118 Shares 8496 views

Samsung 5230: Dane techniczne, zdjęcia i opinie. Jak migać Samsung 5230?

Telefon Samsung 5230 jest wyposażony w taki wyświetlacz, który jest odpowiedzią naciskając dowolny obiekt. Co wybrać: ołówek, pióro lub palce – użytkownik decyduje za siebie. Jedyne zastrzeżenie: ręce z rękawice touchpad nie reaguje, więc ich zarządzanie jest wykluczone. Po naciśnięciu telefon wyemituje sygnał dźwiękowy lub wibracyjny jest uruchamiany, w zależności od zainstalowanych opcji.


Matryca – trzech cali (około 7,5 cm), jego rozdzielczości – 240 x 400 pikseli. Doskonała przekazywane kolor – obraz i wideo są pełne soczystych i jasnych kolorach. Właśnie z powodu tego oglądać filmy na Samsung 5230 – sama przyjemność. Wyglądają znacznie ostrzejszy i bardziej piękne.

Opinie są mieszane kupujących. Natychmiast można powiedzieć, że 90% konsumentów pojedynczym problemem – szybko „zaprzecza” czujnik. Jego naprawa kosztuje. Zasług ludzi mówi głośny głośnik, niski koszt urządzenia, pięknego wyglądu i oprogramowania, dobry aparat. Z minusów – brak Wi-Fi i 3G, trudności w znalezieniu zestawu słuchawkowego, słabość tylnej części podwozia.

pokaz

W słońcu, matryca zachowuje się zupełnie znika odpowiednio jasność, są „martwe”. Prawo sprawdzające jednak kąty i kontrast w telefonie pozwala na pracę z urządzeniem nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.

Zalety ekranu Samsung 5230 (zdjęcia, które znajduje się poniżej) jest również prawdą, że nie jest łatwo odpowiedzieć na naciśnięcie w dowolnym stopniu zanieczyszczenia.

Na wyświetlaczu można zobaczyć do 10 wierszy zwykłego tekstu i 3 – usługi. Ponadto skala może być zapisana zmienić dzięki „rocker”, który jest odpowiedzialny za objętości. Domyślną czcionką w telefonie będzie również zmienić, jednak pod warunkiem, że opcje nie są bardzo różne od siebie. Zaletą i uznał, że w rzeczywistości litery są dość duże, więc można je odczytać ze stosunkowo dużej odległości.

Telefon Samsung 5230 (charakterystyka zostaną opisane szczegółowo poniżej) posiada funkcję przywoływania obrazów z automatycznym odwróceniu ekranu. Zarządzanie podano Smart odblokować funkcję, która umożliwia, w trybie gotowości odblokować urządzenie, należy wywołać funkcję lub zadzwoń do konkretnego numeru.

ergonomia

W dolnej części telefonu po zewnętrznej stronie znajdują się trzy przyciski (anulowane, zadzwoń i powrót). Jak widać z aktywnego działania na tyle z nich bez trudu za pomocą komputera. jest mała odległość między nimi. Również przyciski nieznacznie wystawać z panelu, która eliminuje przypadkowe naciśnięcie na nich.

Głośnik, który jest odpowiedzialny za słuchanie muzyki i mowy słyszalności rozmówcy podczas rozmowy, położonej nad wyświetlaczem. Samsung 5230 5 dostaje zasłużoną systemu pięć punktów za jakość rozmowy: słowa są wyraźnie słyszalne, nie ma hałasu.

Powierzchnia czołowa obudowy zawiera takie klawisze, jak zamek i kamery, oraz do pętli przetwornika. Z drugiej strony są rocker objętość, która w niektórych przypadkach jest odpowiedzialny za powiększanie i przewijanie listy, jak również złącze USB, ładowarka i słuchawki. Za kamerą widać. Panel posiada wzór teksturowanej powierzchni i punktem jest wykonana z materiału błyszczącego. Urządzenie waży '94 siedzi wygodnie w dłoni, antypoślizgowego.

Telefon obsługuje karty SIM i karty pamięci włożonej do gniazda, które znajduje się bezpośrednio poniżej przedziału dla kart SIM.

Samsung 5230 Menu: lista kontaktów i rozmów telefonicznych

Hist.połączeń

Tutaj można zorganizować wezwanie do uznania :. odebranych, nieodebranych, odrzuconych, itd. Istnieje również menedżer połączeń, gdzie można zobaczyć czas trwania wszystkich połączeń i ich kosztu, licznik przekazane i odebrane wiadomości tekstowe. W zasadzie, projekt sekcja jest bardzo proste i jednoznaczne, wszystkie manipulacje mogą być wykonywane tylko jeden lub dwa akcenty, więc nie ma problemu w pracy nie występuje.

książka telefoniczna

Znajdź żądany numer za pomocą palca można przewijać, lub bez pomocy wbudowanego wyszukiwania. Informacje zawarte w tej części menu, w zależności od woli właściciela, przedstawiana na różne sposoby: w formie niesegregowanych, w grupach, na „ulubionego” numer. Podczas tworzenia nowego kontaktu, użytkownik będzie mile zaskoczony ilością danych może dostarczyć. Istnieją obszary, takie jak „urodziny”, „WWW”, „Uwaga”, „fax”, „Adres fizyczny”, „skrzynki pocztowej”, „miejsce pracy”.

