448 Shares 4326 views

Wybredność jak jakość jednostki

Wybredność jak jakość osobie – skłonność do kaprysów, do nieodpowiedniej sytuacji nadmiernego zrozumiałości, nadmiernej surowości i delikatności.

Wybredność rośnie w dużym sytości dostaw, to nazywa – „oszalały z tłuszczem” To niesamowite, co umiejętności doskonalił wybredność przeszkolony w obsłudze prawo podaży i popytu w kontaktach z ludźmi. Wybredność nie żyje w środowisku, w którym popyt jest ogromny, a podaż jest skąpe. Na przykład, w okresie powojennym powstaje otwór demograficzne – liczba mężczyzn nie odpowiada na zapotrzebowanie kobiet. Dlatego „nie są dziewczyny, które stoją na uboczu, chusteczki w parze Teasing, bo dziesięć dziewcząt na statystykach, dziewięć chłopaki”. Po wojnie w niektórych wsiach sto kobiety stanowiły zaledwie kilkunastu mężczyzn. Jest oczywiste, że w takich okolicznościach to było niestosowne, aby długie, nudne listę z listą tych zalet, które powinny mieć długo oczekiwany księcia na białym koniu. Naród musiał przeżyć, musieliśmy zapomnieć o wybredność. Każdy człowiek cieszył się wysoki popyt.

Wybredność z ogromnego popytu i braku propozycji kurczy, staje się nie manifestować jakość jednostki, a ustępuje skromny. Ludzie mówią: „Chleb z pełnym słońcu, kobieta z wybredny.” Kiedy ludzie nie mają wystarczająco dużo, kobiety stają się nisko, to znaczy, że nie ma wysokich wymagań dla silniejszej płci i są zadowoleni z tego, co mają. Musimy zapomnieć o zepsutych, ekscesy, odpustów, i zanurza się. wybredność damska „niechętnie”, sprawia, że surowość awaryjne – zmaga cierpienie.

W przeciwieństwie do tego, zawsze zadowolony, wesoły i szczęśliwy, skromny, wybredność przejawia się niezadowolenie kaprys, wstręt, arogancji i niezadowolenia. Samolubna, ona nie dba o reakcji innych na ich zachowanie. Na przykład na imprezie zaczyna traktuje palców, zrezygnować niektóre dania, publicznie stwierdzając, że nie pasuje lub nie lubią. Jednocześnie może mówić lekceważąco o kulinarnych umiejętności kochanki. W skrócie, w połączeniu z brakiem taktu wybredność staje się niepożądany gość w każdej firmie. Aby być miło, że spożywanie takiej żywności tylko „bydło”, „redneck” i degradantov?

Wybredności często manipulujący ostentacyjny pochodna snobbery. Człowiek chce pojawić się w oczach remontowe, ekscentryczny, niezwykłego i oryginalnego. Instrumentem realizacji swojego pragnienia zdecyduje nieszczery złowrogą wybredność. Na rynku, gdzie podaż przewyższa popyt, wybredność, jako kupujący, króluje. Zajmuje jasności i surowość, burczy i vrednichaet, kapryśna i prichudnichaet. I to nie jest tak, i to nie w ten sposób. Jak mówią w Rosji: „Od Nechay należy wybrać”, „brzuch zaspokojony – wybrednego oka.” Wybredność – córka sytości. Umysł zawsze wymaga coraz większe szczęście. słuchu, wzroku, smaku, dotyku i węchu – pięć zmysłów do uspokojenia go nie żył, osoba aktywnie pracuje. Uczucia – umysł macka. Jest paradoksem, tym bardziej umysł stara się zaspokoić swoje zmysły, tym bardziej trzeba dołożyć starań, aby spełnić je ponownie i ponownie. Fakt, że uczucia mają charakter ciekawy – nie może spotkać, nigdy nie są spełnione. Im bardziej służyć swoje uczucia, tym bardziej stają się wybredne.

Wybredność często realizowane w powiązaniu z wybredni i perwersji. Nie będąc w stanie kontrolować swój umysł i zmysły, osoba traci zdolność do działania ściśle z zaleceniami. Wybredny umysł jest chaotyczna, zawsze udaje uczucia. Kiedy uczucia są chaotyczne, umysł jest również chaotyczne. Dlatego wybredni połowy kaprysu do kaprys, kaprysu na kaprys.

W tym samym wybredność może mieć wiele korzyści dla rozwoju public relations. Wybredna osoba jest pełen pozytywnych oczekiwań z realizacji swojego pragnienia. Jego zapotrzebowanie jest wymagający, wymagający i rozwijane. Na przykład, osoba odwiedził Brazylię i zna smak kawy. Jego nie złapany z plew. On już wie: „Dobra eh granicą il źle. A co w świetle cud „i chce, i nie było gorzej niż w domu. W kontekście deficytu handlowego i „kumoterstwo” z czasów radzieckich wybredność nie zakorzenić: klienci potulnie odbyła, przygotowane z wyprzedzeniem, „No Surrender”, kłócą, i poprosił, aby dać nie więcej niż dwa w jednym ręku. Ludzie bronili kolejka km, czasami naprawdę nie rozumiem, „dają”. W kupującego wybredna rynek nie tylko oczywistych niezadowolenie towary niskiej jakości, ale również udać się do sądu, aby domagać się odszkodowania za materialne i moralne szkody. Ponadto, wszystkie gniazda swego negatywnego doświadczenia, by podważyć reputację firmy w gazecie, wysyłania spamu i nie zatrzyma. Kiedy dowiadujemy się, jak rynek się zadowolić wymagających klientów, to nie ma konkurencji nie są straszne.