714 Shares 3164 views

Jak zbierać namiot: Porady doświadczonych podróżników

Większość mieszkańców miasta lubią zrelaksować się w przyrodzie, z dala od zgiełku, ruchu i problemów. Dużo ładniejszy na pobyt w malowniczej leśnej polanie, gdzie śpiew ptaków i oczu miłe natura pozwoli zapomnieć o wszystkim, niż siedzieć w mieszkaniu i podziwiać wieżowce i sznury samochodów.

Jeśli planujesz wyjazd, na przykład, do lasu na kilka dni lub na noc, trzeba wiedzieć, jak zbudować namiot, który był gdzie się zatrzymać i spać. Jest to najlepiej o tym wiedzieć, turystów, bo jest mądry, aby dowiedzieć się niektóre z ich umiejętności i słuchać rad.

Tak, jak zbudować namiot? Układ jest dość prosty, ale przed uwzględnieniem go bezpośrednio, trzeba najpierw zdecydować, w jaki sposób wybrać miejsce montażu prawo, ponieważ ważne jest również:

 1. Przede wszystkim trzeba wybrać najbardziej płaskiej powierzchni. Jeśli taka opcja jest wyłączona, to instalacja powinna być przeprowadzona biorąc pod uwagę fakt, że głowice sypialne były na podwyższeniu.
 2. Miejsce musi być wstępnie oczyszczone z hałasem, czyli kamienie, liście, patyki i inne zanieczyszczenia.
 3. Okazuje się, że w poszukiwaniu rozwiązań na pytanie, w jaki sposób zbierać namiot, należy również pamiętać, że nie jest najlepiej być umieszczone w bezpośredniej bliskości ognia. W przeciwnym razie istnieje ryzyko pożaru.
 4. Nie należy też umieścić go w pobliżu wody do ucieczki wilgoć i chłód poranka, który pochodzi z rzek i jezior.
 5. Miejsce wejście do namiotu nie powinny być blokowane z drzew, krzewów i innych przeszkód zewnętrznych.

Jak zainstalować prawo namiot? Przede wszystkim, to wszystko zależy od jego konstrukcji, złożoności, a także z doświadczeń kolektora. Bo i czas można spędzić na nim od kilku minut do kilku godzin.

Chodzi o to, że ogólna zasada budowy wszystkich rodzajów namiotów jest taki sam, ponieważ istnieją pewne uniwersalne wskazówki, które mają zastosowanie do wszystkich typów. Początkowo, jakie należy wyciągnąć z wypadku wszystkie stojaki, sam namiot, a także cały zestaw kołku i rozciąganie (jeśli są dostępne). Poniżej znajduje się schemat, w jaki sposób zmontować namiot:

 1. Jeśli namiotu dwuwarstwowej, wewnętrzna część musi podróżować po ziemi do dołu.
 2. Następnie trzeba zebrać posty metalowe oraz balustrady.
 3. Stojaki powinny być wstawione do namiotu i krawat przy użyciu tych taśm, które są specjalnie zaprojektowane do tego celu. Po zakończeniu tej procedury jest konieczne, aby podnieść strukturę.
 4. Obserwowani przez rzutów zewnętrznym namiocie, umieścić go na stojaku i dołączyć wstążkami.
 5. Z pomocą kołków stałych z dolnej części namiotu. Są one umieszczone w specjalnych rowkach lub pętle i są ubijane pod kątem 45 stopni.
 6. rozstępy, czy zgodne z projektem, są ustawione symetrycznie.
 7. Końcowy etap – kontrola prawidłowego napięcia markizy. Musimy sprawdzić, czy nie ma dodatkowych zmarszczek. Wszystkie wady muszą być rozłożone.

Oczywiście, każdy projekt ma swoje własne specyficzne cechy i wymagania, które zostały określone w instrukcji do produktu. Ponieważ w tym przypadku ważne jest cierpliwość i dokładność. Wiedząc, jak zbudować namiot, nie można martwić rekreacji na świeżym powietrzu przyjdzie do niczego.