892 Shares 7238 views

Kronsztad Marine Plant – z ufnością w przyszłość

Kronsztad Marine Ministerstwo Obrony Rosji roślin jest największe firmy remontowe w regionie północno-zachodniej Rosji. Wśród głównych działań – statki serwisowe, naprawa turbin gazowych, silników wysokoprężnych, metalu, ochrony przed korozją konstrukcji stalowych.


opis

Wszystkie działania kronsztadzkiego Marine roślina jest nierozerwalnie związana z Navy. W trakcie swojej historii ponad 150 lat to dał nowe życie dla tysięcy statków. Założona w 1858 roku jako produkcja parowców, roślina stała się wiodącym ośrodkiem odbudowy i modernizacji statków do różnych celów. Aż do początku 1990, firma cieszy się zasłużoną renomą krajowego naprawy flagowy statek. Potem przyszła recesja.

Jak zauważył Anatolij Władimirowicz Beloev, dyrektora kronsztadzkiego Marine Plant, w roku 2000, firma była w gorączce. Wszczęcie postępowania upadłościowego, a od 2008 roku działalność gospodarczą w ogólnej pauzie KMZ i wznowić dopiero w 2010 roku przy bezpośrednim udziale i wsparciu Stanów Shipbuilding Corporation. Przed nowym zestawem zarządzanie cele przywrócenia produkcji, wdrażania korporatyzacją produkcji i jej wejście w JSC „USC”. Do 2016 roku te cele udało się osiągnąć.

Zakres działalności

Kronsztadu Morskiej w Zakładzie trzy główne działania:

  • naprawa statku;
  • naprawa silników turbinowych;
  • Obróbka metali.

Konserwacja turbin gazowych

Stosunek turbiny wytwarzania pracy w sumie około 25%. Tendencja ta została stworzona w morzu elektrowni kronsztadzkiego w 1967 roku. Prowadzona głównie konserwację silników turbinowych (GTE) na statkach marynarki. Ponadto, w ciągu ostatnich dwóch dekad KMZ opanowane naprawę przekształconych jednostek i zespołów, które są stosowane w pompowania stacji „Gazprom”.

Od 2014 roku, kiedy rosyjska marynarka z oczywistych względów, nie więcej mógłby naprawy silników turbinowych Ukraina, wykonać konserwację GTE załadowano Marine roślin. Ta wyjątkowa produkcja jest wyposażony w pełny zestaw urządzeń i testowym zespołu ławce. Pięć GTE został odnowiony w 2016 roku do floty, powinno zostać przywrócone tak samo jak w 2017 r.

konserwacja statków

Ponad 95% całkowitej pracy na statku naprawy konieczne jest, oczywiście, do marynarki. W roku Federalna państwem unitarnym przedsiębiorstwo „roślina” Kronsztad Marine napraw i prowadzi obsługę ponad 125 okrętów i statków.

Obecnie wszystkie firmy są zajęte doki. Stacja dokująca im. FV Mitrofanov przechodzi Fregata technicznego Floty Bałtyckiej „Jarosław Mudry”, w sąsiedniej stacji dokującej „na pamiątkę trzech niszczycieli” prowadzone są prace spawalnicze w przypadku promu „Shuya” i innych statków pomocniczych Leningradzkiego Naval Base.

Unikalne prace prowadzone w portach nim. PI Veleschinskogo, największy na morzu elektrowni kronsztadzkiego. Tutaj przywrócony na świecie pływającą tylko światło „Irbe”, tłumaczone w Kronsztadzie Łomonosowa w jesieni 2016 r. robotników na wniosek Światowej ocean muzeum pieczołowicie odrestaurowanym budynku, naprawiony sterowanych kompleksową ochronę przed korozją części podwodnej.

„Smolny” obok „Irbe” pod aktualizacji flagowego okrętu szkoleniowego Leningrad Naval Base. Ważnym zadaniem firmy jest naprawa niskich szumów podwodnych Diesla z „Warszawianki”.

Plany na przyszłość

Do tej pory produkcja elektrowni turbiny gazowej jest w pełni zabezpieczone zlecenia – firma wykonuje remonty w górę do 20 bloków silników i jednostek rocznie. Jak chodzi o remonty statków, plany zarządzania do jego wzrostu z powodu wzrostu zamówień, które nie przewidują krótko- i średnio- i remonty statków, aby zwiększyć ich żywotność.

W tym celu zorganizowano program przekształcenia suchych doków, schrony dok mieć projekt Elling zapewnienia jakości warunków pracy, niezależnie od pogody. Planuje się zwiększenie liczby ścian nabrzeży, a zatem zwiększyć liczbę statków, które mogą jednocześnie otrzymywać CMH. Wśród roślin projekty rozwojowe rozważyć możliwość zakończenia statków w budowie zakładów Petersburgu, omówiono koncepcję budowy dużych kompleksu na podstawie stoczniowym doku im. PI Veleschinskogo.