecie.

Człowiek – to nie tylko biologia. On – nie tylko zwierzę, które w jego mózgu odzwierciedla fakt, że istnieją w przyrodzie, prowadzony przez jego prawo, walczy o swoje życie, pełnił swoją ścieżkę biologichesy i umiera.

On wszystko, co zwierzę ma wbudowane własne, ekskluzywne, życie. A to życie jest tak daleko od biologii, że powrót do niej jest tylko w chwilach narodzin i śmierci. A reszta jego rozwoju znajduje odzwierciedlenie w mózgu nie jest jako taki, ale pośrednio. Nawet organizmu choroba – zjawisko biologiczne – są postrzegane w sposób szczególny – jako katastrofy, jak strach istnienia, a może jako pomoc, ponieważ daje szansę na relaks i odpoczynek.

Mężczyzna wspiął się nad zwierzęciem – stworzył dla siebie nowe życie przez cały okres DNA.

Jaka jest struktura konstruktów psychicznych – takie życie człowieka. Wszystko szczęśliwy i dobrze, jeśli myślisz, że wszystko jest dobrze. I cała straszna rozpacz, gdy zmuszony do wewnętrznego świata.

To niesamowite – jak różnie różni ludzie widzą ten sam fakt.

I jeszcze bardziej zdumiewające, że jedna osoba w danym momencie może mieć wiele rozbieżnych opisy samo. I w rezultacie, duża liczba wojen wewnętrznych. Z jednej strony wydaje się to dobre, az drugiej strony, wydaje się obrzydliwe. Myśl wpada od jednego bieguna do drugiego, i pobudzają przeciwny pragnienie. A kiedy oni zgromadzić wiele, zdobywają uprawnienia do określenia stanu, nastrój danej osoby, a ostatecznie jego los. Dlatego bardzo ważne jest, aby zrozumieć swoje prawdziwe pragnienia, i trzymać się go, znoszący wszelkie przeciwnego.

Jednym z powodów, dla rozrastania się chaosu w świecie wewnętrznym – nieodpowiedniego samooceną: lubi chodzić gdzieś z dala od zera, lub w czerni lub w kolorze czerwonym.

Gdy ona idzie na plusie, to znaczy, że człowiek wznosi się nad drugą za pomocą sztucznej obcinania zasług innych. Gdy jest w kolorze czerwonym, dzieje się odwrotnie: osoba uważa się lepiej niż inne.

Wyolbrzymiać swoje zalety kosztem ucisku innych pozytywnych cech tak źle, jak jego dobre lekceważyć powodu przesady idealnego przyjaciela. I on i inny sposób leczyć się wyrasta błędne sądy o tym, co się dzieje. W rezultacie osoba przebywa w społeczeństwie wypełnione fantastycznymi obrazami ludzi. Prawdziwa osoba odnosi się do niej jako neutralny – a jego obraz nie jest jasne, dlaczego nie lubił. A może po prostu zazdrosny? Kolejny prawdziwy człowiek emanuje odrzucenia – i jego sposób daje korzyści. Trzecia osoba jak prawdziwe – a jego obraz nieco niezadowoleni.

Okazuje się, że ludzie żyją w świecie równoległym fantazji. On stara się rozwiązać swoje problemy z pomocą iluzji, stara się poprawić relacje z innymi. On walczy o ich szczęścia. A rzeczywistość to niczego nie zmieni na lepsze, wszystko po prostu przychodzi do jeszcze większej dysharmonii. Człowiek niczego nie rozumieją. Był bardzo boli przez niesprawiedliwych ataków. On bardzo potrzebuje wsparcia zagranicznego. Niezależnie od tego, czy uzna się lepiej lub gorzej niż inni, staje się bardzo słabe i zależne. Inni stają się oś obrotu życia. Oznacza to, że dali zwycięstwo, ale dla siebie ugotovleno porażki. Otwarte iluzoryczne pomocnicy i obrońcy duszy łatwo przenika minus zagranicznej i tam zaczyna rosnąć w geometrycznym progresji.

Zdesperowany, by odbudować swoje życie, ludzie uciekają się do zapisania opcji oferowanych przez firmę. Jest to bardzo wygodne do korzystania z religii. Wiara jednoczy wiele osób, które stały się jednym. Człowiek czuje się otoczony ze wszystkich stron – jest wygodne. Ale taka sytuacja pozbawia go jego niezależności. Możemy powiedzieć tylko to, co mówią. Jest to niemożliwe, aby wypowiedzieć na głos swego odrębnego wyroku, ponieważ wierzący natychmiast wydalić ze swojego społeczeństwa. Jedno z dwojga: albo człowiek tak łagodny jak baranek i całkowicie traci osobowość, czy jest on pozbawiony poczucia bezpieczeństwa.

Pozostawione bez wsparcia, i czuje się świetnie w tym samym czasie może być tylko silny mężczyzna. On jest moim życiem oś wykonuje swoją wiarę w siebie i swoją odpowiedzialność za to, co się z nim dzieje.

Siła nie mogą osiedlić się w chaosie. Uwielbia oddzielenie tego, co dzieje się w ramach rygorystycznego i adekwatnego postrzegania tego, co jest w rzeczywistości.

Moc rośnie na wygraną: im bardziej były one w przeszłości, tym bardziej pewni ludzie czują się dzisiaj. Ale jeśli człowiek jest skazany na słabe w pamięci przechowywany jest wiele informacji na temat urazów.

Informacje na temat ostatnich porażkach nie jest bierny, jest aktywny przez zachowanie programu. Człowiek kontrolowane przez nich, choć nie zdaje sobie sprawy z tego. Tym gorzej dla niego, on przypadkowo tworzy pozory ich oczekujących sytuacjach, przedłużając ich ból w nieskończoność.

Sytuacja tragiczna przeszłość musi zakończyć się zwycięstwem – to przestaje być osłabienie, i stać się siłą. W tym celu musimy pracować nad sobą: aby zdać sobie sprawę, że pamięć jest przechowywana w niewykończonym sytuacji podjąć decyzję wolnego od ciężaru przeszłości bólu, aby zarejestrować swoje typowe zachowanie neadaptavnoe i ich poprawiania.

Osoba może być silny i słaby – w zależności od tego, co robi z nimi. To sprawi, że twoje życie szczęśliwy i pełen kłopotów.