633 Shares 4353 views

Zasłony na przedniej szyby samochodu

Zasłony na przedniej szyby samochodu – jest to wyjątkowy projekt techniczny, który jest doskonałą alternatywą do tonowania. Urządzenie to jest przeznaczone do ochrony wnętrza pojazdu z nadmiernego przegrzania i zanikanie materiałów – plastik i tapicerka. Przed tonowanie zasłony na frontowych okien mają wiele oczywistych zalet. Po pierwsze, jest to oczywiste komfort kierowcy i pasażerów w kabinie. Po drugie, niezwykła okazja, aby ukryć przed wzrokiem ciekawskich. Po trzecie, jest to wielka przeszkoda na owady, kurz i pyłki drogowego. Jeżeli okno jest otwarte, migawka nie uniemożliwia przepływ świeżego powietrza w kabinie, w ciemności nie pogarsza widoczność. W okresie letnim, korzystanie z tych akcesoriów pozwoli zaoszczędzić czas na klimatyzatora o połowę. Rolety nie mają ograniczenia dotyczące transmisji światła, a zatem nie będzie miał problemów z policji drogowej.


Tonowanie dość długi czas był najbardziej popularnym sposobem, aby chronić wnętrze przed wpływami zewnętrznymi przez okna samochodu. Od lipca 2012 roku Prawo lat zakazu tej metody stało się trudniejsze. W miejsce tonowania, jako opcja, przyszedł zasłony na przednich okien. Atrybuty te są proste, nie nieporęczne, neutralny i nie przyciągają uwagę. Ale są też wady. Najważniejszym z nich – wielkość. zasłony samochód na frontowych okien są znacznie mniejsze „otwory okienne”, a więc wnętrze nie będzie w pełni chroniony przed obywatelami ciekawy i jasnym świetle słonecznym.

Przepisy zabraniają montaż zasłon na przednich okien podczas jazdy, ale parkingi i parkingi są tam żadnych ograniczeń ich stosowania. A wnętrze samochodu wyposażonego w tych atrybutów nie przegrzewać nawet jeśli go umieścić bezpośrednio w słońcu. Ale zasłony na tylnej szybie nie przeszkodzi kierowcę podczas jazdy, ale tylko wtedy, gdy pojazd jest wyposażony w dwa zewnętrzne lusterka wsteczne. Ponadto, rolety samochodowe wyeliminować problemy, takie jak uszkodzenia elementów tylnej szyby, pogorszenie okien, zmniejszając zasięg pilota i wiele innych.

Zasłony przednią szybę jak w bok i do tyłu, są proste i wygodne budowlanych. Jest łatwy i szybki w montażu i demontażu. Żaluzje są produkowane przez wielu wiodących producentów akcesoriów samochodowych i zaprojektowane bardzo starannie: są reprezentacyjny, mają różne formy i różne kolory, praktyczny i stosunkowo tanie, łatwe do czyszczenia z kurzu i brudu, są bardzo wytrzymałe i trwałe. Z reguły te akcesoria są tworzone dla każdego poszczególnych modeli samochodów. Rolety jest zamontowany na szybie za pomocą zacisków, które są zawarte w zestawie. Ten proces trwa mniej niż pół minuty, a oni są podejmowane szybciej.

projekty kurtyny samochód ma kilka opcji: Standard, z zakładkami lub zakładek.