758 Shares 9681 views

Maska do pływania pod wodą dla dzieci i dorosłych

Coraz więcej nowoczesnych ludzi tęsknota pokonuje w betonowej dżungli. Każdy z nas czeka na długo oczekiwane wakacje i rozpoczyna przygotowania do niego z góry. Reszta może być zrelaksowany i mobilnych. Dziś chcemy zwrócić uwagę tych ludzi, którzy lubią robić nurkowania. Wiele osób wie, że jest to oryginalny sposób na zapoznanie się ze światem, który nie jest przedmiotem do nas. Na tej lekcji będziesz potrzebował maski do pływania. Będziemy badać wszystkie zawiłości doboru i eksploatacji.


Co i jak

Aby zacząć, to nauczyć się od tego, co główne części maski znajduje się pod wodą. Trzy z nich, poznać je lepiej:

 1. Obudowa. Zasadniczo jest miękki na każdej kopii. Jest wykonany z gumy lub silikonu. Przy wyborze maskę należy wziąć pod uwagę kolor obudowy. Jeśli jest czarna, stworzy dyskomfort opinii. Ale światło ciało nie jest tak dobry. To stwarza wiele jasnym spojrzeniem, które mogą oślepiać. Wyboru należy dokonać na podstawie indywidualnych preferencji. Na sprzedaż można znaleźć maskę z projekcją do nosa i ochrony słuchu. Lepiej jest, aby dać pierwszeństwo do skopiowania z małej wolnej przestrzeni, która jest mniejsza niż 300 mm 2. Korpus maski powinien dokładnie otoczyć osoby, ale nie ścisnąć go.
 2. Rim. Bez niego nie można zrobić prawdziwe nurkowanie z maską. Będziemy zwracać szczególną uwagę na iluminator, które trzymane są kosztem obręczy. Jeśli zamierzasz nurkować dość płytkie monostekla. We wszystkich innych przypadkach, wybierz podwójne wygląd. Jeśli masz poważne problemy z oczami – to nie powód, aby zrezygnować ulubione zajęcia. Dla takich ludzi, są maski z dioptrii, która skoryguje swoją wizję. Tutaj trzeba będzie polegać na wykwalifikowanego sprzedawcy, który pomoże określić wyboru.
 3. Pasek mocujący. Jest to kolejny główny składnik, bez którego nie ma masek wysokiej jakości. Główną rolę paska – stworzenie przeciek i naprawić maskę na głowie. To musi być uregulowane w pewnej wielkości. Pasek mocujący powinien mieć zamka obrotowego.

To dlatego, że takie szczegóły każdego członka podwodnego maski.

Wskazówka! Nabyć taki sprzęt jest tylko w sklepach, do kompetencji którego jesteś pewien.

dodatek

Kontynuujemy nasze przygotowania do podwodnej przygody. Drugim ważnym dodatkiem do maski jest rura do pływania. Jego głównym celem – dopływ powietrza, a do wyboru tego atrybutu należy podchodzić ostrożnie. Przed zakupem odkrywać niuanse, które warto zwrócić uwagę.

Wybierz mądrze

Rurka do kąpieli regulowana indywidualnie. Oto, co powinieneś być zainteresowany w pierwszej kolejności:

 1. Formularz. W sklepach można znaleźć wiele rur, w tym tych, które są takie same kształtu twarzy. Główną zaletą tego akcesorium jest to, że nie koliduje z przeglądu, gdy jesteś nurkowanie i łowiectwo podwodne. Warto zwrócić uwagę na fakt, że dobry model słuchawki powinien być elastyczny odcinek, który znajduje się w pobliżu ustnika.
 2. Rozmiar. Najpierw należy zwrócić uwagę na grubość rury. Tutaj trzeba znaleźć kompromis. Ponieważ zbyt cienka, by oddychać ciężko, a duża – trudno wydalić duże ilości wody. Nie należy wybierać zbyt mała. Będzie zawsze dostać wodę i powodują dodatkowy dyskomfort. Optymalna średnica rury uważa się 2,5 cm z owalnym przekroju poprzecznym kanału.
 3. Zawór. Jej obecność eliminuje potrzebę ciągłego rozdmuchiwania rury, które powinno być wykonane po każdym nurkowania. Zawór można znaleźć w dwóch formach: konik i bili.
 4. Dodatkowe elementy złączne. Nurkowanie maska i fajka powinien być jeden. Elementy łączące mogą być dwie opcje: pod maską za pomocą pasków i klipy z tworzywa sztucznego lub gumowym pierścieniem. Wszystkie z nich powinny być regulowane.
 5. Ustnik. Powinien on być wykonany z miękkiego materiału, który nie płynie od szczęki. Gatunek ustnik dużo, tak indywidualnie, trzeba wybrać opcję. Można kupić drogie. Materiał tego ustnika po kontakcie z wodą odbywa dokładnego kształtu jamy ustnej.

