550 Shares 8485 views

Car „Saneng mus”: opis, dane techniczne i opinie

„Saneng Musso” – koreański SUV że produkowane seryjnie od 1993 do 2005 roku. Samochód był popularny zarówno na rynku krajowym i światowym. Jest to obecnie jeden z najbardziej atrakcyjnych SUV w swojej klasie. W wtórnym ceny rynkowej „Saneng Musso” do 200 tysięcy rubli. Wysokiej jakości koreański SUV za cenę „Niva” – czy to jest realne? Odpowiedź na to pytanie będzie „Saneng Musso”. Opinie, recenzje, specyfikacje – w dalszej części artykułu.


projekt

Przekład z koreańskiego „Musso” oznacza „nosorożca”. Zewnętrznie, SUV wygląda w ten sposób: wąskie reflektory, „duży nos” przód i podniósł maskę.

Zderzak i „liście” nie malowane w kolorze nadwozia. Niemniej jednak, plastik wygląda całkiem przyzwoicie. Na skrzydle wisi dumnie etykieta 4WD, co wskazuje na obecność napędem na wszystkie koła.

rozwój projekt był zaangażowany Anglik Ken Grinli. Wcześniej pracował w takich renomowanych firm jak „Bentley” i „Aston Martin”. wygląd SUV „Saneng Musso” był nie mniej oryginalne. Nawiasem mówiąc, współczynnik oporu aerodynamicznego CX 0,46. To jest przyzwoity postać tego SUV.

Za samochodem jest nie mniej imponujące. Pierwszym z nich jest zwrócenie uwagi na ogromne światła. Nie ma żółte kierunkowskazy – wszystko wykonane w stylu amerykańskim. W swojej masywności „Saneng Musso” może konkurować z „Land Cruiser”.

Wymiary jakość ciała

Właściciele opinie powiedzieć dobrej jakości farby. Jeżeli pojazd był w wypadku, metal nie rdzewieje. Jednak przy poszukiwaniu części ciała, są problemy. Ponieważ jest to rzadki gość w Rosji, a następnie znaleźć części „Saneng Musso” tylko pod zamówienie. A nie fakt, że cena jest do zaakceptowania. Zatem, światła będzie kosztować około $ 80, skrzydełka – 150.

Najdroższa część – zderzak. Kolekcja jest sprzedawany za niewiarygodne $ 500 mm. Uczestniczą w wypadkach „Saneng Musso” – bardzo drogie.
W odniesieniu do wielkości, samochód należy do SUV klasy średniej. W ten sposób, korpus ma długość 4,66 m, szerokość – 1,86 m, wysokość – 1,73 m. Liczba właścicieli zauważyć wysoki prześwit. On ma prawie 20 centymetrów. I to bez dodatkowego zawieszenia dźwigu na standardowych kołach 15-calowych. Wysoki prześwit – duży plus na drodze.

salon

Wewnątrz, samochód wygląda jak standardowy koreańskim 90. Mniej więcej taki sam wygląd „Leganza”, „KIA” samochody i inne rynki wschodnie.
Nawiasem mówiąc, zdjęcia można zobaczyć logo „Daewoo”. Tak, nie było źle – to wnętrze SUV „Musso”. Niewiele osób wie, ale samochód był produkowany pod różnymi markami (choć zwykle producent zmienia nazwę modelu). Zatem rynek europejski samochód przyszedł z logo „Mercedes”. Również „Musso” można znaleźć na tabliczce znamionowej z „Daewoo”. Technicznie i zewnętrznie jest jeden i ten sam samochód.

