587 Shares 5362 views

Telefon Lenovo S850c: opinie, specyfikacja

Słyszeliście, że mało znanych firm (głównie z Chin) zajmuje się produkcją różnego rodzaju podróbki? Często kopiowanie udanych modeli telefonów z głównych producentów „nadziewane” ich dobra (a czasem na myśli) sprzęt i sprzedać po niższej cenie.


Dziś będziemy trzymać tylko o tym telefonie. Ten S850C Lenovo. Opinie kupujących, jak w rzeczywistości, a informacje na oficjalnej stronie internetowej dewelopera modelu sugerują, że taki model nie istnieje w naturze.

Dlatego, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj telefonu Kupuję go i powinniśmy pisać ten artykuł.

Co to jest ten model?

Więc, model Lenovo S850C tak naprawdę nie istnieje. Upewnij się, że każdy może, przechodząc do „smartfony” na oficjalnej stronie Lenovo. Jest to model S850 – jeden z modeli „klasy średniej”, która ma doskonałe osiągi i jest dość przyciągający uwagę design. Faktycznie, z tego powodu nieuczciwych producentów i skopiuj telefonu, pozwalając mu „klon” indeks „C”. Chociaż w praktyce smartfon Lenovo S850C nie istnieje.

Jednak wyłącznie z zainteresowania, przeanalizujemy ten model i spróbować dowiedzieć się, ile on jest taki dobry. Po tym wszystkim, jeśli przeanalizujemy popyt na produkt na aukcji chińskiej, ludzie są bardzo skłonni do podjęcia go tam. Plus, na ten sam zasób zawiera informacje o urządzeniu mobilnym, jego cech, opinie. Jest to świetna okazja, aby dowiedzieć się, jakiego rodzaju wzór dla nas.

Obudowa i zespół

Zacznijmy od tego, jak telefon jest zmontowane. Jeśli spojrzeć na to, co o tej rozmowie o Lenovo S850C opinie klientów, w ogóle, nic złego tam. Zespół mieszkaniowy na zdjęciach wygląda całkiem dobrze. W prawdziwym życiu, ale okazuje się, że jest to zwykły plastik, jest wyraźnie gorsza od materiału, z którego wykonany oryginał. Chociaż ogólnie można zauważyć tylko w bezpośrednim kontakcie z modelem. Z daleka przypomina telefon Samsung Galaxy alfa. W związku z tym wzorem urządzenia można nazwać atrakcyjną. Z pewnością i poszukiwanych producentów Lenovo S850C.

konstrukcja urządzenia

Odkąd zacząłem mówić o telefonu zewnętrznego wideo, opisać krótko w tej części artykułu. Więc, nic specjalnego, oczywiście, chińskie naruszającym prawa autorskie nie jest oferowany. Smartfon naprawdę wygląda jak jeden z najnowszych Galaxy – telefon jest bardzo cienki (ma tylko 8 mm grubości) i duże. Jednocześnie powyżej i poniżej 5-calowy wcięcia niniejszym przypadku (co jest wyraźnie mniejsza niż w Alpha). Z tego powodu, oczywiście, model wygląda mniej imponujące.

Niemniej jednak, przycisk „home” Lenovo S850C (Opinie potwierdzić) i wygląda i działa doskonale. Czujnik w nim, oczywiście, że nie, ale to nie jest przestrzegane bez zaprzestania lub nieprawidłowości w toku.

edytor

O jaki rodzaj wypełnienia klonu smartphone, istnieje inna historia. Oficjalnie na stronie, która sprzedaje „original» Lenovo S850C, stwierdzono następujące cechy techniczne: procesor MTK 6592 do 8 rdzeni z zegarem o częstotliwości 2,5 GHz. Jest to bardzo dobry wskaźnik, ponieważ jest w stanie obsługiwać urządzenie w trybie normalnym bez opóźnienia i spowolnienia. Wydaje się, że można bezpiecznie kupić taką maszynę i nie martwić się, że on „nie”.