Mamy uważane za podstawowe kryteria, które muszą kupić słuchawkę. Istnieją dwa więcej, ale nie są one tak ważne. Po pierwsze, jest koloru. On nie ma żadnej wartości i nie ma wpływu na cechy jakościowe. Po drugie, istnieją modele z volnootboynikom. Funkcja ta jest non-core, ale może pomóc pozbyć się nadmiaru wody wnikaniem. Powiemy Ci, jak wybrano podwodny maska i rurka.

Dla małych fidgets

Przyzwyczajać dzieci do pięknego podwodnego świata wymaga od najmłodszych lat. Rodzice powinni dbać o niego i kupić odpowiedni sprzęt do pływania. Wybrane nurkowania maska dzieci na tej samej zasadzie, co w przypadku osoby dorosłej. Najważniejsze – aby nauczyć się poprawnie obsługiwać go i zamiast zabawy dziecko może dostać niewygodne i przestraszony. Za szkolenie należy wykonać następujące czynności:

 1. Naucz dziecko, aby wstrzymać oddech i oddychać przez usta.
 2. W masce, dziecko powinno obowiązkowo zatrzymać oddychania przez nos, inaczej maska będzie stale pocenie.

Jeśli Twoje dziecko ma słaby wzrok, jest idealnym miejscem dla podwodnego maski z dioptrii.

rura dzieci

Ten strój z dorosłego różni się przede wszystkim w jego wielkość i funkcjonalność jest taka sama. Jedyny punkt:

 • starannie wybrać ustnik;
 • to nie powinno stanowić wady zgryzu dziecka;
 • Materiał do ustnika dzieci powinny być miękkie i elastyczne.

Przechowywanie i pielęgnacja

Nurkowanie nie jest tanie. Jest traktować go starannie i dokładnie. Dotknij na temat właściwej pielęgnacji. Odbywa się to w prosty sposób:

 1. Usunąć folię ochronną, która jest stale pocenie się, można użyć wszystkie ulubionej sody. Ona wypełnia w masce i lewo przez 4-5 godzin.
 2. Oczyszczone okna mogą do zębów.

Chronić maski z ciągłej ekspozycji na promienie ultrafioletowe. Przechowywane maska do pływania pod wodą w specjalnym twardym etui, które chroni przed nadmiernym ciepłem.

rura bagażu

Z odejściem maski jasne. Od rzeczy trąbka, jak również, ale istnieją pewne różnice:

 • Oczyścić wycieki, ponieważ mogą one zatkać zawór do powietrza;
 • Po każdym użyciem przemyć świeżą wodą;
 • Nie należy pozostawiać na słońcu przez dłuższy czas, materiał boi bezpośrednie działanie promieni słonecznych;
 • nigdy nie nadążyć, nie oderwana od maski.

pomocnych wskazówek

Maski do pływania głównie służyć dobrze i długo. Nie można powiedzieć o rurach. Wykaz ten jest stale narażona na uszkodzenia. Będziemy uczyć się radzić sobie z nimi.

 1. Wspólna Kłopot polega na częstym uchwytu na ścieranie, która łączy maskę z rurką. Zaradzenia tej sytuacji pomoże nowych elementów.
 2. Odgryzł ustnika. Tak, i to samo się dzieje. Nie rozpaczaj, ale raczej iść do sklepu i kupić nowy.
 3. Zatkane zawory. Można tego uniknąć, jeżeli regularnie przemyć rury.
 4. Przemieszczenie ustnika. To pęknięcie ma miejsce w przypadku uszkodzenia elementu blokującego. Kupić nową część i ustawić na swoje miejsce.

Jesteśmy dokładnie analizując jak wybrać maskę do pływania. Ze sprzętu wysokiej jakości, będziesz w stanie robić rzeczy, które kochasz i uczyć się piękny podwodny świat ich dzieci.