700 Shares 5774 views

Gangora Mark. Biografia kaznodzieja-estradowym

Człowiek taki jak Mark Gangora pozornie nie może być w świecie. Ministrowie Kościół nie sypyat-wkładki, nie wygłupiać się w miejscu publicznym, a nie robią tysiące ludzi śmiać bez przerwy przez kilka godzin.


Ale jak się okazuje, to podejście pozwala światowej sławy pastor uczyć wiernych do prawa Bożego i tajemnic szczęśliwym małżeństwie.

Mark Gangora: biografia duchowny

Bohater licznych programów telewizyjnych i radiowych, mieszka i pracuje w Green Bay, Wisconsin, USA. Kieruje kościoła chrześcijańskiego wybitny, ważną instytucję religijną z trzech oddziałów.

Gangora poprzednio był założycielem Kościoła w Stevens Point, Wisconsin. Przez 4 lata służby był w stanie zwiększyć liczbę członków małej parafii z 35 do 500 osób.

Psycholog, aktor, pisarz i pilot …

Mówi się, że pierwsze seminarium dla pary Marc spędził w kulcie Kościoła z konieczności, bo „inni, którzy chcą do tej pracy nie został znaleziony.”

Publiczność zachwycił przez wykładowcę i doczekać do nowych zawodów. Więc Gangora zaczął regularnie pojawiać przed zgromadzeniem.

Wkrótce założył firmę „Śmiej się jak chcesz.”

Ten kaznodzieja nigdy nie jest poważnie przesądzoną mimika, charakterystyczny dla wielu nauczycieli. On – utalentowany komik. Gangora Mark pozwala się „chuligani” w publicznej: narysować śmieszne zdjęcia, tańczyć, mimika i gesty parodiował nieszczęsnych mężów i żon.

Dziś Pastor prowadzić aktywny tryb życia, podróże, wykładał w Stanach Zjednoczonych i Meksyku. W swoich klasach zawsze będzie do tysięcy ludzi szukających szczęścia w miłości wzajemnej z małżonkami.

Gangora Mark napisał 14 książek poświęconych psychologii kobiet i mężczyzn. Najbardziej znanym z nich przetłumaczone, w tym języka rosyjskiego – to „Śmiech – najlepszy pomocnik w małżeństwie”.

Startujący na czas sutannie, proboszcz mówi inspirujące przemówienie na oficjalnych spotkaniach, spotkania biznesowe, imprezy, dla służb. On jest popyt jako prelegent w armii amerykańskiej.

Amerykańskie firmy medialne są regularnie zapraszani być bohaterem Gangora wersje nowego oprogramowania. Pastor prowadzić także programy opinii nadawane na falach 250 krajowych.

Mark ma zaszczyt ogłosić swoje studentów seminaria, że w swoim wolnym czasie, lubi muzykę i uczy się latać samolotem.

Nie tylko teoretyczny

Gangora sam dla więcej niż 42 lat szczęśliwie żonaty do ulubionych Debbie, którą poznał w liceum. Wierna żona towarzyszy Pastor na wszystkich trasach.

Dwoje dzieci Gangora jak „głęboko” żonaty.

Najmłodsze pokolenie rodziny jest reprezentowany przez wnuków: czterech chłopców i dwie dziewczynki, Anna i Elsa.

Oświadczenie Fidelity

Aby być wiernym Bogu, aby śledzić przykazania Ojca Niebieskiego nie znaczy żyć monotonne i bardzo ciężkie. Taki pomysł próbuje przekazać swojej publiczności Gangora Mark, i udaje mu się.

Odtwarzanie komik ukrywanie stałych zasad życiowych, że pastor głosi i wyróżnieniem. Główną wartością dla Gangora są zawsze dobre i miłość.