138 Shares 3398 views

Lek „Pyrantel” przeglądu, instrukcje dawkowania

Skuteczny lek mający działanie przeciw robakom jest medycyna „Pyrantel”. Pacjenci ocena wskazuje na poprawę po przebiegu terapii. Środki wytwarza się w postaci tabletek i zawiesin.


właściwości farmakologiczne

Substancja czynna leku wpływa mięśni nicienie jelitowe cholinesterazy efektu blokowania nerwowo depolaryzacji i pasożyty złożonych. Drug aktywność "Pyrantel" eksponaty przeciwko roundworm, enterobiusu, tęgoryjec, American tęgoryjec, Trichostrongylus i innych organizmów pasożytniczych. Środki niszczy osobników obu płci, nie ma wpływu na larwy, które są w fazie migracji.

Wskazania i instrukcje użytkowania

Lek „Pyrantel” (przegląd lekarzy, świadczy) jest skuteczne w przypadku chorób takich jak glistnicy, owsicy, necatoriasis i tęgoryjec. Worming lek stosuje się w ilości obliczonej od ciężaru i wieku pacjenta. Dzieci do dwóch lat są 0,5 „Pyrantel” oznacza tabletek. Dawka dla dzieci w wieku od 6 kapsułki 1, 12 – 2 jednostek, młodzieży i dorosłych o masie ciała 75 kg podaje się trzy tabletki pacjenci powyżej 75 kg – 4 tabletek. Lek powinien być dobrze żuć, używać go podczas posiłku.

Glistnicy i enterobioze lek podaje się raz w dawce 10 mg na kilogram wagi ciała pacjenta. Gdy ankilostomidoze środek stosuje się na trzy dni w tej samej dawce. W złożonych postaciach necatoriasis zwiększenie dawki dwa razy.

Skutki uboczne czyli „Pyrantel”

Przegląd pacjentów sugeruje możliwych działań niepożądanych po zażyciu tabletek. W rzadkich przypadkach może wystąpić osłabienie, zaburzenia snu, bóle głowy, nudności, biegunka, wymioty. Działania niepożądane obejmują wysypki skórne, splątanie, wzrost temperatury.

Przeciwwskazania do leków „Pyrantel”

Oceniony przez lekarzy wskazuje na niedopuszczalność leku w przypadku nadwrażliwości. W okresie ciąży i karmienia piersią, leczenie jest zalecane tylko po rozważeniu potencjalnych korzyści dla kobiet i potencjalne ryzyko dla dziecka. Z ostrożnością należy podchodzić do otrzymywania leków dzieci w wieku do dwóch lat oraz u pacjentów z zaburzeniami czynności wątroby. Nie należy przyjmować środki w trakcie leczenia miastenii.

Przestrogi

W trakcie terapii nie ma potrzeby dodatkowego stosowania środków przeczyszczających. Gdy wymagane enterobioze do traktowania wszystkich osób mieszkających wspólnie z pacjentem. Po zakończeniu przebiegu leczenia jest konieczne w celu uzyskania wymaganego analizę kału na obecność jajeczek pasożyta. Lek jest bardziej skuteczne, aby poradzić sobie z tęgoryjec dwunastnicy niż amerykańskie gatunku pasożyta. Należy pamiętać, że u niektórych pacjentów lek może powodować zawroty głowy, więc podczas leczenia należy zachować ostrożność podczas wykonywania prac, które wymagają aktywnej reakcje psychomotoryczne.