Salon SUV usłana tylko wstawki „pod drzewem”. W tych latach, oznaczało to wykończenie samochodu należącego do klasy biznes i premium. Chociaż salonie „Saneng Musso” nie jest niczym niezwykłym. Oto prosty koło chetyrehspitsevy, klasyczny panel instrumentów ze strzałkami i konsoli środkowej. Ta ostatnia zawiera jednostkę sterującą klimat, radio (w tym samym kasety), zapalniczkę i niszę dla małych rzeczy. Na dole są dwa uchwyty na kubki położone. U stóp pasażera posiada uchwyt, który może być uchwycony na wybojach i głęboki schowek.

Linia tablica przyrządów jest na tyle szeroki, a kończy się na skraju tych samych uchwytów pasażerskich. Wnętrze wykonane w jasnych kolorach. Inne wersje budżet miał czarny plastik i tkanina wnętrze. Panel drzwiowy posiada gniazdo dla głośnika. Lusterka – bardzo wygodny i dobrze poinformowany. Fotele posiadają mechaniczną regulację i umieszczone wysoko w stosunku do panelu. Dla niektórych jest to plus dla kogoś minus. Ale w każdym przypadku, wysoka pozycja siedzenia – gwarancja dobrej widoczności.

parametry techniczne

Co oddano tu silnik? „Saneng Musso” obsadzone zarówno silników wysokoprężnych i benzynowych. Podstawa jest silnik wysokoprężny 4-cylindrowy silnik z wtryskiem pośrednim. Gdy objętość 2,3 litra pracy, rozwinął on moc 100 koni mechanicznych. Maksymalny moment obrotowy – 209 Nm. Jej pełny potencjał jest już dostępny z 2,4 tys obrotów. Ponieważ jest to najsłabszy silnik, to nie różni się wysoką wydajność. Rozproszyć setki na tabliczce znamionowej, stwierdzając 19 sekund. Prędkość maksymalna – 146 km na godzinę.

Następne urządzenie turbodiesel opracował 120 koni mechanicznych, w objętości roboczej 2.9 litra. Ten silnik pięciocylindrowy silnik z wtryskiem pośrednim paliwa. Jego maksymalny moment obrotowy wynosi 256 Nm. Uciekający z tym silnikiem bardziej atrakcyjnym. Samochód przyspiesza do setki w 16,9 sekundy. Prędkość maksymalna – 166 km na godzinę.
Linia benzyna zawiera dwa bloki energetyczne. Po podaniu objętości roboczej 2,3 litra ma moc 140 KM. Jednostka Moment – 200 Nm. Według dynamiki przyspieszenia, silnik było doskonałe właściwości turbo analogi. Tak więc, przed setkami samochód przyspiesza w 11,8 sekundy. Prędkość maksymalna – 175 km na godzinę.

Flagowy do „Saneng Musso” była silnikiem o pojemności 3,2 litra wielopunktowy wtrysk. Ten sześciocylindrowy silnik ma moc 220 KM. Warto zaznaczyć, że ta maszyna była również Restyling „Mercedes” w korpusie 124-M. Zespół zyskał jako jeden milion silnika. Aby rozproszyć setki w trzech liter „Saneng Musso” Wziąłem trochę mniej niż dziesięć sekund. Prędkość maksymalna – 194 km na godzinę.

transmisja

Wszystkie jednostki napędowe, z wyjątkiem sześciu butli, obsadzona ręcznego pięć skrzynią biegów. Flagowy silnik wyposażony w automatyczny 5 poziomów.

zużycie paliwa

Pod względem zużycia paliwa najbardziej ekonomicznym silnikiem dla SUV „Saneng Musso” – Diesla. Zarówno „stały” urządzenie zużywa mniej niż dziesięciu litrów na sto w trybie mieszanym. Najbardziej żarłoczne – benzyna „mersedesovsky” jednostka. Natężenia przepływu miejskiej wynosi 14 litrów. Na trasie można spotkać w 11. Jednak przy prędkości ponad 130 indeks jest natychmiast wzrosła do 40 procent.

Tak, zorientowaliśmy się, co jest koreański SUV „Saneng Musso„specyfikacje techniczne, projektowanie i wnętrze.