296 Shares 7761 views

Marynata z jęczmienia

Takie znajome od dzieciństwa ulubione danie, jak jęczmień marynowane, stosowanego w żywności dla niemowląt wystarczająco często. Za pierwszym razem dziecko próbuje zupy w przedszkolu. Nie zostawiać z nim w szkole. Marynata z kucharzy szkolnych jęczmień gotować często. Nie jest to zaskakujące. Po tym wszystkim, to zawiera wszystkie niezbędne dla odżywek: mięsa, warzyw i zbóż.

Kucharz to zupa w domu jest łatwe. Tylko trzeba znać kilka sztuczek, które uczynią to smaczniejsze. gotowanie Rassolnik z jęczmienia rozpoczyna się od wyboru wszystkich niezbędnych składników. Będziemy potrzebować kilka ziemniaki, cebulę, ogórki, dwa średnie marchewki, kilka liści lavrushki i groch czarnego i ziela angielskiego, świeżych ziół, soli, pół szklanki jęczmienia perła i kurzych podrobów w wysokości pół kilograma. Mycie podroby i posiekać na małe kawałki, wlać dwa litry wody, trochę soli i gotować zupy diety. W gotowej zupy dodać parze jęczmienia.

Obrane nasze warzywa, wstępne płukanie je pod bieżącą wodą. Ziemniaki pokroić w średniej wielkości kostkę, marchew i cebulę – julienned. Przydatna do rozdrabniania tarka do koreańskich sałatek. Dzięki niemu, wszystkie składniki są uzyskiwane jest pocięte na kawałki o równej wielkości. Ziemniaki są wprowadzane do bulionu i dalej gotować. Ogórki pocięte na cienkie paski i wycisnąć nadmiar solanką. Ogrzać patelni smarowanie olejem roślinnym. Smażyć marchew, ogórki i cebula. Dodać do bulionu gotowany warzywa, przyprawy i doprowadzić do gotowości. Świeże zioła, drobno posiekać i umieścić w małej misce. Gotowy do marynowane jęczmień wyciek na płytkach. Podawać ze świeżymi ziołami i śmietaną.

Aby szybko ugotować obiad, trzeba wiedzieć , jak przygotować marynatę z jęczmienia. Jeśli planujesz umieścić go w jutrzejszym menu, a następnie moczyć jęczmień perłowy noc. Do rana będzie wchłaniać wody ze studni, a zostanie podwojona. Wtedy na jego przygotowanie poświęcić dwadzieścia minut. To będzie dosyć, jego zad w bulionie pierwszy składnik.

Ale jeśli postanowiliśmy przygotować marynatę z jęczmienia w ostatniej chwili, trzeba zastosować inną metodę. Umieszczenie na płycie grzejnej gotować rosół, ustaw w drugim Garnek z kaszą perłową. W czasie przygotowywania bulionu już gotowane kaszę aż o połowę. Wystarczy go odprowadzić wodę i dodawać do zupy do przygotowania dalej. Ten mały trik pomoże pozbyć się swoisty smak kaszy i nie spędzać zbyt dużo czasu przygotowując zupę.

Zdrowe danie nie tylko dla dzieci, ale również dorosłych. Posiadanie słony-kwaśny smak, jest doskonała na obiad w upalny dzień. Marynata może być podawany na zimno. Rosół z podrobów z kurczaka sprawia, że dietetyczne danie. I po różnych świąt wypoczynkowych z obfitych libacji ta zupa jest po prostu niezbędna. Pomaga przywrócić równowagę wodno-soli w organizmie i znacznie ułatwić objawy kaca.

Oczywiście, nie jest to konieczne, aby go używać do gotowania podrobów. Nie mniej smaczne zupy jest otrzymywany z żeberka lub wołowiny. Użyj mięso, które jest dostępne. Można gotować tej zupy bulionu warzyw zamiast mięsa wołowego. W takim przypadku otrzymasz chudego danie, doskonale nadaje się do Wielkiego Postu. Będzie to wymagało tylko moczyć jęczmień w nocy, a do głównych warzyw koniecznie dodać pietruszkę, czosnek, przecier pomidorowy, a korzystnie rzepy. Pobierz danie, które jest często przygotowywane przez nasze babcie podczas Wielkiego Postu.

Wiele osób nie lubi tego czy innego naczynia, ponieważ nie próbował bardzo udaną wersję swojego przygotowania. Ale po spawane marynowane według naszej receptury, staniesz się fanem jego wiecznie. Podczas gotowania z miłością, wszystko jest możliwe.