Ale w rzeczywistości, sytuacja jest nieco gorsza. Jeśli czytasz o fałszywy Lenovo S850C opinie nabywców, wydaje się, że producent procesorów nie stawia takie same. Członkowie zauważyć, że po spędzeniu niektóre testy techniczne na temat urządzenia (które świadczą na przykład aplikacje, takie jak AnTuTu), zdali sobie sprawę: gdy telefon jest słabszy procesor o taktowaniu 1,2 GHz, składający się z 4 rdzeni. Pomimo faktu, że quad-farsz, wydaje się, aby zapewnić doskonałą obsługę telefonu, użytkownicy wciąż narzekają na pewne problemy z interakcji.

pamięć smartphone

Z pamięci telefonu, chociaż, jeśli czytasz o opiniach Lenovo S850C, wszystko jest w porządku. Zgodnie z obietnicą, producent udostępnił 16 GB pamięci, zapewniając dodatkowo również gniazdo na karty microSD. Tak więc, właściciel urządzenia ma możliwość poszerzenia objętości pamięci telefonu, jeśli to konieczne.

Jest to przydatne, ponieważ ten smartfon można wygodnie oglądać swoje ulubione filmy i programy w czasie podróży, na przykład.

pokaz

Na ekranie, który został wyposażony wannabe telefonu Lenovo S850C, nie ma skarg. W zasadzie, urządzenie jest ustawione na typowy koszt takich modeli chińskiego pochodzenia IPS wyświetlacz HD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli.

Tak, wszystkie technologie do przesyłania obrazu ostrzejszy (jak, na przykład, brak blasku, lub ten sam obraz pod różnymi kątami), na smartfonie nie jest używany. Obraz tutaj jest gorzej niż w modelach flagowych Samsung i Apple, które mają bardziej skromne wymagania. Podobno całe ekrany optymalizacji punkt ewentualnego sprzętu, który jest zawsze „cierpiał” w telefonach budżetowych z mało znanych producentów i noname.

Urządzenie kamera

Telefon kamera ma ten sam problem. Otwarcie smartphone cech Lenovo S850C, widzimy, że główny aparat ma rozdzielczość 13 megapikseli iz przodu – z 5 megapikseli. Wydawałoby się, że to dobre wyniki, co powinno oznaczać wysoką jakość fotografii. Ale nie było!

Ważnym parametrem jest również matryca, która może być różna na kopii komórkowych. Dlatego też, jeśli porównać jakość zdjęć, które poczyniła pewne Nokia Lumia z aparatem 5 megapikseli i aparatem 13 megapikseli na „non-Lenovo» (telefon S850c) Opinie będą wyraźnie wskazują, że Nokia bierze lepiej.

Powodem, znowu w rozwoju pewnego rodzaju rozwiązań integracyjnych i technologii, które nie mają „podziemne” Firmy, które replikują urządzeń cudzych.

bateria

Więc, co jeszcze jest ważne dla dzisiejszych smartfonów – tej pracy czasowej. Zgadzam się, bardzo zły czas, gdy telefon jest rozładowany w kluczowym momencie. I to może być cokolwiek – potrzeba, aby nawiązać połączenie, przejdź do mapy on-line, zrobić zdjęcie lub obejrzeć pokaz. W różnych sytuacjach wyrzucona bateria może poważnie zepsuć nasze samopoczucie. Dlatego ważne jest, aby wybrać urządzenie, które będzie służyć długo i musi być pobierana w jak najmniejszym stopniu.

Jeśli mówimy konkretnie o modelu, który stał się przedmiotem naszego przeglądu, „pierwotnym» Lenovo S850C (opinie, które wskazują, w jaki sposób telefon umiarkowanej wytrzymałości) ma pojemność baterii 2800 mAh. Prawda czy nie – trudno powiedzieć, że większość kupujących nie do zmierzenia rzeczywistego ustawienia swojej baterii urządzenia (zwłaszcza biorąc pod uwagę, że mówimy o chińskim fałszowaniem).

Niemniej jednak, w miejscu gdzie sprzedają model określono żywotność na jednym ładowaniu przez 2-3 dni; podczas gdy prawdziwi właściciele Lenovo S850C (charakterystyka pewnie po prostu nie widzieli) twierdzi, że telefon jest dzień roboczy, jeśli jest aktywnie wykorzystywana.

koszt

Opisując urządzenie, nadszedł czas, aby wymienić koszt. Tak, jak wspomniano wcześniej, telefon (z powodu ich nielegalnego pochodzenia) odnosi się do modeli budżetowych produkowanych przez noname-firm. Oprócz tego możemy dodać więcej i niespójność specyfikacje, do których klienci narzekali. W ten sposób możemy uzyskać dość rozsądną cenę w $ 120-150.

