227 Shares 8124 views

Natalya Sergeevna Ischenko (pływanie synchroniczne): biografia, kariera sportowa

W wielu dyscyplinach sportowych, tradycyjnie uważane rosyjski, rosyjski sportowcy stracili konkurentów konkurencji z Chin, Stanów Zjednoczonych. Gimnastyka, pływanie, nurkowanie – tu Rosjanie tolerować bolesny pokonanie tych, którzy nauczyli się od nich. Tylko w pływaniu synchronicznym mistrzostw zastąpić jedno pokolenie natychmiast nowe dziewczęta pochodzą.


Kolejnym ogniwem w nieprzerwanym łańcuchu zwycięstw stała dziewczyna z Kaliningradu. Od wielu lat, zna żadnych innych mistrzów świata synchronicznego pływania. Duet Ishchenko – Romashin niż jeden cykl olimpijski zadowala swoich fanów do fantastycznych występów urody.

Dzieciństwo: trudny wybór

W 1986 roku w Smoleńsku powstał przyszła legenda świata sportu – Natalia Ishchenko. Rodzina dziewczynki szybko zbliżyła się do morza – w Kaliningradzie. Nie Natalya i biorąc swoje pierwsze kroki w tym sporcie. Mama dziewczyny obsesję fizycznego rozwoju jego córki.

Prowadząc za rękę a okruchy pięcioletnie w kompleksie sportowym miasta „Młodzież”, ona daje Natasha natychmiast na gimnastyce i pływaniu synchronicznym.

I rozdarty między pokrewne, ale nadal różnych sportów małej Natalii Ishchenko. Pływanie synchroniczne ostatecznie wygrał.

Z Kaliningradu do Moskwy

Jakiś czas później, zawodnik przeniósł się do szkoły specjalnej sportowej. Prawie dziesięć lat jej rodzina staje się drugim zespołem trenerów – Mizin, Ustyugov i Stepanovich. Natalya wtedy pamiętać z wdzięcznością mentorów, który nauczył ją podstaw swoich ulubionych rzeczy. Mizin i S. doskonalił umiejętności technicznych dziewcząt Ustyugova umieścić jej niepowtarzalny, swoisty tylko jej samej choreografii.

Dla dalszego rozwoju przyszłego mistrza potrzebny nowy impuls. Baseny Kaliningrad stał się zbyt mały, aby Nataszy, a na czternaście przeniosła się do Moskwy. Olympic centrum sportów wodnych staje się jej rodzimy domu.

Wielki sport: w drodze do pierwszej olimpiadzie

Idź do swobodnego pływania, Natalia natychmiast ujawnia, kto jest godny, aby stać się głównym World Sports syrena na następną dekadę. Pierwszy duży turniej dla niego staje się otwarte mistrzostwa Rosji. Zdobywając złoty medal w grupie, a ona celował w długim programie również zgarnął nagrodę.

W 2006 roku obchodził swoje najpełniejsze dorosłość Natalia Ishchenko. Pływanie synchroniczne, która pokazała się z koleżankami z drużyny, został uderzony, a fani i sędziowie. Tylko jeden dzień staje się trzykrotny mistrz Europy.

Program grupy, a połączenie z solówką – trzy z czterech złota trwało dwadzieścia sportowca. Na mundialu w historii Iokogamme powtarza – znowu trzy złoto w tej samej dyscyplinie.

Ze względu na dużą liczbę sportowców wygraną biografii staje się proste zestawienie wszystkich najważniejszych turniejach odbywających się w latach między olimpiadzie. Na wszystkich najważniejszych konkursach Ischenko Natalya Sergeevna zbiera jeden złoty po drugim. Na Mistrzostwach Świata w Melbourne, staje się cztery razy mistrzem świata. Zdywersyfikować swoją kolekcję medali do czterech złotych medali dodaje jeden srebrny.

