588 Shares 5169 views

9 ludzi, którzy zdecydowali się zrobić sobie prawdziwe lalki

Ci ludzie bawią się lalkami tak długo, że w prawdziwym życiu, stały się one tak jak oni! Aby wyglądać dokładnie tak samo jak te lalki, zaczęli najbardziej dramatyczny sposób zmienić swój wygląd, swoje ciało i rysy twarzy. Niektórzy mówią, że wyglądają one tak niesamowite i piękne, że nie można oderwać oczu, co z kolei inni twierdzą, że są brzydkie. Ale fakt, że są wśród nas, czy nam się to podoba czy nie.


Valeria Lukyanova

Ona jest znana jako dziewczyna, Barbie, ale woli myśleć o sobie jako znany DJ i szanowanego przywódcy duchowego. Jeśli ona jest liderem, to kto jego zwolennicy?

Lolita Richi

18-letnia Lolita pochodzi z Ukrainy. Jak mówi, nigdy wcześniej nie miała operacji plastycznej, a wszystko, co zrobić ze swoim ciałem, naturalne, w tym jej talii, która w obwód wynosi tylko 51 cm. Jest to możliwe, dobrze, nawet fizycznie? Nie wiemy nic, ale po prostu jej wierzyć zrobić.

Kelso Santibanez

Ten chłopak z Brazylii stał się sławny po spędził 45 tys. Dolarów, aby wyglądać jak Ken. Za każdym razem, gdy pokazał swoją piękną twarz w miejscach publicznych, dostać się w ręce aż 15 000 dolarów. Nie jest złe, bardzo złe! Niestety, zmarł na zapalenie płuc, gdy miał zaledwie 20 lat.

Alina Korolevskaya

Dziś ukraiński Cutie zadziwia wszystkich z jego wspaniałymi widokami lalkowych tylko dzięki niesamowitej zdolności do dokonania odpowiedniego makijażu. Nie chirurgii plastycznej – tylko makijaż.

Justin Jedlicka

To jest prawdziwy 32-letni Ken. Mówi wszystkim, że czuje się dobrze, nawet po ponad 90 operacji plastycznych. Łącznie 5 operacji przeprowadzono na nosie i ogromnej liczby wszczepów wstawianych biceps. Koszmar, dlaczego ktoś miałby kiedykolwiek przejść przez ten tortur?

Mauricio Galdi

To kolejny chłopak z Brazylii, który jako dziecko był najwyraźniej zachwycony Ken. Mauricio „ukazał się” później, niedługo po śmierci Kelso Santibañez.

Ten facet, aby osiągnąć swój obecny wygląd, miała miejsce po 8 chirurgii plastycznej. Nie było tak źle, jak niektórzy.

Vanilla Chamuel

Była tylko zwykłym japoński dziewczyna, która postanowiła nie stać się prawdziwym lalki, przechodząc przez 30 krwawych operacji. Dość przerażające i straszne, ale to jej ciało.

Lura Lee

Aby wyglądać jak wspaniałe i oszałamiające jako wyjątkowej lalki Barbie, to 24-letnia brytyjska kobieta spędza ponad 4 godziny swojego czasu przed lustrem, stosowania makijażu. I zdarza się codziennie.

Anastasia Szpagin

To (kolejny) Ukraińska dziewczyna robi fajną mieszankę Barbie i anime, używając tylko make-up sztuczki. To trwa około 2 godzin, aby „zrobić” całą twarz, a około 30 minut spędził na makijaż oczu. Szczerze mówiąc, jest to bardzo czasochłonne.