Dlaczego cena jest w tym kontekście? Tak, ponieważ sprzedaż urządzeń odbywa się za pomocą różnych sprzedawców na aukcji chińskiej. Z tego powodu, jeden z nich można znaleźć na telefon 119, a drugi – do $ 149. A nie fakt, że po kilku dniach cenowym będą zmieniać się w przeciwnym kierunku.

Gdzie kupić?

W związku z tym odpowiedź na pytanie, gdzie kupić fałszywy smartphone S850C – na chińskich sklepach internetowych. Oczywiście, sprzedać je i mamy – z modelu ręcznego może podjąć każde tablicy ogłoszeń lub jakiejś aukcji. Nawet sam telefon mogą być sprzedawane w dowolnym miejscu przejścia, jednak nie jest to cena jest zbyt wysoka i pół razy.

Co do oficjalnej sieci komórkowej, to istnieje taki telefon nie znajdzie. Podobnie jak w przypadku samego urządzenia, certyfikat oprogramowania Lenovo S850C na sprzedaż w Rosji, a także szerzyć w świecie. Chińskie sklepy są wyjątkiem – tutaj można kupić, a nie robić takie produkty. Najważniejsze, że ten telefon jest oczywiście tańsze.

Nie szukać takich usług, możemy zaoferować Państwu najbardziej znaną i łatwe – site AliExpress. Model występuje tu na pewno – aby znaleźć to nie jest problemem. Sklep oferuje klientom na całym świecie wolnym wysyłki – już to może być argumentem „For” kupuje tutaj.

zabezpieczenia

Oczywiście, znaczna wada, aby dostać telefon, który jest dedykowany do tego artykułu, są gwarancje przewidziane przez handlowców na tej samej „Ali”.

Bo nawet w charakterystyce modelu podane są nieco inne dane niż w prawdziwym życiu jestem zaskoczony, że chcesz oszukać, nie warto. Istnieje realne informacje zwrotne, że klienci nie są wysyłane pracy lub wadliwych towarów, zwrot, co było bardzo trudne. Jedynym sposobem, aby nie wpaść w takiej sytuacji – znać zasady postępowania z Aliexpress.

Przede wszystkim, nie należy potwierdzić transakcję przed otrzymaniem towaru. W przeciwnym razie, niczego nie dowodzą. Po drugie – w przypadku wadliwych towarów wymaganych do otwarcia sporu ze sprzedającym (Open sporów). To pokrótce opisać istotę problemu (można użyć Google Translate).

Sprzedawca zresztą otpishetsya, ale, jak podkreślił niektórych opinii, czasami piszą jakieś niespójne nonsensy, aby zmusić użytkownika do zakończenia argument. Sztuką jest to, że jeśli nie odpowie w ciągu pewnego okresu (zwykle jest to 3-5 dni), aplikacja znika, a sprawa jest zamknięta. – Twoim zadaniem jest, aby nadal pisać, skarżą się, aw każdym razie nie do porzucenia sporów na własną rękę. W końcu, można odzyskać pieniądze albo zgodzić się na wysłanie towaru. Lepiej, oczywiście, złożenie skargi, należy wybrać opcję zwrot (Full Wydajesz & Zarabiasz).

opinie użytkowników

Można zapytać: „Co o opinie na urządzeniu? Jeśli to działa telefon w codziennym użytkowaniu?”. Cóż, odpowiedź: urządzenie wykonuje zadanie jest wielka sprawa trafisz sumienny sprzedawcą. Aby to zaznaczyć, należy zainstalować filtr od liczby zleceń i odpowiedzi „malejąco”. Więc znajdziesz produkty, które kupują setki, jeśli nie tysiące ludzi. Są szanse, że mają one sprzedawane wadliwy produkt, ale nie narzekam, są minimalne. Prawdopodobieństwo dokładnie to, co dostaniesz za mąż, jest również niska.

A w ogóle, telefon jest wart swojej ceny. On tani, wielofunkcyjny (to, nawiasem mówiąc, jest to system Android 4.4.2) i dość przystojny wygląd. Z nim będzie wygodny do zabawy, oglądanie filmów, czytanie książek, a czasem zabijanie gry czasowych. Właściwie, co jeszcze trzeba z takim smartfonie?