713 Shares 6630 views

Głośniki Edifier S530D: specyfikacje, opinie, zdjęcia,

instrument muzyczny rozwija się w różnych kierunkach, więc trudno jest wyróżnić jeden lub dwa z głównych kryteriów oceny jakości sprzętu. Okazało się, że, na przykład, wykonanie projektu, który nie jest bezpośrednio związane z charakterystyką dźwięku w liście wymagań użytkowników często zajmuje jedną pozycję z akustycznych zalet modelu. Jest oczywiste, że producenci biorą pod uwagę ten niuans, oferując odpowiedni rozwój. Na tym tle, stój niemieckie głośniki Edifier S530D, których przegląd przedstawiono poniżej. W tym modelu, obserwowaliśmy ścisłej konserwatywne zasady tworzenia instrumentu muzycznego, który jest przedmiotem problemów dobrej jakości ujawnienia, ale nie tylko.


Ogólne informacje o kolumnach

Zestaw jest klasa premium sprzętu muzycznego w konfiguracji 2.1. Producent nie skąpić na materiały i generalnie starał się wdrożyć system zarządzania jakością, który jest obsługiwany przez większość opinii. Muszę powiedzieć, że model okazał praktyczne, jeśli chodzi o bezpośrednie spotkanie, a na pierwszy rzut oka pozbawione projektowania oryginalności. Ale twórcy po prostu udało się wykorzystać najlepsze cechy stylu klasycznego, bez uszczerbku dla możliwości użytkowników i estetycznej przyjemności. Do podstawowych atutów Edifier S530D prawdziwej realizacji systemu sterowania. Właściciel dostaje dostępne dwie konsole, z których jeden jest obsługiwany za pomocą promieniowania podczerwonego. Za cenę, model ten okazał się również być na szczycie jego segment – zestaw na rynku można kupić za 14-16 tysięcy rubli średnio .. Ale koszt jest uzasadniony, a nawet eksperci zwracają uwagę na podobieństwo do drogiego zestawu funkcji Hi-Fi ogólnej jakości wykonania.

parametry techniczne

Na pierwszy rzut oka, poziom wydajności nie jest imponująca, a może nawet wydawać się średnio w porównaniu do innych modeli klasy, ale niemieckie głośniki wyróżniają się właśnie poprzez wykorzystanie zasobów wysokiej jakości w procesie eksploatacji. Dlatego charakterystyka Edifier S530D, których przegląd znajduje się poniżej, powinna być traktowana jako rzeczywisty potencjał, a nie tylko jako oświadczenie obiecanej przez producenta:

  • Całkowita pojemność satelity na wyjściu – 70 watów.
  • Subwoofer Moc wyjściowa – 75 watów.
  • TRD – 10%.
  • Wymiary subwoofera – 27,4h46,8 h30,9 zobaczyć.
  • Wymiary satelity – 11,6h20,3h16 zobaczyć.
  • Rozmiar głośnika – od 1 do 8 cali.
  • Napięcia – 230 V
  • Satelita częstotliwości – od 158 do 20000 Hz ..
  • Zakres częstotliwości, na niskotonowy – od 20 do 130 Hz.

Budowanie i projektowanie

Satelity są wykonane z płyt MDF o grubości 12 mm. Płyta poza jakościowo pokryte czarną farbą. I w warstwie lakieru jest jedna cecha. Podczas przetwarzania specjalną techniką, z rozwiązaniem z wielu kolorowych kropek zostało zastosowane. Ze względu na zaokrąglenia satelity twarze stylowy wygląd i wrażenie, które w znacznym stopniu osłabia pojęcie tradycyjnego wzornictwa. W tym przypadku, kolorystyka przedstawiona jest w dwóch tekstur. Oprócz wersji Edifier S530D czarny, dostępny również w wersji białej pokrywy. Głośniki na przednim panelu siatki na plastikowych ramek z efektem przezroczystości wykonana z tkaniny akustycznej. Głowica z nawiewnikami oryginalnym wyglądzie ze srebra graniczące sztucznego, który wygląda jak prawdziwy metal. To prawda, że dotykowe kontakt jest łatwo poczuć, że ani ze stali ani anodowanego aluminium materiał nie ma znaczenia. I nie brakuje, ponieważ obecność w stopach producentów projektowych ściśle zrównoważony, nawet gdy ich obecność jest związana z potrzebą integracji funkcjonalnych elementów metalowych.

