122 Shares 6118 views

Zapiekanka z ziemniakami i grzybami: smaczne i kalorii

Zapiekanka jest jednym z ulubionych dań kuchni rosyjskiej. Produkty zmienności może utworzyć inną kombinację smakową. W artykule przedstawiono niektóre opcje gotowania.

Zapiekanka z ziemniakami i grzybami to klasyczne danie. Najlepiej byłoby gdyby stosowany gotowane bulwy, które są wycięte duże plastry. Grzyby zalecany również do smażenia z cebuli. Forma tłuszczem i wysypać bułką tartą. Następnie układa się warstwę ziemniaków, która jest nakładana na siatkę majonezu. Najważniejsze – pieczarki z majonezem, a następnie ziemniaki ponownie. Powierzchnia musi być smarowane, posypać grubo postrzępionej sera. W rozgrzanym piecu naczynia powinny być przygotowane przez około czterdzieści minut.

Zapiekanka z ziemniakami i grzybami w kremowym sosie okazuje ofertę. Trzeba będzie przygotować wszystkie składniki jak w poprzednim przepisie. Ale zamiast majonezu zaleca się stosowanie sosem. Aby zrobić to, śmietana zmieszać z majonezem, dodać tarty ser, grubo, posiekany koper i czosnek. Teraz, w przygotowanej patelni na spodzie rozłożyć plasterki gotowanych ziemniaków, trochę sosu. Kolejna warstwa – pieczarki z sosem. Na szczycie w ziemniakach musi również obficie posypane kremowy sos.

Zapiekanka z „mięso” ziemniakami i grzybami – bardzo satysfakcjonujące. Do jego przygotowania będzie trzeba gotować wieprzowinę i kurczaka. Cienkie plastry boczku całkowicie smażyć na złoty kolor, dodać grzyby i posiekaną cebulę talerz. Gotować całość ziemniaki i pokroić w plasterki. Gdy wszystkie składniki są gotowe, zaczynamy tworząc garnek. Pieczenia muszą być smarowane, posypać bułką tartą. Na dole jest określone mieszaniną boczek, pieczarki, ziemniaki Następnie połowę. Warstwa ta została zastosowana endoplazmatycznego wszystkie majonez i traktowane drobno startego sera. Dalej – gotowane mięso, pokroić w kostkę. Wierzchnia warstwa ziemniaków dokładnie posmarować majonezem i posypać obficie serem. Gotować w nagrzanym piekarniku przez około pół godziny. Zapiekanka z mięsem i grzybami okazuje się bardzo serdeczny i wysokokaloryczne.

Do przyrządzania dań ŚWIĄTECZNI odpowiednie mięso garnek z grzybów i boczku. trzeba będzie gotować bulwy są małe ziemniaki, ale nie go wyciąć. W tym czasie, smażyć całe serce kurczaka z cebulą i czosnkiem. Podzielić wędzony boczek płytę, ale nie go wyciąć. Grzyby (lepiej jeśli to będzie całe małe grzyby) trochę zgasić z cebulą i doprawić solą. Teraz zaczynają rozprzestrzeniać się na blasze warstw zapiekanek. Warstwa spodnia – kubek z gotowanymi ziemniakami – smarować śmietaną i posypać trochę sera. To umieścić serca, namaścić je mieszaniną majonezem i serem. Dalej – okrągłe ziemniaki, które są obficie pokryte śmietana, pokrywać całą powierzchnię płyty bekonu. Piec przez około czterdzieści minut w nagrzanym piekarniku. Temperatura nie powinna być większa niż 190 stopni.

Uroczysty i delikatne danie może stać się zapiekanka z warzyw „” ziemniakami i grzybami. Małe czyste i ziemniaki pokroić w plasterki, jak zwykle, i solą. Małe grzyby gasić cebulę, pokrojone papryki, pomidory obrane i pokrojone cebule. Przygotować naczynie do pieczenia, jak zwykle. Na dole umieścić pół surowego ziemniaka, etc. – mieszankę warzywną i obejmować wszystkie pozostałe ziemniaki. Wymagane do przygotowania opatrunku mieszaniny kwaśnej śmietany, siekane koper, bitą jaj tarty ser. Ten sos obficie posypać potrawę i rozłożone na powierzchni filiżanki surowych papryki. Przygotować budyń moszcz przez około godzinę. Podgrzewanie pieca, a następnie gotowanie w temperaturze nie mniejszej niż 190 ° C.

Bon appetit!