604 Shares 1333 views

Jak sprawić, by sprzęt sportowy do ogrodu dla dzieci własnymi rękami

Sport – to jest życie. Bez niej, w dzisiejszym świecie, w żaden sposób. Zaszczepić miłość do sportu, gry sportowe i konkursy potrzebują inny od dzieciństwa. Przedszkole – to idealne miejsce, aby rozpocząć szkolenie nowej generacji do sportu. Ma wszystko: dużo dzieci, z którymi to będzie ciekawe do gry, dobry teren, ogrodzony od reszty, i dużo czasu. Jedyną rzeczą, że czasami nie wystarczy zapasów. Ale to nie ma znaczenia, ponieważ można zrobić sprzęt sportowy do ogrodu dla dzieci własnymi rękami.


Jaki rodzaj sprzętu

Wszystko, co pomaga dzieciaków prowadzi siedzący tryb życia – to jest sprzęt sportowy. Dla dzieci ogród z własnymi rękami , można zrobić wiele różnych rzeczy. potrzeba tylko trochę czasu i kilka materiałów, które leżą w zasięgu ręki. Robi sprzęt sportowy do ogrodu dla dzieci własnymi rękami, można użyć wyobraźni.

mamy hantle

Ten sprzęt może być używany jak chcesz. A co najważniejsze – to jest bardzo łatwe do zrobienia. Aby hantle, to zajmie tylko kilka plastikowych butelek, okrągłego kawałka drewna, taśmy i jakiegoś wypełniacza (groch, piasku lub drobnego żwiru).

Mamy odciąć szyjkę butelki i płyty fundamentowej. Co te elementy będzie większa, tym trudniej będzie go stać hantle. Części wycięte są sklejone ze sobą za pomocą taśmy klejącej. Następnie w każdej połówce jest wypełniona wypełniaczem i nakrętką. Następnie, po każdej stronie połówek koziołka dołączony do drewnianego uchwytu ponownie za pomocą taśmy klejącej. Można to zrobić w ciągu kilku minut. Najważniejszą rzeczą jest, aby materiały. Z hantle ćwiczenia te mogą być wykonywane codziennie.

sprzęt sportowy i sprzęt własnymi rękami: worki do rzucania

Worki do rzucania – ważny elment plenerowe gry i niektóre lekcje. Są one wykonane ze zwykłej tkaniny (najlepiej wziąć bardziej gęsty) i piasku. Od samego początku jest to konieczne, aby wzór tkaniny. torba rozmiar bez względu na to żadnego efektu. Po tym, tylko szyć stronę i wypełnić w piasek. Oprócz zabaw obręcze w różnych miejscach, można grać w gry: kto wejdzie do torby wszystkie obręcze, wygrał. Ponadto, woreczki są wykorzystywane do poprawy postawy. Podczas lekcji włożyli na głowę. Kto ich poślizgu, on powstrzymuje nierównomiernie. Ten sprzęt sportowy do ogrodu dla dzieci własnymi rękami jest bardzo łatwe do zrobienia, a gry można użyć go do wystąpienia z wielką różnorodnością.

Jak zrobić pudełka

Sprzęt sportowy z własnych rąk do przedszkola w postaci flag sygnałowych jest przydatna do wykonywania jakiejkolwiek konkurencji. Uczynić je tak łatwe, jak wszystko inne. Aby stworzyć im odpowiadał jasny kawałek szmatki i małych drewnianych patyczków (szaszłyki można wymieniać na posiłek). Są w kształcie prostokąta. Wystarczy wyciąć kawałek tkaniny i osaczony przez strony na trzech stronach. Wraz z końcem ostatniego zrobić pętlę na całej długości kijów. Po przylega wstawianych. Flagi są gotowe! Są one rozmieszczone na bokach bieżnika, aby wskazać ścieżkę lub obrót. Są one bardzo funkcjonalne, więc przydatna wszędzie.

Sprzęt sportowy do ogrodu dla dzieci własnymi rękami: bilboquet

Ta zabawka jest bardzo popularne wśród dzieci, jest łatwe do wykonania i najbardziej. Będzie to wymagało plastikowych butelek, dziania i inną czapkę. Aby ten sprzęt sportowy własnymi rękami do przedszkola, najpierw trzeba wyciąć plastikowych butelek na pół. Następnie trzeba wyciąć wątek na drutach trzydziestu centymetrów. Jeden koniec jest przymocowany do szyjki butelki (prostu odkręcić pokrywkę i zakręcić), a drugi jest przymocowany do drugiej osłony (w tym celu jest konieczne, aby otwór w nim). Bilboquet gotowy.

Tunel tkaniny

Dość powszechne sprzęt sportowy. I to jest bardzo łatwe do zrobienia. Aby utworzyć będzie potrzebna jest obręcz z tworzywa sztucznego i kawałek szmatki. Oblicz konieczne, aby średnica pierścienia zbliża się do średnicy wejściem do tunelu. Najpierw zszyć końce płótnie – tak okazuje się po prostu płaski korytarza. Następnie szyte folia. Teraz jest to bardziej jak magiczny tunel bajki. Logowanie mogą być ozdobione kolorowymi wstążkami deszczu lub noworoczny. Dzieci stoją w kolumnie i jedno przejście przez otwór. Zasadą jest, że powoduje wiele pozytywnych emocji. Ta gra pomaga dzieciom nauczyć się koordynować swoje ruchy i nie bój zamkniętej przestrzeni.

Dostać w chmurze

Bardzo proste, ale interesujące „jazda”. Aby zrobić to, nie trzeba wiele: wystarczy mieć rysunek papier i nożyczki. Papier wyciąć dużą chmurę. Odbywa się to wielką dziurę i schludny. Taka chmura wisiała pod sufitem na żyłce lub oprzeć się na czymś twardym. Celem jest, aby umieścić torby dla dzieci lub rzucanie piłki do tenisa w otworze. Jest to ciekawy konkurs, aby pomóc rozwijać zręczność i celność dzieci.