Z Pekinu 2008 do Londynu 2012. Duet Romashin – Ishchenko

Regulamin turnieju olimpijskiego w pływaniu synchronicznym nie pozwala stan kraju więcej niż jeden duet. Ponadto, tutaj grać tylko dwa komplety medali – w grupie iw duetach. W czasie Igrzysk Olimpijskich w Pekinie wiodących parę rosyjskiego duetu był Davydova i Ermakova. Natalia Ishchenko mówili w programie grupowej. Oczywiście, nic tylko złoto, rosyjscy sportowcy nie mógł wygrać. Tak więc, po raz pierwszy w życiu staje się mistrz olimpijski Natalia Ishchenko.

Pływanie synchroniczne wkrótce doświadcza spokojną zmianę dynastii rządzącej. Pozostawić duży sportu Davydova i Ermakova. Przez następne kilka lat, głównym pływanie synchroniczne duet staje Ishchenko i Romashina.

Na Mistrzostwach Świata w Rzymie już w statusie głównej pary kraju Ishchenko i Romashina wziąć złoty medal. Ponadto Natalia zajmuje najwyższą nagrodę w grupie i występów solowych.

Jak stary Natalia Ishchenko doprowadzić świat pływanie synchroniczne, aby przewidzieć w chwili niemożliwe. Aż do następnej olimpiady w Londynie wraz ze swoimi przyjaciółmi, ona zbiera medale we wszystkich rozgrywkach.

W 2010 roku Mistrzostwa Europy, założyła nowe osiągnięcia, stając się pierwszym w historii absolutnej mistrzyni kontynentu.

Trudno pokonać w Londynie. Przerwa prywatności i powrót do Rio

W 2012 Olympic Games Ischenko Natalii Sergeevna udał się do wielokrotnego mistrza świata. Nikt nie wątpił, że dwa komplety medali w pływaniu synchronicznym odbędzie rosyjskich syreny. Jednak wszystko było łatwe i przyjemne tylko w telewizji.

Przewaga nad rywalami była świetna, ale Natalia wykonano z wysokiej temperaturze. Prawie omdlenia, była kończąc swoje przemówienie. W Moskwie, ona wróciła do poważnych powikłań. To o swojej pracy Natalia Ishchenko.

Pływanie synchroniczne nie zastąpi w życiu młodej dziewczyny związkach, rodzinie. Po olimpiadzie, Natalia bierze czas na prywatność. Wszystkie medale, tytuły, nagrody pójść w zapomnienie, podczas gdy w 2013 urodzeniu syna Ishchenko.

Najwyraźniej po namalowany podczas urlopu macierzyńskiego między dwoma olimpiady, Natalie zaczyna odzyskiwać formę i przygotowuje się do powrotu do sportu ze względu na występy w Rio.

Dużą rolę w powrocie Natalia grał jej trener Tatiana Danchenko. Nikt nie może wytrzymać osiem-godzinny trening w basenie bez ludzkich relacji z mentorem.

Zgodnie z dziewcząt powiedziała Danchenko stał się drugą matką do nich.

W Rio Ishchenko i Romashina poszedł ustawić osiągnięcie rekordu dla pływaniu synchronicznym – stać pięciokrotnym mistrzem olimpijskie, które zrobili. Ich występy fani i eksperci w porównaniu z teatru, baletu w wodzie.

Natalia Ishchenko. rodzina

Nie wszyscy sportowcy udało się znaleźć równowagę pomiędzy życiem osobistym i konkurencji. Natalia Ishchenko nie musiała dokonać trudnego wyboru pomiędzy pracą a rodziną – wszystko w jej harmonogram życie zostało wyraźnie określonymi na półkach.

Poślubiła sportowca, medalista olimpijski Sergei Anikin. W 2013 roku mieli syna.

Po przejściu na emeryturę ze sportem rozpoczął własną działalność. Wraz z żoną byli właściciele szkoły dla przyszłych mistrzów – „START”. Według Natalia, rodzina nie tylko nie koliduje z jego sukcesów sportowych, ale wręcz przeciwnie, daje impuls do maksymalnych wyników.

Natalia Ishchenko trzydzieści lat, ale na ramiona pięć złotych medali olimpijskich i kilkanaście tytułów mistrza świata. Jednak fani oglądać jej występy, nie tylko dla zabawy, ale również uzyskać estetyczną przyjemność z jasnych obrazów, które tworzy.