688 Shares 7428 views

Jak wybrać snowboard na wzrost ze wszystkich funkcji jeźdźca

Wybierając snowboard – jest ważnym i kluczowym momentem w życiu każdego jeźdźca. Poprawnie odebrać płytę – jest kluczem do bezpieczeństwa i szybkiego postępu na stoku. Należy dopasować wagę, wzrost, rozmiar buta, jak również styl i poziom jazdy na nartach. Kobieta i mężczyzna pokładzie – to nie jest tylko chwytem marketingowym. Różnią się one nie tylko w projektowaniu, ale także w strukturze, która uwzględnia anatomię obu płci.


Mówiąc o tym, jak podnieść deskę do snowboardu, nie wspominając o jej wygląd. Oczywiście, w technice jazdy na łyżwach nie wpływa na wygląd, ale rada – to nie jest tylko narzędziem. Ten wierny towarzysz jeździec niosąc jakiś emocjonalny ciężar. Dlatego należy jak snowboard, choć, oczywiście, nie jest głównym kryterium. Pierwszym krokiem jest, aby zdecydować się na styl jazdy. Skoki narciarskie, narciarstwo alpejskie na przygotowanych tras lub dziewicy musującego – dla każdego kierunku opracowała specjalne tablice. Jeśli chcesz po prostu nauczyć się stać na snowboardzie i jeździć dla zabawy, można kupić typu deska all mountain, który jest najbardziej uniwersalny i nadaje się do różnych stylów.

Kolejnym pytaniem jest – jak wybrać snowboard na wzrost. Sprawiają, że bardzo prosty – umieścić pionowo, powinno być tuż pod nosem i powyżej podbródka. W rzeczywistości, podczas jazdy na wzrost pokładzie ma drugorzędne znaczenie. Decydującym czynnikiem jest waga, które powinny być rozłożone równomiernie na całej powierzchni deski snowboardowej. Zrozumieć zasadę nie jest trudne – lżejszy zawodnik, tym mniejsza długość deski, i vice versa. Dlatego przed wybraniem rozmiaru snowboard, musisz podać swój własny ciężar. Obecnie, każda płyta ma tabelę z listą Rostovka uwzględnieniem wagi i stylu jazdy. Ponadto, podstawa Rostovka można określić za pomocą następującego wzoru:

Masa = 0,4 x 127 dla kobiet płyt długości;

męskie długości płyty = 0,3 x 136 wagowych.

W ten sposób możliwe jest obliczenie średniej długości deski, nadające się do walcowania na średnią prędkość w przygotowanych stokach. Freestyle trzeba wziąć parę centymetrów, bo dziewicze ziemie potrwać dłużej snowboard.

Jednak właściciele średniej budowy może obyć się bez tych wszystkich obliczeniach. Dla przeciętnego człowieka wystarczających informacji na temat jak wybrać snowboard na wzrost. Idealnie proporcjonalne zwiększenie masy ciała, i opiera się na jakiej długości metodą z wyboru. Ale ta metoda nie jest najbardziej optymalna, choć swoją prostotą. Deski akwizycji – jest to bardzo ważny krok, który zależy od jakości łyżwach dużo. Dlatego nie powinny być ograniczone do wiedzy o tym, jak wybrać snowboard na wzrost. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie niuanse, na stokach na nartach i mieć dodatkowe problemy.

Kolejnym ważnym parametrem jest wielkość stopy jeźdźca, który zależeć będzie od szerokości snowboard. Oczywiście, węższa deska łatwiej zarządzać. Ale jeśli palce i pięta buta będzie wykraczać poza snowboard więcej niż 2 cm, zaczną gwałtownie uderzać na śniegu, co utrudnia jazdę. Jeśli buty są znacznie mniejsze niż szerokość płyty, będzie musiał wydać więcej wysiłku, aby zarządzać, dzięki czemu nogi będą szybko zmęczyć. Dlatego też, płytka powinna być wybrane takie, które zazwyczaj umieszczone są nogi w butach snb.

Ta charakterystyczna sztywność zależy również od wielu czynników: ciężar jeźdźca, poziomu i stylu jazdy na nartach. Freestyle i freeride Deski używane miękkie i zjazd – ciężko. Są bardziej odpowiednie dla początkujących snowboardów średnio twardych i miękkich i twardych dobre dla doświadczonych jeźdźców. Co do wagi, zasada jest prosta – im cięższa osoba, tym bardziej, że potrzebuje twardego snowboard.

Wiedząc, jak wybrać deskę na wysokości i masy ciała, biorąc pod uwagę styl jazdy i doświadczenie kierowcy, można wybrać wygodną deskę, które będą trwać przez długi czas, aby zapewnić udane i bezpieczne łyżwach.