„Multimedia” i „Internet” jako elementów menu

multimedialny

Tutaj użytkownik zobaczy piękny multi-player, który jest wielki, „zamknięty” pod kontrolą kciuka. Patrząc na niego, kupujący od razu zauważyć podobieństwa z innymi graczami oferowanych w swoich produktach, firma Korei Południowej. Bibliotekę można sortować pliki w takich sekcjach, takich jak „album”, „gatunek”, „wykonawców”, „list odtwarzania” i „często posłuchać kompozycji”. Gdy odtwarzacz, naciskając jeden lub korektora łatwo spowodować powtarzające się zestaw torze, przekazuje je za pomocą środków komunikacji. I tu jest to możliwe, aby umieścić piosenkę na budzik i dzwon. Dźwięk jest wyraźny i bogaty. Jedynym problemem będzie brak uniwersalnego złącza słuchawek, ale nie jest łatwo ustalić za pomocą adaptera.

przeglądarka

Ta sekcja jest w pełni uzbrojone dla wygody użytkownika. Na przykład, aby zwiększyć lub zmniejszyć obraz za pomocą łatwego palcem w górę lub w dół. Oryginalna forma zwraca double tap na ekranie. Dla tych, którzy są tak trudne manipulowanie przez telefon, zapewnia skalowanie za pomocą klawiszy głośności.

środki łączności i komunikacji

wiadomość

Intuicyjny sekcji, jak również innych. To pozwala odbierać, edytować wiadomość jako tekst i multimedialnych, do tworzenia listów na e-mail. Do przechowywania wiadomości z załączonymi plikami, pamięć jest używana, a dla tekstu SMS ograniczenie – nie więcej niż 500 sztuk. wprowadzania tekstu można przeprowadzić na trzy sposoby: za pomocą 12-klawiszowa klawiatura QWERTY, panel i pisma.

komunikacja

Sekcja ta jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy są zbyt leniwi, żeby wstać z kanapy, a raczej odłożyć telefon. Oto takie dobrze znane aplikacje, takie jak Facebook, Flickr, Picasa itp trzeba tylko wpisać swoje dane. – I rejestrowane.

„Organizator”, „Aplikacje” i „Alarm” – pozycje menu

organizator

W tej sekcji nie jest kalendarz, notatki, zadania, określając zegar światowy, konwerter jednostek i prostego kalkulatora.

aplikacje

Tutaj można znaleźć radio, dyktafon, Bluetooth, minutnik, stoper, czas. Jest też podrozdział z grami, gdzie niektóre z nich są przeznaczone dla akcelerometru (kości).

budzik

Jest funkcją zmian w sygnale, wyznaczając okresowe. Można utworzyć kilka budzików.

„Camera” i „Ustawienia”

kamera

Jego rozdzielczość 3,2 megapiksela. Brakuje autofocus, ale mimo to jakość obrazu przyzwoity. Jest to szczególnie zauważalne na ulicach – zdjęcia są tutaj z najlepszą reprodukcję kolorów i wolne od szumów. Podczas fotografowania dostępne zoomu, różne tryby fotografowania, efekty fotograficzne.

ustawienia

Najważniejszą część menu. Tutaj można ustawić żądany poziom bezpieczeństwa, powrót do ustawień fabrycznych, ustawić godzinę i datę, wybierz preferowaną sieć, zmienić profil dźwięku i dostosować inne ustawienia.

Wszystkie pliki w którejkolwiek z pozycji menu mogą być sortowane w widoku listy i siatki (przycisk, który jest odpowiedzialny za tę funkcję znajduje się w górnym lewym rogu). Na dole znajduje się mały panel sterowania, za pomocą którego można łatwo skopiować pliki i foldery, do przodu, usunąć, wysłać zadanie drukowania.

Jak migać Samsung 5230?

Konieczne jest, aby pamiętać, że telefony komórkowe własnymi rękami na własne ryzyko. Czasami zdarza się, gdy urządzenie przestaje działać lub nie działa prawidłowo.

Więc, co jest niezbędne do oprogramowania?

  1. Telefon. Najpierw trzeba sprawdzić jego złącze systemowe. Jeśli jest zabrudzona, należy oczyścić. W przypadku korozji można zobaczyć, na przykład, ciecz przedostanie, to nie ma sensu migać. Kabel USB nie rozpoznaje urządzenia. Gdy maszyna po prostu nie chce się włączyć, a następnie spróbuj zmienić oprogramowanie nie jest konieczne, to nie jest problem.
  2. Bateria. Musi być pobierana przez co najmniej 50%. Jeśli jest odprowadzane w procesie firmware, telefon nie będzie już włączyć kiedykolwiek.
  3. New PC Studio. Bez tego programu nie będzie działać z PC na elementy niezbędne do firmware. Może być zainstalowany przy użyciu płyty przyszedł z telefonem lub po prostu pobrać z Internetu.
  4. Kabel USB. On zwykle przychodzi w pudełku.

Pierwszym krokiem jest, aby upewnić się, że wydajność programu PC Studio. Następnie należy pobrać z Internetu niezbędną wersję oprogramowania (najlepiej najnowszy). Następnie konieczne jest, aby rozpocząć instalację na komputerze. Po zakończeniu tego procesu 5230 Samsung telefon komórkowy może być podłączony do komputera za pośrednictwem portu USB. Program automatycznie rozpoznaje podłączone urządzenie i rozpocząć proces firmware.

Po dokonaniu niezbędnych telefon jest włączony. W razie potrzeby, wersję oprogramowania można obejrzeć wpisując na klawiaturze numerycznej kombinacji „* # 1234 #.”