333 Shares 5730 views

Gdy istnieje potrzeba zebrać swoje ręce minitraktor

Dla wielu ludzi na obszarach wiejskich i po prostu kochają to co robią chałupników, konieczne jest zwiększenie wydajności, a często po prostu w celu zmniejszenia obciążenia mieć mały, ale wygodny w technice. Oczywiście, najbardziej popularna na dzisiaj w naszym kraju jest ciągnik jednoosiowy. Nie jest to zaskakujące – maszyny bardzo wygodny i łatwy w użyciu. Ale chłopi nie pozwalają na przetwarzanie mniej lub bardziej rozległe obszary, aby przenieść ciężkie ładunki. Aby rozwiązać takie problemy najbardziej skutecznego dopasowania minitraktor.


Od czego zacząć?

Jak pokazuje praktyka, kontyngent należy zakupić mini traktory, jeśli nie brać pod uwagę rolników, którzy otrzymali kredyty w fazie rozwoju, nie ma wystarczających funduszy na zakup nowej fabryki samochodów. Z tego powodu istnieją pomysły na zebranie małogabarytowe własne ręce. Na odpowiednich forach tematów oferowanych mnóstwo porad na temat realizacji tej procedury. Należy zauważyć, że wszechświatowy wskazówki w jaki sposób dokonać mini ciągnika. Najbardziej odpowiednie dla tej postaci można uznać: „Zbierz z faktu, że istnieje”. Najczęściej domowej roboty minitractor utworzony na bazie istniejącego modelu w wersji komercyjnej, jest absolutnie różnym w zakresie podzespołów, zespołów i podzespołów. Opiera się na elementach nośnych – ramy, obudowy, zawieszenie – reszta, jak mówią, lot niepohamowaną wyobraźnią mistrza. W tym samym czasie stworzył swoje ręce minitraktor prawdopodobnie będzie w końcu przypominać jego prototyp.

„Chiński” jako punkt wyjścia

Jak już wspomniano powyżej, mogą tworzyć domowe minitraktor wszystkim, że jest możliwe, aby szybko i, co najważniejsze, niedrogie, aby w rejonie zamieszkania. Jako przykład rozważmy wariant montażu urządzenia na podstawie popularnej w naszym kraju ciągników z Chin Xing Tai. Warto zauważyć, że zaprojektował ten cud myśli technicznej, być może, w Rosji, która w rzeczywistości potwierdziły możliwość wymiany wielu elementów i zespołów krajowych analogów, które są, oczywiście, tańszy import. Co ciekawe, model danych jest przewidziane w elementach nośnych jak obudowy przekładni (skrzyni biegów, sprzęgła) a jednostką mocy. Jeśli używamy silnika (na przykład „moskwicz 408”), który nie jest przeznaczony dla obciążeń podwozia, warto pomyśleć o instalacji w stelażu.

Konieczne jest trudne od inwencji

Naturalnie, w celu zebrania małogabarytowe swoje ręce, trzeba być najlepsi razy pomysłowość i myśleć poza pole. Wynika to z faktu, że agregaty i elementy z różnych, niekiedy radykalnie, typy maszyn, z oczywistych względów będzie cumował źle. Wymiary, metody mocowania, otwory, wały będą różne. W powyższym przykładzie, problem jak zrobić skomplikowany problem małogabarytowe połączenia silnika z „moskiewskiego” native obudowie sprzęgła. Nie znaleziono żadnych rozmiar lub położenie, a nawet liczbę odpowiednich otworów montażowych. W tym przypadku bardzo często nasza Samodelkina zastosować tak zwany pierścień przejściowy, który z jednej strony jest połączony z pierwszej jednostki, z drugiej zaś – odpowiednio, z drugiej.

Podsumowując, chciałbym zauważyć, że zbieranie małogabarytowe własnych rąk nie jest tak trudne. Wystarczy umieścić w niewielkim wysiłku, nie tylko fizyczne, ale także przede wszystkim myślenia, rozwijać swoje zdolności ślusarskie – w rezultacie, aby udowodnić sobie, że coś jeszcze może ponadto, aby zadowolić swoich bliskich i uprościć pracę na terenach prywatnych lub w tej dziedzinie. Wszystkie udanych przedsięwzięciach.