Opcje

Zestaw bardzo dobrej jakości i przemyślane pod względem przeciętnego użytkownika. Stanowi ona podstawę do subwoofera z dwoma satelitami. Co do drutu, producent dostarczył trzech odmian. Przede wszystkim – to okablowanie głośników do pracy z satelitów. Normalnie, kompletne przewody jakości grzech, wymagające wymiany przez analogów wyższej klasy, ale w tym przypadku nie jest konieczne. Nawet biorąc pod uwagę znaczny potencjał akustyczny Edifier S530D, jest to możliwe do zrobienia akcesoria w pełnym wymiarze godzin. To samo odnosi się do przewodu zasilającego i kabla sygnałowego podłączyć do sieci zasilającej. Również w opakowaniu zawiera dwa wspomniane konsoli. Jedna – przewodowy dodatkiem ergonomiczne podstawki, a drugi element jest wyposażony w zasilanie i działa poprzez promieniowanie podczerwone.

jakość dźwięku

Cały pakiet zapewnia bardzo przyzwoity dźwięk. Oczywiście, to jest daleko od tych samych systemów, Hi-Fi, ale segment multimedialnych ustawia wynik jest więcej niż dobry. Satelity są jasne, wyraźne i pod pewnymi względami nawet rodzaj zabawy postaci, które można prześledzić krzykliwe szczegóły. Kiedy trudno jest powiedzieć, co jest rola tych kolorów – to bardziej kwestia indywidualnej oceny. Bardzo dobra, nie zakłócają, ale może też ich brak nie będzie już na minusie. Najważniejszą zaletą Edifier S530D w tym zakresie, to jest wysokie ciśnienie dźwięku charakteryzuje się wyjątkową liniowości. W konkurencyjnym modelu, podobne efekty są osiągane przez zestawy wielkości masywnych, ale niemieccy programiści zrobili to do małych satelitów. Co jeszcze jest ważne, aby pamiętać, kompresja dźwięku dźwięk nie wpływa na ogólny „obraz” odtwarzanie nawet przy maksymalnej głośności. O subwoofera można powiedzieć, że w pełni radzi sobie z zakresie niskich częstotliwości, dając potężny bas.

Komunikacja i funkcjonalność

System jest zwolniony z niektórych zaawansowanych funkcji, więc w porównaniu z innymi zestawami mogą wydawać się nieco wyczerpany. Ale podczas wyjście operacja jest oczywista – twórcy dali kolumnę Edifier S530D ze wszystkimi niezbędnymi i bardzo przydatnych funkcji. Interfejs jest zaimplementowany jako dwoma kanałami – poprzez liniowe stereo oraz gniazdo słuchawkowe. Głośniki przednie dodatkowo wyposażona w osłonę magnetyczną najnowszy system ułatwiający broadcast czystszy dźwięk, eliminując operację farsz akustyczną od ingerencji z zewnątrz. zapewnia również ekranowanie i subwoofer. Urządzenie to wystarczające dla pewne prowadzenie dźwięku pełnego zakresu o odcięciu zbędnych części. Interesujące jest to, że wprowadzenie systemu badań przesiewowych zapisany wzór z wielu wad audio, które charakteryzują pracę wielu innych mówców z tej samej kategorii cenowej.

pozytywne opinie

Niewątpliwą zaletą większość właścicieli tego sprzętu to jasność i dźwięk przestrzenny. Kolumna poradzić sobie z ich zadań nie specjalnie w wysoce wyspecjalizowanych dziedzinach działalności, w niemal wszystkich sferach. użytkownicy jakość dźwięku znak ustawiony podczas oglądania filmów, gier, podczas słuchania skomplikowanych stron muzycznych, i tak dalej. D. Według uczestników czasopiśmie Forum iXBT, model ten jest jednym z najlepszych i najbardziej producenta linii. Na przykład, jeżeli członkowie rodziny często oczekują podobnych cechach do specyficznych potrzeb, system Edifier S530D, których opinie podkreślić elastyczność operacyjną, i nadaje się jako uniwersalny Multimedia Suite. Wiele podkreślają elegancję i projekt stellitu z subwooferem. Zestaw integruje się w każdym środowisku, inna sprawa, że początkowo będzie musiał określić optymalne wersje kolor – biały lub czarny.

negatywne opinie

Krytycy tego zestawu praktycznie nie występuje wśród fanów. Czy to doświadczeni eksperci zauważyć pewne błędy w systemie Edifier S530D – iXBT, na przykład, odnosi się do wyglądu nierównym dźwięku przy niskich częstotliwościach, co przejawia się przez kilka miesięcy użytkowania. Jednak takie niuanse w zestawie, a spowodowanych wadami w podstawę element ma szczególnego przypadku.

wniosek

Sprzęt uzasadnia koszt. Ponownie, w porównaniu do innych modeli tej samej klasy, to może nie wydawać się tak postępowe pod względem treści i kształt funkcjonalny, ale od charakterystyki dźwięku Edifier S530D ustawił poprzeczkę bardzo wysoko. Co ważniejsze, model konserwatyzm przejawiał się w zdaniu dwóch zasad komunikacji. Połączenie może być zrealizowane, a wejście analogowe i cyfrowe kanału. Tylko ten aspekt i zidentyfikowano możliwość uniwersalnego zastosowania systemu. Jej szczególne cechy można przypisać małej wielkości, ale o uzupełnienie zestawu stanowisk komputerowych będą musieli rozwiązać problem racjonalnego rozmieszczenia satelitów.