505 Shares 2757 views

Raheem Sterling, pomocnik, "Manchester City": biografia, ocen, statystyki

W każdym kraju jest sport numer jeden. W Kanadzie, cały kraj szaleje od hokeja w interesie USA są podzielone pomiędzy koszykówkę i baseball. Jeśli pamiętacie do Anglii, pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy – to jest piłka nożna. Piłka nożna dla Brytyjczyków nie tylko gra. Sport dawna rodzaju sposób na życie gdzieś nawet religię. Marzenie każdego brytyjskiego chłopca iść na boisku w koszulce swojego ulubionego klubu. Jeden z tych facetów – Raheem Sterling. Był już w wieku piętnastu lat, realizowany przez ten sen odgrywa oficjalny mecz dla drużyny seniorów.

Raheem Sterling: biografia, dzieciństwo

Miejsce urodzenia 8 sportowiec dekabrya1994 w stolicy byłej kolonii brytyjskiej, Jamajki, Kingston. W 1999 roku rodzice Rahim zdecyduje się przenieść do stałego pobytu w Wielkiej Brytanii. Sterling rodzina osiedliła się w północno-zachodnim Londynie, w dzielnicy Saint-Raphael.

Do dziesięciu lat nastolatek zaginął na ulicy, często kradzieży przemysłowej. Rahim później została odliczona od normalnego liceum i został przeniesiony do specjalistycznej szkole dla trudnej młodzieży. Dziwnie wystarczająco wydarzenie to miało pozytywny wpływ na życie Stirling, a także o swojej karierze piłkarskiej. Ogólne zajęcia edukacyjne w tej szkole były jakoś, a młodzi ludzie spędził cały swój wolny czas na boisku.

IT Skauci klubu piłkarskiego, „Queens Park Rangers' nie został zauważony i zaproszony do udziału w akademii piłkarskiej. Już w tym czasie widocznym szalony nastolatek prędkości, pomnożonej przez doskonały sprzęt do gier. Taka wydajność gier zauważalnie odzyskane Raheem Sterling zaręczony z tłumu. W trakcie swojej kariery nastoletnia Rahim grał zespół starszych. I nawet nie udało mu się przyciągnąć uwagę wyjątkowej umiejętności gry.

Raheem Sterling (Raheem Sterling): biografia, kariera zawodowa. pierwsze kroki

Raheem Sterling jeszcze nie zwrócił się piętnaście lat, ale on już zadebiutował w drużynie narodowej juniorów do 16 lat. Debiut był imponujący. W meczu z sąsiadami geograficznych, Irlandia Północna, Rahim zaznaczone dwie asysty. Już wtedy było jasne, że utalentowany młodszy nie będzie długo średnio we wszystkich aspektach „Queens Park Rangers”.

„Liverpool”, „Arsenał”, „Manchester United”, „Manchester City” – nie jest to pełna lista komend poważnie dążył do utalentowany piłkarz. Było jasne, że przejście do innego, bardziej ambitny klub, to kwestia czasu. I tak się stało: 27 luty 2010 oficjalne ogłoszenie zostało opublikowane w prasie, że Raheem Sterling stał się graczem, „Liverpool”. Kwota transferu wyniosła 500 tysięcy funtów na raz, plus różne bonusy w zależności od przyszłych wyników.

"Liverpool"

Pierwsza wycieczka w składzie zespołu dorosłych w marcu 2012 roku. Rahim wszedł z ławki w meczu przeciwko Wigan kubka. W tym czasie, Rahim miał 17 lat i 107 dni, co jest trzecim wynikiem w historii klubu. Pierwszym celem nie zdobył zbyt długo czekać. To doniosłe wydarzenie miało miejsce 12 sierpnia 2012 roku w towarzyskim meczu przeciwko niemieckiej „Bayer”. W tym samym roku, Sterling strzelił swojego pierwszego gola w Premier League. Stało się to w meczu przeciwko października „Reading”. Młotkiem Sterling umieścić piłkę na równi z inną legendą „Liverpool”, Michael Owen, który zdobył swoją pierwszą bramkę w tym samym młodym wieku.

profesjonalny suma zamówienia w tym czasie wynosiła trzydzieści tysięcy funtów tygodniowo. Liczba ta wywołała oburzenie wśród fanów, którzy uważali, że może to mieć negatywny wpływ na wzrost graczy.

