134 Shares 4292 views

Dzika: korzystanie z roślin leczniczych

Nie każdy wie, że piękny Chaparral, jak wiemy, dzikiej róży, jest założycielem róż. Dzika, których stosowanie jest powszechne daleko poza naszym terytorium, ma tylko niewyczerpane właściwości lecznicze. Kto by pomyślał, że w dzikiej róży więcej witaminy C niż cytryny lub porzeczki. Nic dziwnego, że nazywany jest zdrowie baterii. Dzikiej róży są zawarte w tych leków, które są stosowane w leczeniu niedokrwistości, miażdżycy, nadciśnienia, różnego rodzaju krwawienia. Są one również wykorzystywane w leczeniu szkorbutu, ślepota i profilaktyki tych chorób.

Zbierać owoce tej rośliny potrzebują witaminy przed mrozem, gdyż nawet niewielki temperaturach poniżej zera lecznicze właściwości zniknie. Suszone owoce mogą być wykorzystywane przez dwa lata. Znaleziono aplikacja dzika i do celów kosmetycznych. Infuzyjne jego płatki doskonale odświeża i tonizuje skórę. Nasiona tej rośliny stosowane są do wytwarzania olejów zawierających witaminy i kwasy tłuszczowe. Olej ten jest znany z gojenia ran i właściwości przeciwzapalne, jak również jako środek moczopędny i żółciopędnym efektu.

Jeżeli w ciągu dnia twierdzą, róży, znajduje to zastosowanie w metabolizmie organizmu, a korzystne działanie na centralny układ nerwowy. Aby to zrobić, 25 gramów jagód wypełnić po brzegi i trzymać kąpiel na dziesięć minut w zamkniętym pojemniku. Pod koniec dnia, aby wziąć jeden – dwa kieliszki. Napar z liści dzikiej róży aktywnie udział w poprawie pracy żołądka i wywar z korzeni stosuje się w leczeniu chorób przewodu pokarmowego, obecność kamieni w nerkach.

Ponadto, przydatne biodra bulion zapalenia trzustki, zapalenia wątroby i przewlekłe zapalenie wątroby, poprawiając krążenie w naczyniach mózgowych, choroby serca, mikrokardiodistrofii.

Do wzmocnienia mięśnia sercowego, gdy stosowane arytmie dżem z dzikiej róży. Mogą nawet po prostu żuć. Jest także przydatny dla wymioty i nudności. Świeże owoce rośliny w dużych ilościach przydatnych do wyczerpania, niedokrwistość. Zwłaszcza, zalecenia te są podane przed zabiegiem i po.

Dzika używać ich znaleźć i ból w żołądku. Płatki kwiatów podawać jej dwadzieścia minut, a następnie może być pijany jak herbata, pół szklanki trzy razy dziennie.

Jeśli upierasz biodra cynamon, jest leczenie grypy, gruźlicy, krwotok płucny to narzędzie będzie miało bardzo pozytywny efekt terapeutyczny. W tym celu, wlew wykonuje dwadzieścia gramów wysuszonej rozdrobnionych owoców i wlać wrzącą wodę w ilości od jednego szkła. Następnie tę mieszaninę w termos musi wytrzymywać dwanaście godzin, a następnie przepuszcza przez gazę, złożona z trzech warstw. Należy wziąć pół szklanki trzy razy dziennie. Ten przepis i te same zalecenia dotyczące przyjmowania i nadaje się dla osób ze skłonnością do krwawienia z nosa.

Bardzo użyteczne i korzeniowe biodra, których stosowanie zapewnia terapeutyczne i profilaktyczne. On również ostrzega organizm przed wszelkiego rodzaju bakterii i wirusów, mają właściwości antybakteryjne. Często główny służy do rozpuszczania kamieni nerkowych, pęcherzyka żółciowego.

Wywar z korzeni dzikiej róży nie jest trudne do wytworzenia. Musimy podjąć pięćdziesiąt gramów suszonego korzenia i wypełnić go z czterystu gramów ciepłej wody. Mieszaninę następnie umieścić pokutować za dwadzieścia minut. Po wyjęciu z temperatury trzeba podać, że napar przez około sześć godzin. Szczep rozwiązanie, możliwe jest, aby wziąć ćwierć filiżanki przed posiłkami trzy razy dziennie. Ponadto stosuje się bulion pod wysokim ciśnieniem, zapalenia pęcherza moczowego.

Inną bardzo ważną cechą dzikiej róży pierwiastek ten wzrost odporności i zapewnienia toniczny wpływ na organizm ludzki. Okazuje się, że nie tylko owoce, kwiaty i liście mają właściwości lecznicze. Jest to bardziej lub mniej znane wszystkim. A korzeń jest używany jako środek leczniczy bogatych, niewielu wie o tym. Jednak tempo aplikacji jest wymagane, aby uzgodnić z lekarzem.