490 Shares 5009 views

Nóż „Katran” i jego modyfikacje

Nóż „Qatran” może mieć różne modyfikacje i używane jako nóż lub wodą zwalczania przeżycia noża.


typy

Wszystkie modyfikacje wyposażone serreytornoy główną część głównego ostrzenie (cięcie sznura chwytających i liny drugiej). Nóż „Katran” ma hak, który jest używany do łańcuchów, uchwyt dwustronny, wygodne ogrodzie i rękojeść wykonane z metalu z otworem na smycz cięcia. część nóż wykonany z metalu, poddano powłoka antyrefleksyjna lub chromowany.

Zwalczania nóż „Qatran” 1st modyfikacji – podwodny, wyposażone w pół-ostrzenia ostrza, która jest uformowana jako piły do drewna i czołowych fali kości. Ostrze jest pokryta czarną chromu. Nóż posiada plastikową osłoną z różnymi połączeniami do ciała człowieka (na nogę, na przykład).

"Katran 1-C" – to wzór modyfikacji terenu. Ten nóż jest inny od poprzednich zdjęć i wielu opcji leczenia uchwyt ostrza. Wypełnij skórą lub tkaniną z pochwy.

W „Qatran-2” – podwójnie miecz i dalsze zaostrzenie ostrzy, jest przeznaczona do cięcia.

Nóż „Katran” 45. modyfikacje opracowane przez rzędu 45. oddzielnym rozpoznawczego Pułku Osłony powietrzu. Na jego tyłek bezpośrednim piły do metalu, drewna i kości.

ojcowizna

Pierwotnie zaprojektowany jako narzędzie podwodnego noża. Odpowiednio do technicznego nożem „Katran” planuje się wykorzystać jako broń do walki wręcz lub uniwersalny do cięcia kawałka. Jednak przy projektowaniu struktury zmieniła się tak, że początkowe wymagania są spełnione tylko na długość łopatki. Zmieniono i mianowanie nożem.

„Katran” – nóż, który był pierwotnie produkowany przez pojedynczych osobników. Jego konstrukcja zmienia się stopniowo. Jeśli w pierwszym wyjął nóż z końcówką stożkową do uchwytu, a potem z niej zrezygnować i zastąpić go z płaską czapkę.

„Katran” charakteryzuje ostrza w kształcie fali w kolbie, przeznaczonej do cięcia węży nurkowych. Rezultatem była symbioza picia – pofałdowany na cienkiej gumy i metaloplastyki. Widziałem wynik okazał się być wielofunkcyjny.

Gdy wojna w Czeczenii, nóż „Katran” zaczął być wykonane jako broni wojennej i uczestniczących w niektórych specjalnych sił na ramionach (komandosów Moe specjalne siły FSB i MSW). Jego wytrzymałość, aby wytrzymać ciężar walki w przekładni wojownikiem.

Problem z nożem była jego niska odporność na korozję. W naszej sytuacji, on spokojnie znosił kaprysy natury, ale w tropikach szybko pokryte rdzą. Producenci zareagowali na niego spokojnie i nie poprawi niczego z powodu braku producenta do wydania niezbędnych licencji (w jego przedłużenia musiał wydać sporo pieniędzy).

Ostatnio nastąpił bardzo ciekawym trendem. Niektóre nowoczesne zakłady zwane „Katran” zaczął aktywnie produkować noże, występy, które nie odpowiadają oryginałowi. Więc nie wierzę tytułem „Katran”, jeśli pojawi się nóż w sklepie, wiesz, że jest to zwykła podróbka.