Trener i koledzy z zespołu

Pomimo ogromnego potencjału, to było wielkie znaczenie i zaufanie do coachingu. Rahim miał szczęście, że w początkach swojej kariery w „Liverpool” tego klubu doprowadziły Brendon Rodzhers.

Ten trener, pomimo swojej surowości i despotyzmu, znanej z tego, że dość bezpiecznie zaufać młodym zawodnikom. W sezonie 2013-14, Raheem Sterling stał się regularny zespół, grając uzasadnić zaufanie trenera. Że sezon Sterling wykończone dziewięciu goli zdobytych i pięć asyst. Atak „Liverpool” po prawej sezonu została uznana za jedną z najsilniejszych w angielskiej Premier League. Suarez Sturridge, Coutinho funtach połączone je wywołać strach przeciwnikom rzędów ochronnych. Z takimi partnerami, Raheem Sterling postępuje na naszych oczach. Najlepszym dowodem są obliczenia statystyczne:

sezon wynik
sezon 2012-13 0.10 Gole + 0.10 asysty na mecz
sezon 2013-14 0.37 Gole + 0,20 asyst na mecz
sezon 2014-15 0.49 goli 0,33 asyst na mecz

Przejście do „Manchester City”

Pod koniec sezonu 2014-15, fani „Liverpool” Oczekuje szokujące wieści. Nadzieja Club, potencjalnie wielką gwiazdą Raheem Sterling odmówi podpisania umowy oferowane przez otoczenie klubu. Kilka miesięcy prowadził epos z nowego kontraktu w końcu strony nie dojść do żadnego porozumienia. Natychmiast podsuetilis konkurentów.

„Manchester City” zapłacił za obiecującego gracza 49 mln. Funtów. Kwota osobistej umowy wyniosła 200 tysięcy funtów tygodniowo. Raheem Sterling – pomocnik "Manchester City" i moment. Odtwarzanie koszulkę pod numerem 7.

Anglia

Praca w zespołach w każdym wieku zaczął Raheem Sterling w niepełnych 15 lat. Pierwszym był młodszy reprezentacji dla graczy poniżej 16 roku życia. To było po występie na Mistrzostwach Świata dla chłopców poniżej 17 roku życia. I już w 2012 roku, a następnie wezwanie do głównej Anglii, gdzie Rahim zadebiutował w towarzyskim meczu przeciwko Szwecji. W tym czasie, facet nie był jeszcze 18 lat. W tym momencie w aktywa Rahim spędził 18 razy wystąpił w reprezentacji Anglii, gdzie zdobył 2 bramki.

styl gry

Nawet jeśli usuniesz pokoje gry z graczami formy, nadal mylone Raheem Sterling z innymi graczami będzie trudne. Cienki build nie muszą być fani mylące. Odtwarzacz jest mocno na nogi, aby nie angażować się w grach churayas sztuce. Jednak główną zaletą Rahim jeszcze inny: najwyższa prędkość, gdy piłka jest ciągle u stóp piłkarz. Drybling Rahim jest ona oparta na boisku i zniesienia kontroli miecza. Wszystkie te dane pozwalają sportowiec dobrze grać na kilku pozycjach. Raheem Sterling – pomocnik, i piękne, a w ostateczności i atakującego. Jak również dobry sportowiec czystego napastnika.

Mimo młodego, standardów piłkarskich życia, ze względu na Sterling ponad 150 meczów organizowanych na profesjonalnym poziomie. W tych grach, zdobył 31 bramek i 22 asyst dał.

Raheem Sterling ( „Manchester City”), którego biografia jest przedstawiona uwagę w tym artykule dopiero zaczynają swoją ścieżkę kariery, i nie ma wątpliwości, że nie jest jeszcze czas będzie zadowolić swoich fanów wielką grę.